هنگامی که مردم احساس امنیت برای رفتن به دیزنی لند دوباره ؟ و یا گرفتن در هواپیما ؟ و یا اقامت در یک هتل ؟ به عنوان صنعت سفر آماده برای بازگشایی این میلیارد دلار پرسش که تعیین خواهد کرد که آیا این صنعت به سرعت بازیابی … و یا چهره یک سال رکود.

نشانه های اولیه هستند و نه تشویق برای بازیابی سریع. جهانی پارک در اورلاندو بازگشایی و اولیه جمعیت نمی شد خوب جمعیت. اجتماعی فاصله بود بدون مشکل به عنوان تنها بخش کوچکی از تعداد بازدید کنندگان که به طور معمول خواهد جمعیت این پارک در اوایل ماه ژوئن معلوم شد در طول بازگشایی آخر هفته.

صحبت به لس آنجلس هیئت مدیره نیروی کار در اوایل این ماه در استودیو یونیورسال هالیوود رئیس جمهور کارن ایروین گفت که تحقیقات بازار نشان می دهد که تعداد بازدید کنندگان به جنوب کالیفرنیا از خارج از کشور و ملت نمی خواهد بازگشت 2019 سطح تا 2023. اروین همچنین گفت که اکثر بازدید کنندگان به محلی پارک — 60 درصد از داخل کالیفرنیا پس از پارک های محلی هستند که وابسته به خارج از بازار مسافران به عنوان اورلاندو هستند. اما از دست دادن تا 40 درصد از این بازار را به صدمه دیده است.

COVID-19 اتحادش را تغییر ریاضی برای پارک و کل سفر میباشد. فکر می کنم در مورد تمام پروژه های که در پارک در حال برنامه ریزی برای چند سال آینده. دیزنی لند در حال آماده سازی برای باز کردن آن مارول با مضمون Avengers پردیس در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی. جهانی بود در مورد اعلام Super Nintendo World پروژه آن بوده است که ساختمان در آن پایین تر از بسیاری در هالیوود است. در فلوریدا دیزنی مشغول به کار بود در تعمیرات اساسی آن پارک پروازی اپکوت پارک و جهانی برنامه ریزی شده بود کل جدید پارک برای آن اورلاندو رفت و آمد مکرر.

بازدید کنندگان می رسند در استودیو یونیورسال پارک در اولین روز از بازگشایی پس از خاموش شدن در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 در اورلاندو ، (عکس توسط گرگ نیوتن خبرگزاری گتی ایماژ)

کسانی که پروژه های در حال انتظار برای رفتن به جلو در هنگام پارک بازگشایی هر چند یونیورسال اورلاندو اعلام کرده است “مکث” در آن حماسه جدید جهان پارک و پیمانکاران گزارش که دیزنی Epcot برنامه ممکن است با تاخیر و یا کوچک برگشت. اما تمام پارک های زنجیره ای — از جمله سی ورلد شش پرچم و سرو نمایشگاه اعلام کرده اند به کاهش سرمایه خود را صرف برنامه های آنها به عنوان نگاه به صرفه جویی در پول در حالی که گردشگران و پول خود را — در خانه بمانند.

کسانی که کاهش احساس خواهد شد به خصوص در جنوب کالیفرنیا است که به بسیاری از مضمون سرگرمی شرکت های طراحی و همچنین دیزنی Imagineering را بدست آورد. دهه گذشته شاهد رشد بی سابقه ای در جذب صنعت طراحی رانده شده توسط پارک های جدید در چین و خاورمیانه است. اما هیچ کس قصد ارتکاب میلیون دلار به جاذبه های جدید در حالی که طرفداران در منزل نگهداری می شوند. و سفارشات نمی رزومه تا زمانی که طرفداران را انتخاب کنید به در خانه باقی می ماند حتی به عنوان دستور به ماندن وجود دارد ،

هر رسانه های اجتماعی عکس از پراکنده جمعیت و خالی صف در اورلاندو و در جای دیگر می افزاید: فشار در پارک ها و شرکت های طراحی برای توسعه جاذبه های است که رسم مردم به سفر در این محیط نامشخص. اما هیچ تاسیس فرمول برای حل این مشکل است.

همانطور که گفتم برخی از دوستان بیش از آخر هفته اگر کسی یک توپ کریستال است که می گوید در آینده … در این نقطه آن را بسیار پوشش داده شده در گل و لای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de