پاکستان به ما چراغ سبز به 2020 میزبان جام ملت های آسیا: SLC رئیس

دهلی نو: هیئت اجرایی Asian Cricket Council (ACC) ملاقات از طریق یک ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه و یکی از موضوعات مهم در دستور کار بود که سرنوشت 2020 جام ملت های آسیا که در اصل پاکستان شد میزبان. BCCI تا به حال روشن ساخته است که در پاکستان نبود یک گزینه و سریلانکا از کریکت (SLC) رئیس Shammi سیلوا گفته است که هیات کریکت پاکستان خوب است, با SLC میزبانی این رویداد است.

“ما تا به حال بحث و گفتگو با هیات کریکت پاکستان (PCB) و آنها در حال حاضر توافق کردند که به میزبانی ما در این نسخه با توجه به وضعیت موجود جهان,” Shammi سیلوا به نقل از به نقل از سریلانکا خروجی رسانه ها ‘سیلان امروز. “ما در حال حاضر ACC نشست و آنها اساسا به ما چراغ سبز به, میزبان, مسابقات,” او اضافه شده است.

هند نشان داده بود BCCI جمهور Sourav Ganguly و دبیر جی شاه. همانطور که برای T20 مسابقات تصمیم بر آن شد که تصمیم نهایی خواهد بود گرفته شده در موعد با یک چشم در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ACC در آزادی گفت: “بالا در دستور کار شد و امور مربوط به رویدادهای برنامه ریزی شده از ACC. در خصوص هیئت مدیره تأکید بر اهمیت برگزاری جام ملت های آسیا سال 2020 است. در نور از تاثیر و پیامدهای COVID-19 همه گیر ممکن است محل برگزاری گزینه برای جام ملت های آسیا سال 2020 مورد بحث قرار گرفت و تصمیم گرفته شد برای گرفتن تصمیم نهایی در دوره به دلیل.

“هیئت مدیره نیز مطلع از وضعیت و پیشرفت ACC درگیری با بازی های آسیایی
2022 در Hangzhou ، هیئت مدیره اشاره کرد و با رضایت از فعالیت های در حال انجام و طرح های ACC. در این نشست که به ریاست ACC جمهور Nazmul حسن. شرکت برای اولین بار شد Sourav Ganguly و جی شاه.”

قبلا یک BCCI رسمی گفته بود که این نگاه دشوار است که این رویداد را در ماه سپتامبر این سال با یک چشم در این بیماری همه گیر. در واقع جهان T20 در استرالیا تقریبا قطعی به تعویق افتاد زمانی که ICC جلسه هیئت مدیره صورت می گیرد در روز چهارشنبه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de