اورنج کانتی حزب دموکرات به نامزدها: بازگشت پلیس اصلاحات اگر شما می خواهید ما به شما

حزب دموکرات اورنج کانتی رای خواهد داد امشب در یک قطعنامه که نیاز به نامزدهای محلی که می خواهید را تایید متعهد به مبارزه برای پلیس اصلاحات در صورت انتخاب شدن از جمله آموزش افسران در استفاده مناسب از زور و تعصب نژادی.

حزب ادامه خواهد داد و به نوبه خود به دور از پلیس اتحادیه های کارگری اگر این قطعنامه می گذرد و به طور جدا کردن صندلی پلیس اتحادیه های کارگری به همان وضعیت به عنوان “بزرگ تنباکو” و “نفت” که بودجه در نظر گرفته شده است بیش از حد سیاسی سمی به قبول. همچنین این حزب حمایت می reevaluating چقدر شهرستانها صرف در سیاست گذاری و اصلاح قوانین است که از افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد.

اما حزب متوقف کوتاه از تماس برای تمام نامزدهای دموکرات برای انجام همان, هر چند این قطعنامه می تواند اصلاح شود وقتی که می آید برای یک رای در طول امشب اضطراری کمیته مرکزی نشست.

رای دادن به خشونت پلیس تظاهرات ادامه رفت و برگشت به کشور موجب شده توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در دست مینیاپولیس پلیس پس از او را متهم به عبور از تقلبی $20 bill در گوشه ای از فروشگاه.

روز دوشنبه آمریکا پرده برداری گسترده پلیس اصلاحات لایحه که ممنوعیت chokeholds و بدون دست کشیدن حکم ایجاد یک رجیستری ملی پلیس منظم برای بیش از حد زور و دستور جدید برنامه های آموزشی در میان سایر تغییرات.

برخی از شهرستانها از جمله سن دیگو و پاسادنا در حال حاضر اعلام کرد خود را ممنوعیت chokeholds. و مجلس میگوئل سانتیاگو د لس آنجلس با همکاران در روز دوشنبه معرفی یک لایحه ممنوعیت chokeholds در سراسر کشور.

با اضافه کردن دقیق پلیس از سیاست های اصلاحات به پلت فرم آن اورنج کانتی رهبران دموکرات گفت: هدف آنها به نژادی قضات مسائل یک اولویت برای نامزد نوامبر و در همه انتخابات رفتن به جلو.

“ما باید برای ایجاد تغییرات سیستمیک” گفت: Ada Briceño صندلی OC حزب دموکرات است. “این یک جنبش است که در حال انجام است و ما می خواهیم برای قراردادن آن در همه چیز ما دراز مدت است.”

کمیته مرکزی عضو ویکتور Valladares نوشت: به رهبران حزب در مارس 30, پنج روز پس از فلوید مرگ ابراز نا امیدی است که حزب نشده بود با صدور بیانیه ای در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و خواستار عدالت برای Floyd. Briceño چاپ نظر قطعه با صدای OC در ژوئن 2 گفت: او در نظر گرفته شده برای تماس های خاص کمیته مرکزی جلسه برای رسیدگی به این موضوع است.

Briceño پیش نویس قطعنامه ای که به نام برای داوطلبان به کشت پلیس و نژادی عدالت اصلاحات.

گروه دیگری از دموکراتیک رهبران جامعه پیش نویس خود را با وضوح. آن را به نام برای برخی از همان اصلاحات بلکه می خواستم نامزدها به رد تمام پلیس اتحادیه پشتوانه مگر اینکه این گروه متعهد به اصلاحات خاص و برای لغو یک قانون است که ارائه می دهد پلیس محدود ایمنی در نیروی بیش از حد موارد است.

جف LeTourneau معاون صندلی با OC حزب دموکرات کمک می کند که منجر به قطعنامه کمیته گفت: آنها تصمیم در نشست چهارشنبه شب به اجازه نویسنده ادغام دو طرح به یک قطعنامه است که قبل از کمیته مرکزی امشب.

در این روند LeTourneau گفت: آنها رفت و از خواستار لغو مصونیت سیاست برای اصلاح آنها. و آنها کاهش یافته انگیز ترین پیشنهاد بود که فشار برای نامزدها به نوبه خود پلیس اتحادیه بودجه و یا پیشنهادات.

این یک جنبش است که به دست آوردن شتاب با برخی از دموکرات ها.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه بهداشت ، اسکات وینر از سان فرانسیسکو در توییتر اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد قبول کمپین کمک از پلیس و کلانتر و گارد زندان های کارگری به جای اهدای حدود $20,000 او قبلا دریافت شده از جمله گروه های کارگری به سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت منطقه خلیج جوانان است. سناتور. لنا Gonazalez عمومی نیز از حزب دموکرات در پاسخ با یک صدای جیر جیر از خود او: “همین!”

و در هفته گذشته سه شهرستان دادستان و جورج لافزن که مبارزه برای تبدیل شدن به دادستان منطقه لس آنجلس در نامه ای به دولت کانون اصرار سازمان منع D. A. نامزدها از دریافت کمک های مبارزات انتخاباتی از اجرای قانون اتحادیه های کارگری.

سازماندهی گروه های کارگری به نمایندگی از کارگران خدمات معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال spenders بزرگ در کالیفرنیا انتخابات است. بیشتر از پول خود را باد تا پشتوانه دموکراتیک نامزدها. اجرای قانون صرف است که به طور معمول بیشتر مخلوط با برخی از پلیس اتحادیه صرف به حمایت OC نامزدها در هر دو طرف راهرو تا کنون در این انتخابات چرخه.

LeTourneau گفت که او شنیده ام از نامزدهای محلی که از ترس آنها نخواهد بود electable اگر آنها بیگانه اتحادیه پلیس. وی به ویژه انتخابات ماه گذشته به یاد سانتا آنا Councilwoman سیسیلیا ایگلسیاس که رای دادند در سال 2019 در مقابل 25 میلیون دلار در پرداخت حقوق افسران پلیس.

که به عنوان مثال نشان می دهد که از دست دادن پلیس به حمایت و یا به دست آوردن خود را به خوبی تامین می شود مخالفان — ثابت می تواند کم هزینه تر برای محلی دموکرات ها از دست دادن یک حزب حمایت.

بنابراین در حالی که LeTourneau گفت: او بخواهد برخی از زبان در این قطعنامه بود که کمی قوی تر, او گفت که او بیشتر در رابطه با حزب داشتن یک صدای واحد در آنچه که او به نام “ناپایدار خارج از کنترل افزایش نظامی پلیس است.”

این قطعنامه در جدول امشب می گوید نامزدها به دنبال حمایت خواهد نیاز به بازگشت اجباری آموزش پلیس در تنوع استفاده از نیروی deescalation و تعصب نژادی. آنها نیاز به فشار برای تنوع در استخدام و به پیاده سازی جامعه محور سیاست های که در آن پلیس همکاری با اعضای جامعه برای ترویج امنیت عمومی. نامزدها نیز نیاز به حمایت تدریس تعصب در مدارس محلی و شهرستان با تمرکز منابع بر سلامت روان برای جوامع از رنگ.

اگر این قطعنامه به تصویب کمیته مرکزی را به دنبال خواهد داشت تا در سال 2021 با تایید نامزد که برنده مسابقات خود را به مطمئن شوید که آنها ساخته شده ایم “حسن نیت” تلاش برای به دست آوردن چنین سیاست های مصوب.

قطعنامه برای رای گیری در جلسه کمیته شروع می شود که در 7 p. m. امشب. آنلاین جلسه باز است به همه رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان دموکرات ها در اورنج کانتی.

CalMatters کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de