OC روحانیت و ارواین پلیس شریک برای نمایش وحدت

نیوپورت مسا ارواین ادیان شورای اسلامی منتشر شد به تازگی بیانیه ای در محکومیت مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت اما مدیر اجرایی اکبر حسینی گفت: اعضای آغاز پرسیدن که چرا آنها این کار را انجام نمی بیشتر.

بنابراین اعضای یک ائتلاف گسترده ای از رهبران محلی یهودی بودایی سیک و مسیحی جماعت – در دوشنبه 8 ژوئن در یک کنفرانس مطبوعاتی بیشتر به گسترش پیام خود را در مخالفت با نژاد پرستی و بی عدالتی و آنها برنامه ریزی شده یک راهپیمایی در حمایت از وحدت و زندگی ماده حرکت آخر این هفته با همکاری ارواین اداره پلیس.

در این کنفرانس مطبوعاتی ادیان شورا دعوت جامعه به ماه مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه در ارواین.

  • خاخام Stephen اینشتین از جماعت b’nai Tzedek کمک می کند اعلام وحدت مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه هفته آینده در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهرستان ارواین سالن در Irvine, CA در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • دکتر Gurpreet Ahuja از سیک مرکز OC کمک می کند اعلام وحدت مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه هفته آینده در یک کنفرانس مطبوعاتی در Irvine, CA در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • کشیش رالف Williamson, مسیح نجات دهنده ما AME Church, اعلام وحدت مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه هفته آینده در یک کنفرانس مطبوعاتی در Irvine, CA در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ارواین رئیس پلیس مایک هامل چت با پاستور Jason اگویلار دو لا فرانترا از بوجود می آیند کلیسا پس از اگویلار دو لا فرانترا کمک اعلام وحدت مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه هفته آینده در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهرستان ارواین سالن در Irvine, CA در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ارواین رئیس پلیس مایک Hamel, مرکز, گوش به اکبر حسینی از نیوپورت مسا ارواین ادیان شورای, معرفی خاخام Stephen اینشتین از جماعت b’nai Tzedek طی یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن آنها اعلام وحدت مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه هفته آینده در شهرستان ارواین سالن در Irvine, CA در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • کشیش رالف Williamson, مسیح نجات دهنده ما AME Church, اعلام وحدت مارس برنامه ریزی شده برای روز شنبه هفته آینده در یک کنفرانس مطبوعاتی در Irvine, CA در دوشنبه 8 ژوئن 2020. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“ما به یک لحظه در زمانی که کشور نیاز به دیدن ایمان رهبران ایستاده هم به نمایندگی از جامعه و تصدیق کرد که ما باید بیشتر مشترک از ما در تفاوت گفت:” کشیش رالف ویلیامسون که مسیح نجات دهنده ما AME Church کمک خواهد کرد که منجر مارس. “ما اینجا ایستاده اعتقاد ما می تواند به جلو حرکت می کند و تغییر که در آن تغییر مورد نیاز است.”

درباره تلفن پیش از کنفرانس مطبوعاتی حسینی گفت: این گروه تصمیم گرفتند به یک حکومت وحدت مارس و دعوت ارواین پلیس برای پیوستن به, چرا که “من می تواند یک حامی اجرای قانون و هنوز صحبت کردن در برابر کسانی که سوء استفاده از قانون است.”

ارواین رئیس پلیس مایک هامل گفت: او بسیار مشکل توسط تصویری از یک افسر و دو زانو بر فلوید گردن و حتی پس از او بی توجه. اگر چه او گفت ارواین پلیس ندارد و سابقه خشونت در تعامل با جامعه “وجود دارد همیشه فرصت برای رشد است. نه هر تماس (با مردم) کامل است.”

هامل و جیسون اگویلار دو لا فرانترا یک کشیش در کلیسای انجیلی بوجود می آیند کلیسا در ارواین هر دو گفتند که می خواهیم با استفاده از این زمان بی سابقه مشارکت در تظاهرات به گوش, به دلیل وجود دارد هیچ میانبر برای پرداختن به پرسش های بزرگ در مورد اجرای قانون سیاست و چگونه می شود تحمل بیشتری به عنوان یک جامعه است.

“ما می خواهیم برای دیدن سیاست تغییر” اگویلار دو لا فرانترا گفت. “اما قبل از هر که تغییر اتفاق می افتد وجود دارد باید صادقانه با هم صحبت کنیم.”

وحدت مارس برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح روز شنبه 13 ژوئن شروع مسیح نجات دهنده ما AME Church, 45 تسلا ایروین و در ادامه به Los Olivos بازار 8501 ارواین مرکز رانندگی و بازگشت به کلیسا که در آن تجمع برگزار خواهد شد در پارکینگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de