O. C. رئیس بهداشت افسر دکتر Nichole سریع استعفا میان, ماسک, جنجال تهدید

اورنج کانتی ارشد بهداشت افسر دکتر Nichole سریع استعفا دوشنبه شب.

او در مواجهه با فشار به عقب از برخی از اعضای اورنج کانتی هیئت ناظران و انتقاد از ساکنان برای او منظور در ماه گذشته نیاز به پوشش صورت برای عموم به عنوان شهرستان مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

سریع بود دریافت افزایش امنیت با توجه به تهدیدات ناشی از ماسک سفارش. او نه در دسترس ساخته شده برای نظر دوشنبه شب.

سرپرست داگ چافی گفت سریع استعفا داد و ظاهرا به دلیل “آن را بیش از حد برای او. او دارای سه فرزند جوان شده است و او به شدت انتقاد توسط افرادی که بیرون آمدند و خواستار استعفای او تظاهرات در مقابل خانه اش.”

“او بهترین خود را انجام داده به او بدهد نظر پزشکی و آن را محبوب نیست به طوری که او استعفا کرده است,” او گفت:.

سریع استعفای دوم عمده و خروج ناگهانی در اورنج کانتی از همه گیری آغاز شد. دیوید Souleles تصمیم به بازنشسته در ماه آوریل به عنوان معاون مدیر آژانس بهداشت عمومی خدمات.

این طرح به تازگی منصوب مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau همچنین در خدمت به عنوان رئیس بهداشت افسر بنابراین در این شهرستان می تواند موضوع بهداشت دستورات لازم توسط دولت برای بازگشایی کسب و کار و فعالیت های از قبیل میله اردوگاه های روز, جامعه, استخر, هتل ها و جوانان ورزش است.

چافی شد هنوز مطمئن شوید که چه اتفاق می افتد با سریع ماسک سفارش. Chau است در دفاع از این توضیح لازم است که ساکنان نمی تواند حفظ شش پا اجتماعی فاصله.

چافی به ذکر است که برای تمام ساکنان که نشان داده اند تا در هیئت ناظران جلسات به شکایت در مورد ماسک منظور مقامات دریافت یک معامله بزرگ از عبارات حمایت از آن است. یکی از ساکنان آنلاین طومار حمایت از حکومت رو 1,100 امضا در کمتر از یک هفته.

“ایمیل 10 به یک به آن را نگه دارید” چافی گفت. “آنها از ترس به نشان می دهد تا در جلسات هیئت مدیره) به دلیل رویارویی آن را به دنبال دارد.”

چافی گفت stand by هر نظر پزشکی است که” رفتن به جلو.

سریع گفت: او را تجدید ماسک منظور در سه هفته “و ما در روز نه یا 10,” چافی گفت.

سریع گفت: او صادر سفارش زیرا او نگران بود در مورد افزایش coronavirus موارد به عنوان ساکنان تعامل خواهد بود و بیشتر به عنوان stay-at – home سفارشات بودند آرام است. همانطور که از روز دوشنبه آژانس بهداشت گزارش 7,527 تایید موارد ویروس ها و 177 مرگ و میر.

هفته گذشته سریع درو انتقاد از سرپرست همین واگنر که مورد نیاز برای پوشش صورت به او گفت: دیگر قطعات از دولت بود حمایت و دور از کسانی که سفارشات. سریع پاسخ داد که لس آنجلس و سن دیگو شهرستان نیاز به آنها را.

“ما شاهد افزایش در جامعه انتقال” سریع گفت: در ژوئن 2 جلسه هیئت مدیره. “من همچنین فکر می کنم ما بستری نرخ شده اند تا روند.”

سریع گفت: پوشش صورت “می تواند کمک به جلوگیری از انتقال COVID – 19. شواهدی وجود دارد که برای حمایت از, و من احساس می کنم به شدت ما نیاز به یک چهره پوشش سفارش در محل به عنوان ما همچنان به فرستادن مردم به بیشتر تعاملات اجتماعی.”

رسیده جمعه شب واگنر گفت: “این ناامید کننده است که او ما را ترک می کنند. این یک زمان بسیار دشوار است برای همه ما.

“من موضع تغییر نکرده است,” او گفت: از ماسک سفارش. “چه کسی جایگزین او نیاز به نگاه در ماسک سفارش و تصمیم بگیرید که اگر آن را مناسب و توضیح به ما و به همین دلیل لازم است تحت شرایط فعلی.”

واگنر گفت: در اخیر جلسه هیئت مدیره برخی از ساکنان شکایت از “عمومی بشود” برای پوشیدن چهره و پوشش و نتوانسته اند خدمات “داروخانه ها و مکان های دیگر. این است که یک پاسخ مناسب به ماسک خود را سیاست؟”

سریع جواب داد: “من کاملا فکر می کنم مردم باید شرمنده اگر آنها یک دلیل پزشکی برای پوشیدن ماسک.”

وقتی واگنر از او پرسید که چقدر دیگر آن نیاز به در محل سریع گفت: “مانند همه چیز در COVID ما بررسی شواهد و داده ها به صورت روزانه… تا زمانی که ما شاهد افزایش تعداد در شهرستان… من احساس می کنم نیاز به یک چهره-پوشش قیمومیت.”

نویسنده کارکنان Jeong پارک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de