مساجد باید تسلیم باز توسط دو هفته دیگر

توسط سید حسن قمر

حیدرآباد: مسلمان مذهبی(علما و دانشمندان), سیاسی, اجتماعی و جامعه کسب و کار موفق در نشان دادن شجاعت و حکمت را مستقل و به موقع تصمیم به تعطیل کردن مساجد و دیگر نهادهای مذهبی قبل از مودی دولت با عجله منظور مستند این کشور در مارس 24th, در اطلاع کوتاه برای جلوگیری از گسترش مرگبار Covid-19 ویروس.

کارشناسان پزشکی, پزشکان رد افتتاح عبادتگاه

مشیت الهی عطا فرصت به Ulemas و رهبری سیاسی را برای فرصت از دست رفته و این زمان در اطراف نشان می دهد جسارت عقل گرایی و مذهبی هوشمندی و تصمیم گیری آنها می تواند زودتر و تحت تاثیر قرار دادن بر مؤمنان به دور از مساجد برای حداقل دو تا سه هفته تا تهدید کننده حیات رمان Corno ویروس متهم در حال حاضر آن است اما اوج برانگیزتر. کارشناسان پزشکی و پزشکان نگران هستند و مخالف از باز کردن به مساجد و دیگر مکان عبادت. آنها می گویند این ویروس ادامه خواهد داد برای حفظ دوره خونتان و مسطح در زمان تا نهایی درمان است یافت می شود که امکان دور در این میان اقدامات سختگیرانه در محل باید. کاهش مستند را تشدید این وضعیت است. قابل توجه وجود دارد و هیچ گونه نگرانی از کمبود تخت های بیمارستانی و PPE و حتی در خط مقدم رزمندگان در معرض خطر هستند. با توجه به گزارش های رسانه ها بیش از 40 درصد از کل مرگ و میر 26 درصد از کل موارد ثبت شده در Telangana در هفت روز گذشته. گزارش های تایید می کنند که 14 مرگ و میر ثبت شد روز یکشنبه بیشترین تعداد در هر روز تنها در دولت است.

روش عملیاتی استاندارد

اعلام این خبر توسط برخی از مساجد که آنها باز خواهد شد به طور منظم نماز حفظ دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, SOP است ناپایدار بهانه ای که ایستاده است که بیش از جمعیت مشتاق از Musallees (prayees) گرسنگی از برکات نماز در جماعت حدود هشت یا نه هفته را با عجله به مساجد با انتقام.

می گویند که پلیس نامیده خواهد شد به حفظ SOP اگر این موقعیت را از دست فاقد عقل است.

توسط خود اخروی باورهای چه خواهد بود معیارهای اجازه می دهد تا پیشنهاد 25 یا 50 از صدها نفر که ازدحام مساجد.

اجتماعی فاصله شستن دست با صابون درخواست Musallees به ablute در خانه, از بین بردن فرش و غیره فقط اقدامات پیشگیرانه و نه صد در صد حفاظتی از این بیماری همه گیر. همجواری با علوفه به Covid-19. نزدیکی است که باید برای prayees برای حفظ طول پنج اجباری نماز در زمان عادی. مسلمانان باید بدانند که این نه زمان عادی. هر گونه بی دقتی در حفظ اجتماعی فاصله می تواند در نتیجه همگنی از Tablighi-Nizamuddin مرکز قسمت جدید بازیگران و جدید اتهامات و سرزنش. که محکم ننگ بر جامعه نشده است به طور کامل حذف شده و فراموش شده است. این فوران در هر حال حاضر و پس از آن باعث تازه ترس از اقدامات تلافی جویانه از جناح راست Bhakts. در نوشته های نفرت, rantings توسط یک دکتر Lalchandani در برابر Tablighi Jamaat و ظاهرا در برابر جامعه مسلمان است که هنوز هم دور ساخت.

ما به اصطلاح رهبران سیاسی که اغلب lionize محقر مسائل shying دور برای انتخابات بازده از جذاب خود را به حوزه به عقب ماندن از مساجد. ما مذهبی نخبگان ترس از آسیب رساندن به خود پرجمعیت ایستاده stilting پیاده روی نازدار به طور معمول در آینده را روشن و صدا در مورد این مسئله. گوا وقف هیئت مدیره تصمیم گرفته است برای باز کردن مساجد برای دو هفته دیگر. جده در دریای سرخ شهرستان بندر مستند شده است ابقاء و مساجد بسته است. حیدرآباد را تاریخی مسجد مکه مسجد تصمیم گرفته است برای باز کردن تا اطلاع ثانوی. آفریقای جنوبی یک درصد مسلمانان این است که در مواجهه با یک مشکل جدی به مساجد باز برای عید و Covid-19 موارد مشخصی باعث شدید کمبود تخت.

ما مذهبی رهبری به شانه مسئولیت با شجاعت و حکمت و برای جلوگیری از اتلاف-dallying به عنوان آنها انجام داده بود زودتر با کشیدن تصمیم به آخرین تا زمانی که دولت به منظور آمد و برای نجات خود به تعطیل کردن مساجد به عنوان بیماری همه گیر در این شهرستان است.

این زمان در اطراف هر دو سیاسی و مذهبی رهبری باید بیرون می آیند در حال حاضر و کار را به جامعه درک خوب در تاخیر در افتتاح مسجد توسط یکی دیگر از دو یا سه هفته.

سید حسن قمر


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de