لس آنجلس — مشاوره گرما هشدار بالقوه گرما بیماری های مربوط خواهد بود و در اثر روز سه شنبه در لس آنجلس, همسایه, ساحل شهرستانها و اورنج کانتی.

گرما مشورتی خواهد بود و در اثر از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر در لس آنجلس و مالیبو, سانتا مونیکا, بورلی هیلز, ساحل طولانی و بخشهایی از شهرستان ونتورا. بالا در این مناطق است که انتظار می رود به 94 درجه و درجه حرارت ممکن است باعث گرما بیماری رخ می دهد” هشدار داد خدمات ملی آب و هوا.

“نوشیدن مقدار زیادی از مایعات اقامت در اتاق مطبوع ماندن از خورشید و چک کردن در بستگان و همسایگان. کودکان و حیوانات خانگی باید از سمت چپ به تنهایی و در وسایل نقلیه تحت هیچ شرایطی.

“اقدامات احتیاطی اضافی اگر شما کار و یا صرف زمان در خارج. زمانی که امکان برنامه ریزی مجدد فعالیت های شدید به صبح زود یا شب. می دانم که نشانه ها و علائم گرما خستگی و سکته گرما. پوشیدن لباس سبک و گشاد بپوشید زمانی که ممکن است.

“برای کاهش خطر در کار ایمنی و بهداشت شغلی دولت توصیه می کند برنامه ریزی مکرر استراحت در سایه و یا تهویه مطبوع محیط. هر کسی با غلبه بر گرما باید نقل مکان کرد و به یک خنک و سایه محل. گرمازدگی یک اورژانس است! 911 تماس بگیرید.”

مشاوره گرما نیز در اثر از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر در اورنج کانتی که در آن اوج انتظار می رود برای رسیدن به پایین 100s.

سطح رطوبت در جنوب کالیفرنیا انتظار می رود که در پایین 3 تا 10 درصد امروز اما هیچ پرچم قرمز هشدارهای معنابخش بالا خطر آتش سوزی شد و بلافاصله صادر شده بر خلاف روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de