ایران اعلام کرد حکم اعدام برای متهم به جاسوسی در ترور فرمانده

عبدالله Dhiaa الدین ایسنا

عزاداران حضور در درسآمـوزى از ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی سر از نخبگان سپاه قدس از سپاه پاسداران در کربلا, عراق, Jan. از 4 سال 2020 است.

استانبول — یک ایرانی در دادگاه محکوم به مرگ به اتهام جاسوسی برای آمریکا و اسرائیل و سازمان های اطلاعاتی روی یک فرمانده نظامی بود که بعد از ترور سخنگوی دستگاه قضایی ایران روز سه شنبه گفت.

این سخنگوی غلامحسین اسماعیلی گفت: متهم به ارائه اطلاعات در مورد محل نگهداری از بالا پاسداران انقلاب اسلامی فرمانده کل سپاه ، ژنرال قاسم سلیمانی که کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه است.

معلوم نیست که چگونه انسان شناخته محمود موسوی مجد, یک ایرانی ملی — آیا تا به حال دسترسی به فرمانده و جزئیات برنامه های سفر سفر. سلیمانی رهبری انقلابی گارد نخبگان شاخه قدس سپاه اعزامی بال و هدفمند به عنوان او را ترک فرودگاه بغداد.

اسماعیلی نیست به طور مستقیم لینک به اطلاعاتی گفته می شود جمع آوری شده توسط مجد به سلیمانی کشتن. او گفت: مجد همچنین جاسوسی در دیگر امنیتی ایران شاخه از جمله نیروهای مسلح در ارز ایالات متحده بودجه, اما او نمی ارائه هر گونه شواهد است.

“او متصل شد هر دو به [اسرائیل] موساد و سیا” اسماعیلی گفت, قوه قضاییه, اخبار, خدمات, Mizan گزارش داد.

این گزارش به نقل از اسماعیلی عنوان کرد و گفت حکم اعدام تایید شد توسط یک دادگاه تجدید نظر و مجد خواهد بود اعدام “به زودی.”

سپاه پاسداران رسیده و پنجه نرم کردن با واقعیت جدید بعد از کشتن رئیس آن استراتژیست نظامی

قتل سلیمانی نشان دهنده تهاجمی تیم امنیت ملی تمایل به جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن

چگونه تهمت تصمیم به کشتن اوباما