بالا و درجه حرارت پایین و رطوبت باقی می ماند و شنبه قبل از خنک کننده شروع می شود

گرم و خشک در شرایط انتظار می رود برای ادامه روز شنبه هر چند وزش الگوهای می تواند تغییر دادن Southland ساحلی جریان به جای بادهای خشک که سوار براش آتش سوزی در این منطقه پیش از آن در هفته پیش گفت.

درجه حرارت هنوز هم انتظار می رود در اواسط-به-بالا 90s در دره ها و Inland Empire با برخی از مناطق احتمالا رسیدن به سه برابر رقم پیش بینی گفت.

کسانی که درجه حرارت بالا همراه با رطوبت کم در تک رقمی گرم کردن سوخت و ساخته شده برای آل آتش برس شرایط دوشنبه و سه شنبه هواشناس اریک Boldt از NWS اخنرد کرد.

تعدادی از آتش سوزی موجب در Southland در روز دوشنبه و سه شنبه از جمله فروغ پشت هالیوود باول بود که به سرعت موجود شنبه صبح, مقامات گفت.

بزرگتر آتش سوزی شکست در شهرستان ریورساید با 97 هکتار فروغ در نزدیکی دریاچه ماتیوز حدود 80 درصد موجود شنبه صبح, مقامات گفت. یکی دیگر از آتش سوزی در نزدیکی لیک ال سینور که رشد به حدود 27 هکتار به 100 درصد موجود شنبه شب.

کوچکتر آتش سوزی در L. A. شهرستان شامل دریاچه تراس Elysian پارک Eagle Rock, Lake Balboa و ال Sereno اما به سرعت موجود شنبه.

بحرانی شرایط آتش شد پیش بینی ادامه سهشنبه هر چند بادها نمی تواند به عنوان شایع و باید از جریان دریایی ساحلی باد Boldt گفت.

“این هنوز هم یک انتقادی فردا روز پس از آن خیلی گرم و خشک” Boldt گفت. “پس از آن ما باید روند را.”

مناطق ساحلی را دیدم یک مشاوره گرما از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روز شنبه به دلیل عدم وجود یک لایه دریایی اما در دماهای شد و انتظار می رود بالاتر از نرمال چهارشنبه هواشناس Brandt ماکسول از NWS سن دیگو کرد.

“معمولا در ماه های مه و ژوئن این کولر در امتداد ساحل اما از آنجا که ما تا به حال نشده یک لایه دریایی در این سواحل است تا حرارت بسیار کمی زودتر” ماکسول گفت.

ساحل نیوپورت که به شکست یک رکورد دوشنبه با 84 درجه روز شد پیش بینی برای رسیدن به 79 درجه چهار شنبه.

سوابق دیگر به سقوط شنبه شامل فرودگاه بین المللی لس آنجلس که دیدم بالا از 84 درجه و شکست رکورد 77 مجموعه در سال 1979. فرودگاه لانگ بیچ همچنین شکست یک رکورد در سال 2015 پس از ارسال 90 درجه روز دوشنبه.

این روند پیش بینی شده برای ادامه روز شنبه با درجه حرارت نزدیک به سه رقمی در امپراتوری درون مرزی و بخش هایی از L. A. County, پیش بینی گفت.

در حالی که بسیاری از مناطق را حفظ کند روز سه شنبه دمای دره آنتلوپ می تواند گرمای تا اواسط-90s چهارشنبه هواشناس کتی Hoxsie گفت.

این هفته موج گرمای ناشی از فشار بیش از این منطقه همراه با روز دوشنبه دریایی باد Hoxsie گفت.

جمعه بود و پیش بینی می شود داغترین روز برای امپراتوری درون مرزی ماکسول گفت. لیک ال سینور می تواند به 100 درجه در حالی که در کنار رودخانه سن برناردینو و همت تمام شد هوا در 99 درجه است.

در اورنج کانتی, کالیفرنیا پیش بینی شد در 94 درجه و ارواین 93, ماکسول گفت.

“در بهار و پاییز و گذر از زمستان تند تند برای تابستان و بالعکس – ما می توانیم این خوشه که به صورت گرم یا سرد” Hoxsie گفت. “آنها نادر است, اما آن را قطعا نه آنچه شما انتظار می رود به چسبیدن به اطراف. که قطعا ژوئیه یا اوت خاک است.”

مناطق کوهستانی را ببینید درجه حرارت در پایین 80s در ارتفاعات بالاتر اما Hoxsie توصیه می شود کسانی که به دنبال لذت بردن از مسیرهای پیاده روی انجام دهید و یا در صبح زود و یا بعد از آن در بعد از ظهر و به مقدار زیادی آب از کرم های ضد آفتاب و یک شارژ تلفن همراه.

برخی از تسکین می تواند در افق به عنوان یک خنک کننده روند بود و انتظار می رود بعد از پنج شنبه. جمعه, درجه حرارت می تواند نزدیک به طبیعی برای, Southland, پیش بینی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de