‘Ertugrul’ نیم تنه باعث جنجال; حذف

آنکارا: این رکود از اسامی که در سمت چپ علامت خود را در تاریخ بنا در دریای سیاه در استان اردو را در شهر توسط شهرداری هم زده یک بحث در سراسر کشور.

مجسمه Ertuğrul Gazi بنا بود که در محدوده این پروژه معلوم نیست به مانند Ertuğrul Gazi اما Engin Altan Düzyatan بازیگر که با بازی در شکل تاریخی در مجموعه “رستاخیز Ertuğrul” پخش دولتی TRT-1.

در مجموع از 20 رکود ساخته شده از برنز و بازالت سنگ توسط هنرمند Ömer Gençtürk قرار داده شد در میدان در مقابل سالن شهرستان در 4 ژوئن.

با این حال هر دو نفر در شهر زندگی می کنند و کاربران رسانه های اجتماعی اعلام کرد که این مجسمه با Ertuğrul Gazi نام آن را شبیه بازیگر Düzyatan در نگاه اول.

این مجسمه برداشته شد توسط ماموران شهرداری و اداری بررسی شد راه اندازی در مقابل افراد مسئول به بحث گرم می شود.

“ما ناراحت بودند این واقعیت است که مجسمه نیم تنه از Ertuğrul Gazi شبیه Engin Altan Düzyatan پیشرو بازیگر در قیامت Ertuğrul سری و همان روز این مجسمه در سوال حذف شد” گفت: منl شهرداری در یک بیانیه نوشته شده است.

“لازم است تحقیقات آغاز شده است در مورد کسانی که مسئول سهل انگاری. ما با تشکر از همه برای حساسیت آنها نشان داده شده است” در این بیانیه اضافه شده است.

قبلا تندیس بازیگر Düzyatan ساخته شده بود به جای Ertuğrul Gazi در شمال غربی استان بیلهجک واقع شدهاست.

Ertuğrul Gazi رهبری گروه کوچکی از رزمندگان تحت رهبری آناتولی سلجوقی سلطان در اواسط قرن 13th. با مرگ او در سال 1280 رهبری از قبیله کوچک گذشت بر روی پسرش عثمان که شناخته شده است به تاسیس دولت عثمانی در 1299.

Ertuğrul Gazi را به زندگی می آیند به جذب علاقه قابل توجهی در چند سال گذشته با توجه به محبوبیت از تلویزیون نشان می دهد Diriliş Ertuğrul.

ترکی سریال تلویزیونی گرفته شده بسیاری از کشورها به خصوص پاکستان به تازگی توسط طوفان.

با توجه به دولت-اجرای تلویزیونی پاکستان (PTV), 133 میلیون نفر از مردم که تا کنون به تماشای سریال از 25 آوریل – مارس 14.

همچنین آن قسمت می روند در یوتیوب در پاکستان هر روز

منبع: hurriyetdailynews.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de