انرژی خورشیدی استفاده در سراسر کشور و ملت است که به سرعت در حال گسترش و آن را نه تنها لیبرال پایگاه های استقبال از انتقال دور از سوخت های فسیلی است.

در حالی که لس آنجلس تولید کل انرژی خورشیدی در سراسر کشور بیکرزفیلد و فرزنو تولید بیشتر بر اساس هر نفر و هر سه outproduce سان فرانسیسکو با توجه به جدید “درخشان شهرستانها 2020” مطالعه توسط محیط زیست کالیفرنیا.

“شما پیدا کردن دره مرکزی در می آید بسیار قوی در تعداد زیادی از مردم رفتن انرژی خورشیدی و همچنین (در) اندازه سیستم” گفت: برنادت دلم Chiaro, مدیر اجرایی گروه تجارت کالیفرنیا خورشیدی و ذخیره سازی انجمن. “دلیل این است که بسیاری از کشاورزان رفتن خورشیدی و آنها تمایل به ساخت سیستم های بزرگ.”

همچنین نمره بالا است ریورساید که تولید نهم بیشترین خورشیدی آب هر نفر از شهرستانها در سراسر کشور مورد بررسی.

اما حتی آن را به عنوان ارائه می دهد یک کارت گزارش در رتبه بندی های “درخشان شهرها” مطالعه همچنین به تشریح دستاوردهای چشمگیر در استفاده از انرژی خورشیدی و باعث می شود یک تماس برای اطلاعات بیشتر سیاست های عمومی برای ترویج استفاده از انرژی خورشیدی از جمله باتری برای ذخیره انرژی خورشیدی و پس از آن در دسترس زمانی که خورشید نمی درخشد.

کلید کالیفرنیا نشانه شامل میلیون خورشیدی پشت بام ابتکار یک هدف امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر در سال 2006 به دست آمده در سال گذشته و یک دستور است که تمام خانه های جدید در دولت پانل های خورشیدی آغاز این سال است. دولت هدف است که 100% برق بدون کربن توسط 2045 with طبیعی-گاز نیروگاه در حال حاضر در حال از رده خارج.

تغییر آب و هوا و آلودگی کلید رانندگان پشت فشار اما اقتصاد کمک بیش از حد. انرژی خورشیدی در حال حاضر ارزان تر از آنچه که تولید شده توسط سوخت های فسیلی — حداقل یک بار تجهیزات و زیرساخت ها است که در جای خود با توجه به دیوید Hochschild رئیس کمیسیون انرژی کالیفرنیا. به نقل از بلومبرگ اطلاعات Hochschild گفت: خورشیدی هزینه کاهش یافته و از 50 سنت کیلووات ساعت در سال 2000 به 2 سنت یک کیلووات ساعت امروز.

در کالیفرنیا انرژی خورشیدی رفت از 4 درصد از دولت به شبکه برق در سال 2014 به 11 درصد در سال 2018 با توجه به داده های اخیر در دسترس است. و که نزدیک به سه برابر را شامل نمی شود “behind-the-متر” انرژی از پشت بام پانل های خورشیدی به طور مستقیم استفاده می شود و خانه ها و مدارس و کسب و کار.

کالیفرنیا به سختی تنهایی. از شهرهای 57 سالانه مورد بررسی در سراسر کشور از سال 2013 با محیط زیست کالیفرنیا نزدیک به 90 درصد به بیش از دو برابر خورشیدی خود را با ظرفیت بیش از آن که دوره هفت ساله و 45 درصد بیش از چهار برابر آن است.

تا کنون بزرگترین کاربر از انرژی خورشیدی در هر ساکن اساس است هونولولو.

“اول آن یک جزیره پس از تغییر آب و هوا یک مسئله بزرگتر گفت:” دن Jacobson, دولت, مدیر, محیط, کالیفرنیا. “شماره 2 انرژی خیلی بیشتر گران است. و شماره 3 شما باید شرکت ها با دیدن آنها می توانید پول از آن.”

دوم در رتبه بندی ملی است, سن دیگو به دنبال آلبوکرک سن خوزه و برلینگتون. همچنین نشان داده شده در بالا 15 در سن آنتونیو, Salt Lake City, Indianapolis و نیواورلئان.

بیشتر رتبه بندی

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه خود را در شهرستان انجام شده است, شما ممکن است نیاز به نگاهی فراتر از “درخشان شهرها” مطالعه.

که گزارش نگاه نه فقط از کالیفرنیا بزرگترین شهرهای, یکی برای هر یک از مناطق جغرافیایی. اما یک ایالت رتبه بندی بیش از 1100 شهرستانها و مناطق unincorporated وارد شده توسط کالیفرنیا خورشیدی و ذخیره سازی انجمن.

انجمن لیست متفاوت از “درخشان شهرستانها” در دو روش کلیدی. “درخشان شهرستانها” شامل انرژی خورشیدی تولید می شود به طور مستقیم با آب و برق و همچنین پشت-متر پانل های خورشیدی در خانه ها و مدارس و کسب و کار. انجمن لیست تنها شامل پشت-کنتور برق خورشیدی استفاده می شود به طور مستقیم توسط صاحب پانل و آن صفوف شهرستانها با توجه به چگونه بسیاری از پشت بام باید از انرژی خورشیدی است.

سن دیگو و لس آنجلس و کالیفرنیا و فرزنو در بالای لیست ترین های خورشیدی پشت بام ها.

در لس آنجلس شهرستانها بالا نیز شامل لنکستر (رتبه 15) برنت وود ، (26), ساحل طولانی (28) و گراش.

در کنار رودخانه شهرستان تاج در صدر فهرست در شماره 12 به دنبال موریتا (14) Temecula (18) رودخانه (34) و لیک ال سینور (35).

در سن برناردینو شهرستان فنتنا است که در بالا در شماره 16 و پس از سان برناردینو (36), ویکتور ویل (54) دره اپل (57) و رانچو کوکامونگا (68).

در اورنج کانتی, Irvine, آگهی در شماره 26 به دنبال سانتا آنا (62), هانتینگتون بیچ (70), Mission Viejo (76th) و نارنجی (78).

در حالت اغلب دیده می شود به عنوان غیر دوستانه به کسب و کار و مقررات به طور کلی مطلوب برای انرژی خورشیدی به گفته کارشناسان. اما در شهرستانها می تواند متفاوت باشد در نحوه استقبال آنها — و شرکت های ابزار — آیا به پشت بام نصب است.

“در شهرستانها مانند سن دیگو اجازه بسیار آسان” جاکوبسن گفت. “در شهرهای دیگر وجود دارد داستان های ترسناک در مورد مالکان انتظار برای ماه می باشد.”

فشار برای باتری

قبل از COVID-19 گیر صنعت انرژی خورشیدی در کالیفرنیا شاغل 74,000 مردم — بیش از پنج بزرگترین آب و برق همراه با توجه به دلم Chiaro. اما مانند بسیاری از صنایع خورشیدی به تازگی گرفته شده است یک ضربه بزرگ: 21% از دست دادن شغل در ماه مارس و آوریل.

خیلی دلم Chiaro اضافه کرده است کار بهبودی به عنوان یک جزء در زمین برای تشویق بیشتر نسل خورشیدی و باتری های خورشیدی. که در بالا از مصرف کننده و صرفه جویی در انرژی حالت ارتجاعی و هوای پاک.

یکی خورشیدی ابتکار تجارت گروه فشار برای یک coronavirus-امن “بدون تماس” اجازه فرایند است که اجازه می دهد صاحب خانه و کسب و کار به درخواست آنلاین و مجازی اجازه می دهد بازرسی تور انجام می شود و از طریق live تلفن تصویری هنگامی که واحد ها نصب شده است. این گروه همچنین می خواهد به آن را آسان تر برای اتصال برق خورشیدی با برق و آب و برق برای قرار دادن انرژی به شبکه برق و آن را می خواهد حمایت در برابر مالیات با هدف قرار دادن انرژی خورشیدی است.

علاوه بر این Jacobson, دل Chiaro و دیگر خورشیدی طرفداران در حال هل دادن برای یک ابتکار عمل است که در نتیجه یک میلیون, باتری خورشیدی, توسعه کمک خواهد کرد که به حداقل رساندن نیاز به استفاده از گاز طبیعی هنگامی که خورشید نمی درخشد. اقدامات خاص دلم Chiaro گروه می خواهد برای دیدن شامل گسترش اعتبار مالیاتی فدرال و ایالتی کمک در نصب سازی در 2,000 مدارس و مصرف کننده-تخفیف برنامه های مشابه به آن کمک کرد که شروع به پرش از پانل های خورشیدی استفاده است.

“ما باید یک محصول خوب” دل Chiaro گفت. “لیتیوم یون باتری بدست خیلی بهتر چون ماشین الکتریکی, بازار و نوآوری اتفاق می افتد وجود دارد. ما فقط نیاز به سطح شیب دار بالا تولید و برای انجام این کار ما نیاز به تقاضا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de