COVID-19: PCB در برابر تصمیم می گیرد برگزاری اردوی پیش از انگلستان تور

لاهور: هیات کریکت پاکستان تصمیم گرفته است در برابر برگزاری یک اردوگاه ملی بازیکنان پیش از این سفر از انگلستان است. هیئت مدیره نیز خواسته بازیکنان به قطار در خارج از منزل به عنوان کشور به نظر می رسد برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

PCB آزادی گفت: “با توجه به Covid-19 چشم انداز در پاکستان در هفته های آینده عملیاتی و لجستیکی و همچنین مسائل مشاهده است که نگه داشتن بازیکنان در یک محیط امن و مطمئن باقی خواهد ماند یک چالش هیات کریکت پاکستان تصمیم گرفته است برای برگزاری یک اردوی تمرینی ملی مردان تیم قبل از عزیمت به انگلستان است.

“PCB در حال حاضر در حال مذاکره با بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا را به جلو خود را در اوایل ماه جولای تاریخ خروج برای انگلستان پس از پاکستان در تیم ملی می تواند به نفع از تمرین های اضافی وجود دارد.

“اطلاعات بیشتر در اطراف قبل از تور Covid-19 تست از بازیکنان و بازیکن پشتیبانی پرسنل مونتاژ آنها را در لاهور و آموزش/بازی برنامه خواهد شد به اشتراک گذاشته شده در دوره به دلیل.

“PCB در ضمن به یاد بازیکنان به تمرین در کریکت زمینه در طول این دوره و که آنها باید رعایت و پایبندی به سخت اجتماعی فاصله پروتکل های. این دستورالعمل صادر شده است خود را به عنوان شخصی تندرستی و خانواده شان را همچنان اهمیت است.”

پاکستان موفق ترین تست ضربه و کاپیتان سابق یونس خان در اوایل روز سه شنبه به عنوان منصوب تیم ملی مردان پنبه حلاجی شده مربی تیم برای تور آینده از انگلستان است.

در علاوه بر این به یونس به PCB نیز منصوب مچ دست عنکبوتی که تار میتند و یک جانباز از 52 آزمون Ahmed Mushtaq به عنوان تیم اسپین بولینگ مربی و مربی برای سه نفر-آزمون و سه T20Is سری که برگزار خواهد شد در ماه اوت-سپتامبر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de