Chargesheet می گوید شاهرخ Pathan بخشی از شورش’ توطئه

دهلی نو: محمد شاهرخ Pathan که دیده شد هدف یک تفنگ را در یک پلیس در طول شورش در دهلی نو در ماه فوریه به همراه چهار نفر دیگر یافت شده است که یک بخشی از یک ریشه دار توطئه که باعث جمعی شورش در Maujpur Chowk. بررسی آژانس ارسال خواهد chargesheets قبل از دادگاه در روز سه شنبه, از جمله یکی که مربوط به اتهام نقش Pathan و دیگران در شورش.

در روز سه شنبه, بررسی آژانس فایل سه chargesheets در سه مورد مختلف قبل از دادگاه های مختلف. این سه مورد عبارتند از: Maujpur Chowk ضد شورش مورد Kardampuri Pulia ضد شورش مورد و Kardampuri دولت درمانگاه ضد شورش مورد.

در Maujpur Chowk ضد شورش مورد پلیس متوجه شد که در تاریخ 24 فوریه در حدود ساعت 11 صبح دو گروه درگیری در چوک.

یک گروه حمایت از تابعیت متمم قانون و ثبت ملی شهروندان و دیگر گروه های مخالف آن است. در ابتدا این تظاهرات صلح آمیز بود اما به زودی آن را تبدیل به خشونت و منجر به حوادث از سنگ pelting, آجر-پنبه حلاجی شده و آتش سوزی شلیک و خرابکاری از هر دو طرف.

این منجر به آسیب به چندین پلیس و همچنین افراد دیگر و ایجاد یک فضای ترس در میان مردم است. در آن روز یک نفر Vinod Singh خود را از دست داد زندگی در یک مربوط به حادثه و جداگانه مورد قتل به ثبت رسید در برابر قاتلان او.

پنج متهم از جمله شاهرخ Pathan دستگیر شدند در این مورد.

“در طول پروب آن شد که Pathan است که متهم اصلی در یک مورد دیگر که در آن او خود را اسلحه و گلوله در سر پاسبان دیپاک Dahiya کامل در عمومی نمایش” پلیس گفت:.

خود را غیر قانونی اسلحه گرم یک 7.65 میلی متر تپانچه همراه با دو دور بازیافت شد از او. چند عکس با حال از کار اخراج شده توسط او و سه پوسته خالی بدست آمده از نقطه, پلیس گفت:.

این Kardampuri Pulia مورد شورش است که در مورد قتل محمد Furkan گلوله آسیب به چهار نفر دیگر و صدمات برای 17 پلیس به دلیل سنگین سنگ pelting در فوریه 24.

در طول پروب پلیس متوجه شد که تلویزیون مدار بسته در منطقه آسیب دیده بود توسط تظاهر کنندگان در فوریه 23. اما آنها موفق به گرفتن برخی از فیلم. بر اساس اظهارات شاهدان عینی شواهد تصویری و دیگر ویژگی های شواهد و چهار نفر دستگیر شدند. “امروز chargesheet است که در برابر تمام چهار نفر از افراد متهم به و تحقیقات بیشتر در حال انجام برای شناسایی و دستگیری بیشتر متهم” به پلیس گفت.

این Kardampuri دولت درمانگاه مورد مربوط به شورش جمعی در فوریه 25 پشت Ambedkar کالج در جاده که در آن تظاهر کنندگان آتش به دو پارکینگ و چاقو 32 ساله دیپاک. مرحوم دیپاک یک e – راننده ریکشا.

بر اساس اظهارات شواهد تصویری و دیگر ویژگی های شواهد تا کنون چهار نفر از افراد متهم به بازداشت شده اند در این مورد.

“امروز chargesheet است که در برابر تمام افراد متهم. تحقیقات بیشتر ادامه به شناسایی و دستگیری بیشتر متهم” پلیس دهلی گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de