Arnab Goswami به نظر می رسد قبل از پلیس بمبئی فردا

حیدرآباد: این دادگاه عالی بمبئی در روز سهشنبه حاضر به اعطای کمک به جمهوری تلویزیون Editor-In-Chief Arnab Goswami در حالی که از شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط او به دنبال quashing از دو دپو ثبت در ناگپور و بمبئی در برابر او و کانال.

Arnab به دنبال معافیت از ظاهر شدن قبل از پلیس برای بازجویی که رد شد; اما دادگاه اعطا کرده است Goswami حفاظت از دستگیری.

یک بخش از نیمکت Ujjal Bhuyan و عدالت Riyaz Chagla شنیده حکم درخواست ثبت شده توسط Arnab. دادگاه عالی تا به حال در مارس 19 حاضر اجازه می دهد تا Arnab دادخواست به دنبال quashing از دپو و انتقال کاوشگر در برابر او به CBI.

همچنین به عنوان خوانده شده – واجد شرایط بودن از NBFCs در وام توقف: SC دسته دادخواستی با موضوع مورد RBI را مالیات بهره وام در مهلت قانونی
در ابتدا Arnab وکیل Madhavi دوشی ققنوس قانونی در پی فصح را برای برخی از زمان به عنوان مشاور ارشد Harish مرهم قادر به پیوستن به شنیدن از طریق ویدئو کنفرانس در آن زمان. بنابراین ماده نگه داشته بود برگشت و چند ساعت بعد از مرهم به نظر می رسد.

مرهم خواندن از دو فیرث در برابر Arnab در ماهاراشترا; یکی ظ توسط دولت وزیر انرژی و کنگره رهبر Nitin Raut در Nagpur در Arnab را گفته التهابی اظهارات در طول یک نمایش در پلقر اوباش لینچ حادثه و دوم شاه بود و در مورد اتهام communalization از این حادثه از جمعیت جمع خارج Bandra ایستگاه.

پس از رفتن را از طریق FIRs, مرهم گفت که یکسان دپو شده است واصل در سراسر هند و با اشاره به paras 31 و 33 دیوان عالی کشور را به ترتیب به تاریخ مارس 19, او فرستاده شده است که دادگاه عالی در حال حاضر برگزار شد که فیرث در کشورهای مختلف در همان حادثه غیر قابل تحمل است.

Arnab Goswami رزرو شده بود در بخش 153, 153, A, 153, B, 295 یک, 298, 500, 504, 505(2), 506, 120 B و 117 از IPC. مرهم perused از طریق بخش 153 ب و مشاهده کنید که هیچ جرم ساخته شده است تحت فوق الذکر بخش است.

به اتهامات Arnab ساخت جنایی اظهارات توهین آمیز در برابر کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در طول نمایش خود را در جمهوری TV, مرهم گفته است که حمله به سونیا گاندی توسط یک روزنامه نگار است که تحت پوشش آزادی بیان است. چند دپو در کشورهای مختلف حمله Arnab و همسر خود را واصل شده است. علاوه بر این پلیس بمبئی در حال ارتکاب آزار و اذیت در پوشش بازجویی مرهم گفت.

از سوی دیگر, ارشد, مدافع, Kapil Sibal به نظر می رسد برای ایالت ماهاراشترا. او اصرار داشت در Arnab ظاهر می شود قبل از پلیس. اما مرهم اظهار داشت که مشتری خود را باید معاف از ظاهر شدن قبل از Pydhonie ایستگاه پلیس با توجه به دوم شاه به عنوان گفت: ایستگاه پلیس نهفته در مهار منطقه.

به این Sibal پاسخ-

“شما می توانید به نانومتر Joshi ایستگاه پلیس اگر Pydhonie تحت مهار منطقه.”

سپس قضات خواسته مرهم- “چرا آقای Goswami به نظر می رسد فردا؟”

اما مرهم همچنان به استدلال می کنند برای به تعویق انداختن بازجویی برنامه ریزی برای فردا.

“چرا او ترس از مواجهه با تحقیقات افسر ؟ او می رود به استودیوی خود در هر روز است. این است که او یک فرد خاص است که او نمی خواهد بازجویی?” Sibal ادعا.

بنابراین دادگاه به کارگردانی Arnab به نظر می رسد قبل از نیوتن متر Joshi ایستگاه پلیس فردا و داده او را موقت حفاظت از دستگیری. تاریخ بعد از شنیدن در ماده 12 ژوئن.

منبع: زندگی قانون


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de