عربی-آمریکایی این رسانه ها رنج می برند تلفات سنگین در ما شورش

شیکاگو: Franchises متعلق به اعراب و مسلمان مبدا مهاجران در میان بسیاری از کسب و کار است که نابود شدند در اعتراض به کشتار جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی که تسلیم به خشونت پلیس.

George Floyd
لس آنجلس: تظاهرکنندگان را در اعتراض به مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از او مهار توسط پلیس مینیاپولیس, چهار شنبه, ژوئن 3, 2020, در مرکز شهر لس آنجلس است. AP/PTI عکس

رسانه های این کشور متمرکز کرده است تقریبا به طور انحصاری در شرایطی از تظاهرات بیش از فلوید مرگ در مه 25 در حالی که انتخاب را به چشم پوشی از حقیقت ناخوشایند: اقتصادی شکست و غم و اندوه روانی رنج می برد توسط سخت کوش عرب-آمریکایی و مسلمان جوامع مهاجر.

معترضان سوخته وسایل نقلیه شکست ویندوز مخدوش ساختمان و درگیری با پلیس به عنوان ناآرامی های مدنی فوران در شهرستانها در سراسر کشور. آتلانتا, سیاتل, لوس آنجلس, شیکاگو, فیلادلفیا, Columbus, Pittsburgh, دنور, Salt Lake City, نشویل و مینیاپولیس اعمال حکومت در حالی که فرمانداران از, مینه سوتا, گرجستان, اوهایو, واشنگتن و کنتاکی بسیج خود را در اروپا برای تیم های ملی این , عرب, اخبار گفت.

واشنگتن: تظاهرکنندگان شروع به آتش آنها به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید, یکشنبه, مارس 31, 2020, در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس AP/PTI عکس

مهاجران صورت فشار

اخلاص, زن سروری با چشمان پر از اشک توضیح داد که چگونه او و فرزندان استیو و جان, تماشای بی اراده از سراسر خیابان اصلی به عنوان فروشگاه خود را در شیکاگو بود غارت توسط غارتگران است.

“من خیلی نا امید از آنچه اتفاق افتاده است به فروشگاه ما. شوهر من خریداری کسب و کار در سال 1988 و آن را در واقع یک مخلوط جامعه آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی گفت:” سروری, مهاجر از فلسطین در شهر رام الله برگزار شد.

مینیاپولیس: یک زن کمک کرده است پس از ضربه با اسپری فلفل پس از منع رفت و آمد در پنج شنبه, مه 31 سال 2020 در مینیاپولیس. تظاهرات ادامه داد: پس از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود. AP/PTI عکس

“ما تا به حال هرگز هر گونه مشکلات را قبل از اینکه با آمریکایی آفریقایی جامعه است. در واقع پنج نفر از کارکنان ما هستند و سه نفر دیگر اسپانیایی هستند.

ما هرگز آنها را درمان بد و هرگز اجازه دهید آنها را احساس می کنید که آنها هر گونه متفاوت از ما. ما همیشه درمان آنها را با احترام.

ما با حضور در مجالس ترحیم را از ما دیرین مشتریان و پشتیبانی خانواده خود گفت:” سروری.

زن سروری, همراه با دو پسر او را در زمان بیش از خانواده شیکاگو کسب و کار, پیت و جک را مشروب در 4156 W بخش خیابانی پس از مرگ شوهر در ماه اوت سال 2018 است.

“این است که ما امرار معاش. همه خانواده من جان سالم به در کردن این کسب و کار” سروری گفت عرب, اخبار.

“این غارتگران فقط تخریب همه ما سخت کار می کنند. من اشک در چشمان من چون ما هرگز هر گونه آسیب به هر کسی. آنها همه چیز را به سرقت برده و نابود کل فروشگاه.”

پرونده قتل افسران پلیس در

فلوید دستگیر شد روز دوشنبه هنگامی که یک کارمند در جام جهانی مواد غذایی فروشگاه به نام پلیس می گویند که یک مشتری بعد از شناسایی به عنوان فلوید تا به حال سعی کردم به استفاده از یک تقلبی $20 bill برای خرید سیگار.

چوین افسر که به کشته شدن فلوید متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. با او همراه سه تن دیگر از افسران اخراج شده از مینیاپولیس اداره پلیس به علاوه متهم به کمک و معاونت در جرم قتل.

فلوید خانواده محکوم کردن تظاهرات

شورش و غارت آغاز شد و بلافاصله پس از انتشار خبر فلوید مرگ با وجود درخواست از مرحوم خانواده اصرار معترضان به بیرون رفتن و رای دادن به جای به نوبه خود به خشونت عرب نیوز گزارش داد.

Wilkes-Barre: برخی از معترضین شبیه سازی موقعیت جورج فلوید بود در حالی که در بازداشت دروغ بر روی زمین چهار شنبه, مه 31 سال 2020 در میدان عمومی در Wilkes-Barre, Pa. فلوید درگذشت مارس 25 بعد از او دوخته بود در گردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است. AP/PTI عکس

خواستار عدالت برای برادرش ترنس فلوید گفت: جمع آوری و در یک بنای یادبود در مینیاپولیس: “این بی قانونی گسترده در سراسر آمریکا خواهد آورد (او) و برادر پشت”

از لحاظ اقتصادی جوامع افسرده

فعالان مرتبط با Black Lives Matter جنبش را نه عموم هدفمند آمریکایی عرب یا مسلمان متعلق به فروشگاه. اما بسیاری از این فروشگاه واقع در قلب آفریقا جامعه آمریکا که در آن بسیاری از خشونت بیش از فلوید مرگ است محور شده است.

آمریکایی عرب و مهاجران مسلمان شروع به باز کردن کسب و کار در اقتصادی افسرده آفریقایی جوامع در 1950s.

در طول سال بسیاری از آمریکایی عرب صاحبان فروشگاه شد قربانیان جرم و جنایت خشونت آمیز اما دلسرد نمی آنها را از باز کردن فروشگاه ها در مناطق با جوامع اقلیت.

دهه-فروشگاه

توقف سریع فروشگاه مواد غذایی در 71 و ارتزین خیابان در مارکیوت پارک بود که همچنین تاسیس توسط آمریکایی ها در سال 1987 بود غارت در طول شورش.

“ما همیشه با جامعه ما, اما این کاملا وحشتناک” گفت: نعیم Matariyeh که مشغول به کار در فروشگاه با 88-سال-پدر جمیل و برادر دیگر.

“ما یک خانواده کسب و کار متعلق به دو برادر است که ساخته شده در این فروشگاه از هیچ. این است که ما تنها منبع درآمد و آن را در حال حاضر به شدت تحت تاثیر COVID-19.”

“ما از اعضای فعال جامعه. ما دعا می کنیم در یک مسجد در این نزدیکی هست. در آغاز سال تحصیلی ما اهدا, کوله پشتی مداد و مداد رنگی برای کودکان در اینجا” Matariyeh گفت.

“متاسفانه ما از دست داده اند یک فروشگاه است که ما بسیاری از سال را صرف ساختن و در حال حاضر ما هیچ درآمد.”

سنت پل: پلیس کنترل این منطقه در نزدیکی هدف فوق العاده علیه معترضان روز شنبه 28 مارس در سال 2020 در St. Paul, Minn. تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس شکست در مینیاپولیس برای سومین شب متوالی. AP/PTI عکس(AP29-05-2020_000016B)

“اما که بود بدتر از آن” Matariyeh گفت.

“فروشگاه ما غارت کردند در ابتدا که به ما صدمه دیده است ، اما برادر من و من آن را پذیرفته بودند و ما مایل به دوباره روز بعد شروع به پاکسازی” Matariyeh گفت.

“حدود یک ساعت بعد از ما به سمت چپ فروشگاه ما آموخته است که آن را بر روی آتش بود. ما بازگشت به صحنه و آن را ویران ما را به ببینید که چه اتفاقی افتاده است.”

این Matariyeh خانواده راه اندازی یک GoFundMe صفحه ای که مطرح است بیش از $11,000 تا کنون برای کمک به بازسازی کسب و کار خود را.

یمن فروشگاه

یکی دیگر از فروشگاه متعلق به یک آمریکایی از یمن میراث بود غارت و نابود شده است. صاحب بود مورد ضرب و شتم بد است که او تا به حال گرفته شده به بیمارستان.

“این است که در نهایت صدمه زدن به آمریکایی آفریقایی جامعه و منع دیگران از بازگشایی فروشگاه های خود را در این محله,” او گفت:.

سنت پل: نبرد آتش نشانان شعله های آتش در یک کسب و کار در امتداد خیابان دانشگاه به عنوان شورش افسران پلیس خیابان چهار شنبه 28 مارس در 2020 در St. Paul, Minn. تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس شکست در مینیاپولیس برای سومین شب متوالی. AP/PTI عکس(AP29-05-2020_000014B)

امریکایی, عرب, اتاق بازرگانی

حسن Nijem, رئیس جمهور آمریکا, عرب, اتاق بازرگانی گفت: سازمان به طور فعال نظارت بر خشونت در برابر عرب آمریکایی متعلق به کسب و کار.

و اشاره کرد که بسیاری از عرب فروشگاه ها آسیب دیده اند و چند به طور کامل نابود شده او گفت: “تراژدی واقعی این است که آمریکایی عرب نیست مشکل در این های سیاسی و نژادی و جنگ. ما در وسط زیر قانون بودن احترام و تلاش برای کار کردن با همه است.

“هنگامی که خشم می رسد یک نقطه جوش, ما اغلب تبدیل شدن به هدف است.”

“عرب آمریکایی ها باید احترام زیادی برای نگرانی از آمریکایی های آفریقایی تبار, اسپانیایی, مامان و تمامی قومی و نژادی گروههای اقلیت” Nijem گفت. “ما کمک به جوامع که در آن کار می کنیم.

“من احساس غم و اندوه برای گرفتاری سروری خانواده و Matariyeh خانواده است.

“آنها نماد سخت کار, عرب, American مهاجران تلاش کرده اند تنها به رنج می برند به دلیل خشم و آشفتگی در جوامع دیگر.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de