یکی دیگر از ملخ حمله به احتمال زیاد در چند هفته

جیپور: مرکز ملخ هشدار سازمان را فشار دهید به خدمات 25 هواپیماهای بدون سرنشین و خرید 60 خودرو نصب شده حشره کش سم پاش برای مقابله با حمله ملخ swarms در آینده نزدیک کرد و گفت:.

  • Locust attack in Hyderabad
  • Locust effected 3.5 lakh hectares of agricultural land

میلیون ها ملخ ممکن است وارد هند

مقامات نگران هستند که میلیون ها ملخ ممکن است وارد هند همراه با بادهای موسمی از دریای عرب برای از بین بردن kharif محصولات.

“ملخ swarms ممکن است حمله در اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه جولای. وجود دارد هر امکان که ملخ swarms خواهد آمد نسبت به هند از کشورهای آفریقایی همراه با بادهای موسمی افزایش از دریای عرب” K L Gurjar معاون مدیر فریدآباد مبتنی بر ملخ هشدار سازمان (LWO) گفت PTI.

او گفت: در تابستان و آب و هوای بارانی است که مطلوب برای ملخ و حرکت آنها از یک مکان به مکان دیگر در طول این زمان سفر 150 متر در یک روز.

هند مواجه ملخ حمله ماه گذشته

هند مواجه ملخ حمله ماه گذشته و swarms رسیده جیپور برای اولین بار. Swarms از ملخ سفر از طریق مناطق مختلف راجستان, Madhya Pradesh, Maharashtra و اوتار پرادش در میان بدترین حمله در سال است.

Swarms وارد راجستان در ماه آوریل از پاکستان و سپس گسترش به مناطق در سراسر کشورهای غربی با کمک بادهای قوی.

Gurjar گفت: LWO است که ساخت کامل آماده سازی در سطح آن. برای اولین بار یک تیم از 25 هواپیماهای بدون سرنشین در حال آماده شدن برای مبارزه با ملخ ازدحام که آماده خواهد شد در یک یا دو روز. از آن خواهد شد مورد استفاده برای سم حشره کش ها. جدای از این سازمان را دریافت خواهد کرد 60 بیشتر وسیله نقلیه نصب شده سم پاش تا پایان این ماه است.

کشاورزی دولت کمیسر Dr Omprakash گفت PTI که غذا و کشاورزی سازمان ملل پیش بینی است که ملخ خواهد آمد بنابراین “ما ساخته شده کامل آماده سازی”.

حدود 800 تراکتور نصب شده سم پاش در حال حاضر در حال استفاده می شود و در حال حاضر این منطقه جمع شده اند مجاز به خدمات بیشتری از جمله وسایل نقلیه به عنوان در هر مورد نیاز.

هیچ قحط و غلا از منابع به ضد حمله

او گفت: وجود دارد هیچ کمبود منابع برای مقابله با حمله ملخ swarms. دولت در حال حاضر با توجه درباره Rs 6.5 کرور به مناطق. گروه خواسته است تا در اطراف تومان 4 کرور علاوه بر این.

دولت تصمیم گرفته است برای خرید 100 آتش نشانی وسایل نقلیه از امداد رسانی صندوق (SDRF) که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل ملخ.

در دیدار با وزیر Ashok Gehlot اخیرا دولت وزیر کشاورزی Lalchand Kataria گفت: تعداد زیادی از ملخ swarms می تواند به راجستان در روزهای آینده. او گفت: swarms پرورش در کشورهای آفریقایی.

تعداد زیادی از این swarms انتظار می رود برای رسیدن به راجستان. در چنین شرایطی یک منطقه عاقلانه استراتژی باید به مقابله با آنها Kataria گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de