فارغ التحصیلان مشخصات: بالتازار می خواهد به نشان می دهد که انیمیشن فقط برای کودکان و نوجوانان

میگوئل بالتازار فارغ التحصیل شد و در سال 2018 اما او در حال حاضر موفق استوری بورد بازنگری کار بر روی نشان می دهد مانند “رئیس نوزاد: در کسب و کار” برای دریم ورکز انیمیشن و در حال حاضر در آینده “کار” برای Netflix بکشد جدید ایجاد شده در بخش انیمیشن.

عشق خود را از انیمیشن آغاز شد زمانی که او بود 4 سال در حال رشد در آناهایم و پدر و مادر خود را که تا به حال مهاجرت از مکزیک به او نشان داد فیلم “داستان اسباب بازی”.

میگوئل بالتازار (عکس علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“پدر و مادر من واقعا زیاد صحبت می کنند زبان انگلیسی در زمان و آنها تا به حال برای سرگرم کردن من, به طوری که آنها به من نشان داد هر چه نوارهای VHS آنها از دوستان می گوید:” بالتازار. “من خوش شانس است زیرا آنها برداشت برخی از بهترین فیلم های خارج وجود دارد وجود دارد. تماشای این انیمیشن واقعا الهام بخش من برای رفتن به این مسیر— پدر و مادر من از نوع ناخواسته الهام بخش من با کیفیت واقعا بالا تماس بگیرید.”

هنر می تواند شکننده مسیر حرفه ای اما بالتازار بود و نه منصرف.

“من این سیری ناپذیر عشق برای فیلم و فیلم و سرگرمی, و من احساس می کنم نیاز به یک بخشی از آن” او گفت:.

“است که ایجاد این لجبازی در من. مردم, نشان می دهد, ‘میگل,نمرات خود را واقعا خوب هستند — شما می توانید چیزهای دیگر.’ اما من نمی خواهم به انجام چیزهای دیگر. به همین دلیل من فوق العاده با انگیزه را که در خطر است. من یک کارگر سخت. پدر و مادر من سخت کار می کنند. که چیزی بود که من می دانستم که قرار بود به من کمک کند, قرار دادن که کار برای به دست آوردن آنچه که من می خواستم.”

او سخت کار پرداخت می شود. در سال گذشته در Cal State فولرتون بالتازار کار کارآموزی در دریم کردم و کار مناسب وجود دارد خارج از دانشگاه.

داستانپردازی revisionists مانند بالتازار تا حدودی مشابه به چاپ ویراستاران. هنگامی که هنرمند استوری بورد ایجاد استوری بورد برای اسکریپت revisionists کار با مدیر به منظور ارتقاء و رفع نقاشی.

“به خصوص در تلویزیون انیمیشن آنها را به رسم بسیار به سرعت به طوری که این نقشه ها ممکن است کمی کثیف و با عجله. پس از آن کار من با مدیر در مورد راه ما می تواند تمیز کردن این قسمت و آن را بهتر,” او می گوید.

این کار ممکن است شامل راه اندازی جدید ساخته یا ایجاد جدید توالی و یا فقط افزایش سرعت و پرداخت. در حال حاضر او را به انجام تمام کار خود را از راه دور به دلیل رمان coronavirus.

در Baltazar Instagram بیوگرافی, او در توصیف خود را به عنوان یک Chicano, طنز, هنرمند, و قصه گو. لیست Chicano اولین عمدی بود.

“بودن کودک از دو مکزیکی پدر و مادر من احساس آن را یک تعهد برای من نه تنها به ترویج خودم به عنوان یک هنرمند اما فرهنگ من به عنوان به خوبی به طوری که مردم می دانند که من ایستاده و من را فرهنگ به طور جدی می گوید:” بالتازار.

“این چیزی است که من به تازگی. قبل از اینکه من بی طرف بود که آن را به چگونه من به نمایندگی از خودم فرهنگی و هنری, و من احساس می کردم که آن زمان برای من به ترکیب آن با هم.”

او تصمیم به صحبت کردن بیشتر در مورد فرهنگ خود را در حالی که کار به عنوان یک معلم خصوصی در دنده بالا برنامه در سال چهارم خود را از کالج.

“من اصلا خودم را یک فعال اما بسیاری از همکاران من بودند واقعا افتخار و صوتی در مورد فرهنگ و میراث خود را. من احساس نوع شرمنده که من انجام می دهند که خیلی دیر است. من احساس من تا به حال یک تعهد به انجام است که به دلیل در انیمیشن و هنر به طور کلی در فرهنگ ما واقعا به عنوان نماینده به طوری که من تا به حال واقعا شسته و رفته و موقعیت را قادر به باز کردن آن و باید که صحبت با دیگر هنرمندان است.”

به این منظور بالتازار اخیرا یک روزنامه نگار در 4 سالانه CSUF نر جوانان توانمند کنفرانس. بالتازار صحبت از مبارزه با غاصب سندرم در دانشگاه, با این احساس که به او تعلق ندارد.

“من می خواهم به داستان که مربوط به آمریکایی های مکزیکی و دیگر اقلیت ها از طریق انیمیشن” گفت: مونتاژ جمعیت بیش از 400 دانش آموز از هشت دبيرستان در کامپتون, Santa Ana و باغ بیشه. “وجود ندارد که بسیاری از مردم از رنگ کار وجود دارد صحبت می کنند که به جامعه است.”

“این احساس خوب کمک به,” او می گوید. “من می خواستم به آنها یک نگاه اجمالی به جهان آنها تا به حال هرگز دیده می شود. من می خواستم به صداقت در مورد مانند آنچه که من انجام دهید و کم ارزش کردن اسطوره از انیمیشن. این جهان است که در نوع خود از trivialized به عنوان فقط برای بچه ها و یا که هنوز بسیاری از مردم می تواند به.

“مردم تصور می کنیم که بازیگران و ستاره های فیلم های که هستند helming صنعت اما واقعا این کار سخت مردم هستند که در پشت صحنه است که در حال ساخت است که مسائل اتفاق می افتد. من در یک موقعیت خوب به ارمغان می آورد که به نور برای آنها — آن را خارج از قلمرو امکان است.”

او همچنین حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را از طریق هنر خود و ارائه به ایجاد نقشه های شخصی برای اولین بار 15 نفر که اهدا به یکی از سازمان های ذکر شده در his Instagram (miguelbaltazar_art).

“مردم معترض هستند اما من می خواهم به مراقبت از خودم به دلیل coronavirus بنابراین من تصمیم ‘چرا که استفاده از پلت فرم من در Instagram و کمک با که جنبش از طریق هنر من?’ “مردم او را در آن و او در حال حاضر وحی کار بر روی این سفارش طرح. (بیشتر می خواستم خود را با یک عضو خانواده است.)

بالتازار هنوز جوان است و آن را در اوایل زندگی حرفه ای اما در نهایت او امیدوار است برای تبدیل شدن به یک نشان می دهد دونده و خالق است. چه او مانند مردم به خود کار می کند ؟

“من قصد ندارم به خجالتی و دور از مسائل است که می تواند احساسی یا بی ریا. من می خواهم برای گفتن داستان است که با ملاحظه و معنی دار و عمیق,” او می گوید. “من کسی هستم که بسیار سپاسگزار برای فرصت هایی که من دریافت کردم در زندگی من می خواهم هنر من به منعکس کننده است و امیدوارم به کسی دیگری انگیزه و الهام بخش برای کار سخت به عنوان به خوبی.”

“ما را ندارد, فقط کارتون; ما را در داستان است که می تواند پل شکاف و واقعا کشف و به داستان های مختلف. به خصوص به عنوان یک مکزیکی در آمریکا مشغول به کار در انیمیشن من می خواهم به قادر به مطمئن شوید این کارتون که بیان بیشتر از ما داستان های الهام بخش بیشتر مردم از رنگ برای وارد کردن انیمیشن است.”

میگوئل بالتازار

مدرک: لیسانس در تصویر 2018

مورد علاقه CSUF پاتوق: دادگاه های غذایی. ما می تواند در پاندا اکسپرس یا توگو را حلق آویز کردن با یک دسته از دوستان هنرمند و انجام کافه طرح. آن را واقعا سرگرم کننده برای باز کردن از پیچ و فراموش نکنید در مورد کلاس و فقط در قرعه کشی.

مورد علاقه CSUF حافظه: “زمانی که من نامزد برای لسلی Peter & نرما ساناز جانسون بورس تحصیلی برای تصویر و بودن قادر به حضور در مراسم اعطای جوایز با تمام هنرمندان دیگر که با دریافت این جایزه برای بخش های خود را. من فقط می خواهم شناخته شده استاد که نامزد من صخره گیره برای یک سال, اما او می خواست به نامزد من چون او را دیدم آنچه که من در داخل و خارج از کلاس درس. آن را بسیار عمیق.”

انتخاب Baltazar کار می تواند به صورت آنلاین در miguelbaltazarart.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de