اما 1 باقی مانده کالیفرنیا DMV دفاتر به بازگشایی در این هفته

آخرین California Department of Motor Vehicle دفاتر تعیین شد به بازگشایی در این هفته بیش از دو ماه پس از آنها بسته به علت جاری COVID-19 pandemic, اما نه همه خدمات در دسترس خواهد بود در انتخابات گفت: شنبه, ژوئن 9.

کارکنان در همه اما یکی از بخش های باقی مانده 170 زمینه دفاتر اجازه خواهد داد که فرد بازدیدکننده داشته است برای برخی از معاملات شروع چهار شنبه, ژوئن 11, اما پشت-چرخ آزمايشات هنوز در دسترس نیست به دلیل فیزیکی, فاصله, قوانین راهنمایی و رانندگی مدیر Steve Gordon گفت.

مقامات امیدوار به دریافت آزمون رانندگی برای تجاری و غیر تجاری رانندگان و دوباره در حال اجرا در هفته های آینده هر چند هیچ جدول زمانی مشخص شد و در عین حال شناخته شده است, مقامات گفت.

بخش سن برناردینو دفتر باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته برای تعمیرات Gordon گفت. ساختمان آسیب دیده بود در طول یک خشونت پلیس تظاهرات که منجر به غارت و آتش سوزی یکشنبه, مارس 31.

استفاده از DMV خدمات آنلاین هنوز هم توصیه می شود اما انتخاب انجام معاملات نیاز به بازدیدکننده داشته است دفتر در دسترس بودند از جمله:

  • پرداخت ثبت نام خودرو توقیف به دلیل ثبت نام-مسائل مربوط به
  • برقراری یک حالت تعلیق و یا ابطال گواهینامه رانندگی,
  • درخواست برای کاهش هزینه یا بدون هزینه شناسایی کارت
  • پردازش گواهینامه رانندگی تجاری معاملات
  • تقاضا برای یک فرد معلول پارکینگ تابلوی
  • اضافه کردن یک آمبولانس گواهی یا لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا تایید شده به یک راننده مجوز
  • بررسی حمل و نقل آموزش سند به رانندگی ترانزیت,اتوبوس
  • پردازش راهنمایی و رانندگی بیان مشتریان واقعی ID معاملات اگر زمان و فضا اجازه می دهد
  • خودرو تاییدیه.

“تقریبا تمام راهنمایی و رانندگی وظایف را می توان بدون یک دفتر دیدار” گوردون در بیانیه ای گفت. “برای نگه داشتن زمان انتظار پایین و برای حفظ بهداشت عمومی دستورالعمل های, من از شما تنها به بازدید از راهنمایی و رانندگی, دفتر زمانی که کاملا ضروری و برای آمدن آماده شده است.”

همه راهنمایی و رانندگی و دفاتر بسته شد و به تاریخ 27 مارس به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 بین مشتریان و کارکنان. پس از آن راهنمایی و رانندگی افتتاح دفاتر در امواج شروع مارس 8, زمانی که 25 دفاتر بازگشایی عمومی برای انتخاب معاملات.

بیشتر دولت فدرال را به عقب رانده مهلت شناسه واقعی خواهد شد که نیاز به هیئت مدیره پروازهای داخلی به Oct. 1, 2021 – یک سال کامل از اصلی مورد نیاز تاریخ.

قرار ملاقات لغو شد با توجه به تعطیلی شد, موکول, مقامات گفت. هنگامی که آن دسته از مشتریان در حال جایگزین تعداد محدودی از قرار ملاقات جدید ارائه خواهد شد.

کسانی که از رفتن به یک دفتر مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک صورت و حفظ شش پا از فاصله در خط, مقامات گفت. کارکنان طرح به متر مقدار از مردم در لابی.

راهنمایی و رانندگی است که تجهیز کارکنان خود را با ماسک صورت و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و صورت, سپر, دستکش, صابون و آب در دسترس را به مشتریان گفته است. علاوه بر این برخی از دفاتر را ببینید شستن دست ها-ایستگاه های خارج.

“ما درک عمومی صبر همانطور که ما حرکت در این زمان از چالش های بی سابقه ای” گوردون گفت. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و عمل در بهترین منافع مشتریان و کارکنان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de