Alibaba ابر برای ایجاد 5,000 فناوری مشاغل در بعد از 10 ماه

دهلی نو: راهنمایی ابر روز سه شنبه گفت: این برنامه ریزی برای استخدام 5000 نفر در سراسر جهان در مناطق از جمله شبکه, پایگاه داده, سرور, چیپس و هوش مصنوعی (AI).

این ابر رایانه شرکت در مارس اعلام کرد این امر سرمایه گذاری اضافی $28 میلیارد دلار در سه سال آینده برای ساخت نسل بعدی datacentres.

“دیجیتال تغییر و تحول سفر برای کسب و کار در چین که قبلا انتظار می رود به سه تا پنج سال است که در حال حاضر به احتمال زیاد به سرعت به پایان خواهد رسید در عرض یک سال است.” به گفته جف ژانگ رئیس Alibaba ابر هوش.

“با توجه به رشد سریع تقاضا دیجیتال تغییر از مشتریان جهانی در همه بخش های, ما در حال ادامه تعهد ما به ارائه جهان کلاس خدمات ابری” ژانگ در بیانیه ای گفت.

این شرکت در سال 2017 تاسیس Alibaba, چمن آکادمی است که استخر استعداد جهانی برای تکنولوژی های اساسی تحقیقات در زمینه هوش ماشین بینایی محاسبات و پردازش زبان های طبیعی انسان و ماشین تعاملات IoT مالی و فن آوری است.

“به حرکت رو به جلو در سرعت کامل ما نه تنها ساختمان اعتماد ابر فن آوری و خدمات و سرمایه گذاری در سراسر جهان این استعدادها هستند که پیشگام توسعه لبه برش ابر و داده های اطلاعاتی و فن آوری” ژانگ اضافه شده است.

پیشگام فن آوری از Alibaba DAMO آکادمی از جمله سخنرانی AI, تصویر, جستجو و CT تصویر تجزیه و تحلیل معرفی شده اند و به راهنمایی ابر مشتریان در سراسر جهان بیش از سال گذشته است.

Alibaba ابر مراکز داده در 63 در دسترس بودن مناطق که در هند و در سراسر مناطق 21 خدمت به میلیون ها نفر از مشتریان در سراسر جهان. آن را تا بیش از 70 امنیت و انطباق اعتبارنامه در سراسر جهان است.

Alibaba ابر است که داده ها هوش فقرات, چینی, e-commerce Alibaba Group در ماه آوریل راه اندازی 30 میلیون دلار جهانی “ضد COVID” برنامه برای کمک به کوچک و متوسط (SMEs) از جمله در هند.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de