الکساندر: NFL و Goodell نیاز به حداقل یک گام دیگر

راجر Goodell صادقانه به نظر می رسید. سپس دوباره اکثر فروشندگان انجام دهد.

کمیسر NFL, بنا به گزارش ها در خواست یک گروه با نفوذ از بازیکنان ثبت شده در یک بیانیه هفته گذشته بود که برای این لیگ پیشگامانه انکار نژادپرستی و عذرخواهی برای موضع قبلی خود دلسرد تظاهرات مسالمت آمیز.

اما یک چیز از دست رفته بود.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید,” او گفت:. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است.

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال. و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گوش دادن. من گوش دادن. و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

شاید او واقعا صادقانه بود. من می خواهم به فکر می کنم. اما جایی که در یک دقیقه و 21 ثانیه بیانیه وجود دارد هر گونه اذعان khezri, مردی که اولین اعتراض به تماس توجه به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس نسبت به مردم سیاه و سفید – و اساسا طرد از لیگ به دلیل آن فشار از بسیاری از کسانی که هر دو را درک نمی کنند و یا عمدا اشتباه دلیل خود را برای گرفتن زانو هنگام سرود ملی.

عذرخواهی خوب بوده است. اما لیگ و آن کمیسیون می تواند و باید انجام دهید بیشتر و برگرد. Al Sharpton قطع به قلب است که موضوع در روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید در هوستون: “رئیس NFL گفت:” شاید ما در اشتباه بودند. بازیکنان فوتبال — شاید آنها حق دارند به صورت مسالمت آمیز اعتراض.’ خوب معذرت خواهی نیست – به khezri کار خود را به عقب!”

آیا شما را در درک در حال حاضر چه Kaepernick بود ؟ باید مرگ فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery گذاشته بالای بسیاری از دیگران – اریک گارنر Philando کاستیا, Trayvon مارتین ، – در نهایت متقاعد شده شما که Kaepernick نبود اعتراض پرچم یا نظامی ما بلکه گناه اصلی است که هنوز هم لکه جامعه ما?

در نظر گرفتن آنچه Kaepernick گفت: در ابتدا. او می نشسته طریق سرود پیش از آن در سال 2016 پیش فصل به سختی و با توجه به هر کسی. اما قبل از 49ers’ نهایی نمایشگاه در برابر شارژر در سن دیگو Qualcomm ورزشگاه او و هم تیمی اریک رید به زانو در این پیشنهاد از مقابله و بویر سابق سبز کلاه بره. Kaepernick دریافت و با صدای بلند و مداوم بوس هر زمان که او در این زمینه اما او نیز امضا امضا برای 15 دقیقه در پایان آن بازی است.

“من نه ضد آمریکایی او گفت:” آن شب. “من عاشق امریکا است. من عاشق مردم است. همین دلیل است که من انجام این کار. من می خواهم برای کمک به امریکا بهتر … مسائل وجود دارد که هنوز هم نیاز به خطاب و (گرفتن زانو) هم یک راه برای نشان دادن احترام بیشتر به مردان و زنانی که برای مبارزه با این کشور است.”

به عنوان اغلب اتفاق می افتد در اطراف سر و صدا غرق پیام اصلی است. و ما می دانیم چه اتفاقی می افتد بعدی: یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری با استفاده از جنجال و هیاهو به سود و ناراحت کننده NFL صاحبان میده گرفتار بین بخشی از پایه فن که اعتراض و ده ها تن از دیگر بازیکنان که پیوست اعتراض با نشستن دو زانو و یا بالا بردن یک مشت.

شایان ذکر است: NFL سعی کردم به دستور یا ایستادن برای سرود یا ماندن در رختکن قبل از سال 2018 فصل یک سیاست است که هیچ کس خوشحال و سرعت رها شد.

و پس از پایان سال 2016 فصل زمانی که قرارداد خود را با 49ers منقضی شده Kaepernick شده است و کارفرمایی بدون تیم است. یک تقلب سازمان یافته “تمرین” برای علاقه مند تیم در ماه نوامبر گذشته تبدیل به یک سگ و اسب نشان می دهد که Kaepernick اعتماد کافی به رها نگه داشتن خود تمرین در جای دیگر در منطقه آتلانتا. هشت پیشاهنگی تماشا اما هیچ NFL تیم به دنبال.

هنوز کال جامعه شناسی استاد هری ادواردز گفت: واشنگتن پست در پاییز گذشته که Goodell شد بی سر و صدا اصرار تیم را در نظر بگیرید به دنبال Kaepernick و گفت: “اگر آن را به حال شده است تا به راجر, Colin هرگز از لیگ.”

اما ادواردز برای پنج دهه محترم و معتبر صدا در مسائل مربوط به مسابقه و ورزش نیز اشاره کرد که Goodell می توانم بگویم تیم که به استخدام و یا آتش سوزی. کمیسیون نظارت و در عین حال در همان زمان کار می کند برای, 32 صاحبان زمینه های مختلف و گرایشهای سیاسی. و در حالی که تبانی در لیگ حل و فصل شد در سال گذشته کمی وجود دارد معنا که فردی تیم snubs از Kaepernick به زودی پایان خواهد رسید.

در حال حاضر 32 او شده است از NFL برای سه فصل و در حالی که او نشان می دهد برخی از مهارت های که در نوامبر تمرین است و با توجه به یک گزارش این هفته “آموزش مانند یک دیوانه وار” به امید یکی دیگر از شات – تیم ها به نظر می رسد که در نقل مکان کرد.

آن را فقط طول می کشد یک تیم را تغییر دهد. باید کسی که در واقع نشانه Kaepernick حتی به عنوان یک پتانسیل پشتیبان گیری از همه کسانی که شرکت بیانیه در حمایت از از لیگ و تیم ممکن است انجام برخی از اعتبار.

تا آن زمان و عدم وجود هر گونه به رسمیت شناختن رسمی که حق با او بود آنها فقط سر و صدا.

[email protected]

@Jim_Alexander در توییتر

 

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de