پس از کار کردن اعداد نقشه های قهوه ای یک مسیر جدید

زمانی که او crunched اعداد دیلون قهوه ای متوجه شدم خود را در آینده نزدیک همه پایین آمد و به اعداد. و بیشتر از او crunched آنها با روشن و عملی تحقق آنچه که همه آنها به معنای بیشتر قهوه ای متوجه شدم بیس بال خود را در آینده به رهبری بود جنوب.

که در جنوب, در جنوب Cal State فولرتون که در آن قهوه ای صرف سه فصل و تغییر در درجه اول به عنوان یک مسکن و بسیار گاه به گاه استارت. اما کسانی که چهار سال در حال حاضر نمایندگی های بیس بال خود را در گذشته و در دانشگاه کونکوردیا در ارواین که در آن قهوه ای است که رهبری به عنوان یک دانشجوی گراد است و در حال حاضر خود را در آینده.

اعداد به او گفت بنابراین با روشن تزلزل جدی وضوح.

برای اولین بار وجود دارد اعداد است که نشان می دهد تا بر روی اسلحه رادار زمانی که قهوه ای رزین: 84 تا 86 مایل در ساعت. او کلاسیک است sinkerball/کشویی پارچ سه مورد از در مکر زمین توپ و جرات. Once upon a time قهوه ای می تواند به حک کردن یک کار حرفه ای در این سه مواد تشکیل دهنده. اما متاسفانه برای براون وی متولد 35 سال خیلی دیر است. امروز در بازی حرفه ای که در آن هر کس می اندازد در اواسط به بالا 90s موقعیت غالب کوزه مانند قهوه ای شناخته شده به عنوان “دایناسورها.”

آنها منقرض شده است.

“من هنوز هم پرتاب همان velo (سرعت) به عنوان من زمانی که من دانشجوی سال دوم در دبیرستان” براون گفت. “من احساس می کنم من احساس قوی اما من فقط نمی پرتاب هر یک سخت تر است. مگر اینکه برخی از velo از جایی بیرون می آید متوجه شدم که بازی بیس بال حرفه ای است که نمی تواند چیزی که من. من درک تفنگ رادار رفتن نیست به من کمک دریافت پیش نویس.”

پس از آن وجود دارد دیگر اعداد. مالی ،

قهوه ای طرح اصلی بود به بازی یک سال بیشتر در کال فولرتون دولت به عنوان یک دانشجوی گراد به عنوان او در مدرک کارشناسی ارشد خود را. او می خواهم پایان کارشناسی ارشد خود را به عنوان یک گرادیان دستیار و سپس سر را برای مربیگری شغلی که در انتظار کسی که با قهوه ای پس زمینه مغز و تجربه است. پس از همه, پدرش, Vince فقط بازنشسته به عنوان Foothill بالا دیرین مربی بیس بال. دین اورنج کانتی بیس بال مربیان و صاحب برنده در پنج دهه وینس قهوه ای بازنشسته با حرفه ای ضبط از 442-187 همراه با 14 لیگ عناوین در 24 فصل به فصل در Foothill Woodbridge و توستین مدارس بالا است.

همه چیز در جای خود بود. تا آن نبود.

این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان براون برنامه ها و crunched آنها. هر تیتان بهار مربی بود ناگهان مواجه با تصمیم گیری های دشوار در مورد چه چیزی برای انجام با خود بازگشت سالمندان است. برخی از دانشجویان-ورزشکاران ساخته شده که کار راحت تر با پایان دادن به حرفه خود و در حال حرکت.

دیگران برای عدم وجود یک مدت بهتر بود تحت فشار قرار دادند به این دلیل که بورس تحصیلی اعداد برای اواسط عمده برنامه مانند Cal State فولرتون بودند در مواجهه با یک بحران. در سطح آن به نظر می رسد آسان است: فقط بازگرداندن هر کسی که می خواهد به بازگشت. اما به دلیل استخدام و بورسیه محدودیت های آن را چیزی جز آسان است. یک بهار, ورزش, مربی در ابتدا گفت: از همه گیر در ماه مارس بود که او در مواجهه با برخی از سخت ترین تصمیم گیری های او تا کنون با آن مواجه است.

و حتی اگر او را در 25 درصد بورس تحصیلی قهوه ای گرفتار شد تا در شماره های بحران. Cal State فولرتون مربی بیس بال ریک Vanderhook گفت قهوه ای او نمی خواهد که پول به اندازه کافی برای نگه داشتن قهوه ای برای یک گرادیان سال — یا خود گراد-دستیار در سال 2022. زمانی که قهوه ای crunched شماره او به دنبال گذراندن نزدیک به $25,000 به انتخاب کنید تا کارشناسی ارشد خود را در Cal State فولرتون.

“من کاملا درک کنند که چرا آنها این” براون گفت. “من فقط خوشحال بقیه برنامه ها به دست نخورده باقی بماند. من قصد ندارم به خودخواه و بگو که چرا نمی تواند شما را نگه دارید ؟ من درک می کنم این روشی است که جهان را می شود در حالی که برای.

“من می گویند دو هفته پس از این اتفاق من واقعا تاکید کرد. اگر شما می خواهم که با من صحبت کردند و سپس آن را بد شده اند. من یک ظرف غذا بود. آیا من ماندن در فولرتون? من سعی کنید برای رفتن به بخش دیگری من ، اما پس از گفتگو با پدر و مادرم گفتند: بیایید کنترل آنچه که ما می توانید کنترل کنید. ما نمی توانید کنترل کنید که چه مدارس باید پول است. ما نمی توانیم کنترل coronavirus. اما ما می توانیم کنترل نگرش ما.’ ما درک ما نمی خواهید برای دریافت پاسخ حق دور چون هیچ کس هیچ پاسخ. ما فقط به حال برای درک این خواهد بود یک فرایند و نه وحشت.”

قهوه ای خود غلبه وحشت زمانی که کنکوردیا مربی جو Turgeon سابق Titan بازیکن بیس بال رسیده و ارائه 50 درصد کمک هزینه تحصیلی خود را برای فصل نهایی بر روی تپه. او را بطور رایگان به عنوان یک گرادیان دستیار سال دوم خود را. در ضمن قهوه ای را انتخاب کنید تا یک استاد را در مربیگری و مدیریت ورزشی “گراد” برنامه Cal State فولرتون ارائه نمی دهد.

شماره اضافه شده نه سادگی: 6000 $در خارج از جیب در کنکوردیا در مقابل نزدیک به $25,000 در Cal State فولرتون. وجود دارد باقی مانده است یک چیز بیشتر قهوه ای تا به حال به مربع طبقه بالا.

“با خودم می گفتم من نمی خواهم به بازی D-2. من یک بخش من بازیکن و من می دانم که مجموعه مهارت های من,” او گفت:. “اما آموزش و پرورش من است چه چیزی با ارزش تر به من. در فولرتون, من یک مسکن. من شروع به پنج بازی در زندگی حرفه ای من. در کنکوردیا من یک استارت و من می تواند به خانواده و دوستان من وقتی که من رفتن به زمین است. زمانی که آنها بیرون می آیند آنها را می دانم که من تبادل.

“اما این است که بیشتر بر اساس تصمیم گیری چه چیزی بهترین را برای آموزش و پرورش است. این خواهد بود من سال گذشته از بیس بال به هر حال. من نمی خواهم به پایه تصمیم من در یک سال از بازی بیس بال در مقابل چه اثرات بقیه زندگی, آموزش.”

هنگامی که او آمد به آن تحقق قهوه ای, درک خود را, آموزشی, آینده, بود, سمت شمال. او متوجه شد که او فوق العاده خوش شانس; دو تا از دوستان خوب او — بردی Barcellos و زاک وایس — تماشا حرفه خود را به طور ناگهانی پایان بدون قایق زندگی قهوه ای رو از کنکوردیا. و قهوه ای متوجه او داده شده است یک هدیه است.

هدیه ای است که می رود فراتر از اعداد است.

آیا شما می دانید ؟

که 6-2, 220 پوند دیلون قهوه ای است کوتاه ترین ورزشکار در خانواده اش. برادر کوچکترش تامی – سابق Mater Dei بالا می رود 6-7, 330 و یک نسخه پشتیبان تهیه مقابله در دانشگاه آلاباما. قهوه ای جوانترین برادر زاک است که 6-5 210 نفر-پوند دبیرستان دوم در ویلا پارک ،

او گفت: آن را

قهوه ای, در مورد نحوه تصمیم به انتقال کریستال نه تنها خود را فوری اما در دراز مدت برنامه: “من عاشق بیس بال و به همین دلیل من تلاش می شود بخشی از آن است. من متوجه شدم اگر من بازی بیس بال حرفه ای من خواهد بود در افراد زیر سن قانونی و من هرگز آن را (به لیگ باشگاه). اما اگر من تبدیل شدن به یک مربی با دانش و شور و شوق من, من می تواند یک مربی خوب یکی از این روزها است. این مکالمه من با (مربی ریک) Vanderhook و هر کس دیگری است. زمانی که من آمد به دانشگاه, من تا به حال هیچ سرنخی چیزی که من می خواستم برای انجام. من می دانستم که من می تواند یک آموزش و پرورش خوب اما من هرگز تا به حال یک طرح پس از کالج. بیش از این گذشته شکستن زمستان زمانی است که ما مندرج کسانی که قصد دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de