باز کردن 1.0 تغییرات بازار و هتل تجربه

حیدرآباد: مراکز خرید سایت های مذهبی, هتل ها و رستوران ها در سراسر حیدرآباد بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن پس از بیش از 77 روز به عنوان Telangana دولت آغاز شد و به تدریج لغو مستند. که بیش از حد به عنوان coronavirus موارد همچنان افزایش یابد.

افزایش سرعت virus است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار کسب و کار به عنوان مراکز و هتل ها و رستوران ها صاحبان در حال پیش بینی کم footfalls.

اما مراکز و اماکن عبادت را نمی خواهد باز در COVID-19 مهار مناطق و یا مناطق با تعداد بالا از موارد مثبت.

“از آن خواهد شد با احتیاط باز و نه افزایش. هر چند اقدامات احتیاطی مانند ضد عفونی کننده تونل اجتماعی, فاصله, درجه حرارت, اندازه گیری, حمام رنگ برنامه نویسی بدون تماس سفارش در دادگاه های مواد غذایی از اهمیت بیشتر گفت:” فروم Sujana بازار مدیر کل.

در ابتدا تعداد زیادی از مردم در آینده خواهد بود نیمی از قبل از همه گیر بار صاحبان مرکز گفت.

دستورالعمل های ایمنی مانند زیر اجتماعی, فاصله, پروتکل, با پوشیدن یک ماسک و نصب ‘Aarogya Setu’ نرم افزار تلفن همراه ساخته شده است اجباری برای مردم بازدید از مراکز خرید. Aarogya Setu is a self-ارزیابی برنامه متوقف می شود که کمک می کند تا نظارت بر سلامت خود و اثبات شده است که در فروشگاه یا رستوران شرکت کننده عاری از کرونا علائم. معابد و مراکز خرید و هتل ها و رستوران ها آغاز شد و این آماده سازی برای اجرای این پروتکل در پی مستند تسهیلات یک بار دستورالعمل اعلام شد.

وزارت امور صادر کرده است استادانه درست شده مجموعه ای از دستورالعمل های جدید برای “باز کردن 1.0” اول از سه مرحله به دنبال به عنوان آن را به نظر می رسد برای احیای این بیماری همه گیر متاثر از اقتصاد است.

وزارت بهداشت نیز منتشر شد دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای مراکز و رستوران ها و هتل ها به عنوان آنها برنامه ریزی برای باز کردن این موسسات تحت آرام دستورالعمل از امروز.

هتل و رستوران داران را تشویق یک تماس با ما نحوه سفارش و پرداخت دیجیتال با استفاده از کیف پول الکترونیکی. هتل ها و مهمان نوازی خدمات مناسب به حفظ سوابق از مهمان سفر تاریخچه و وضعیت پزشکی همراه با ID و خود فرم اظهارنامه از مشتری است.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de