ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


برایان ازدحام, El Dorado, شنا

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: من بسیار خوش شانس بود که تا به حال این فرصت را به مربی در طول سال بیشتر از من می خواهم به اعتراف و پس از آن گرفته شده است برخی از زمان برای دریافت استفاده می شود به این واقعیت جدید. آن را در زمان یک تغییر راه ما فکر می کنم به نوبه خود این بار به مثبت.

البته این حس درونی از دست دادن که هفته اول ما بود و قریب به اتفاق برای چند روز, نه فقط برای تیم ما و ما, مسابقات, اما برای سالمندان ما پدر و مادر خود و حامیان ما. برای بسیاری از آنها این شده اند که بیش از احتمال زیاد آخرین بار آنها بخشی از یک تیم ورزشی.

اما با آن گفت: ما معتقدیم تمام دوران سخت به ما فرصتی برای نه تنها ما نشان می دهد انعطاف پذیری از خود نشان کنیم که ما “همیشه در مبارزه است.” این یک تجربه منحصر به فرد برای همه ما به “بیشتر از” ارزش ترین و دست نیافتنی کالا در جهان ما: زمان.

ما در حال تمرکز بر استفاده از این فرصت به کار در کل ما selves. ما می توانیم از این زمان به کار بر روی ما و روانی و جسمی و عاطفی و دولت از ذهن به عنوان آن مربوط به دانشگاهیان ماندن آماده برای “بعدی” فصل تیم ما انسجام ما بین روابط شخصی و یا فقط در تلاش برای یک فرد بهتر است. ما تا به حال به تلنگر سوئیچ ذهنی ما چشم انداز برای انطباق با بی سابقه ای از زمان.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: من از دست گرفتن همراه با تیم ما به صورت روزانه. زوم فقط کاملا یکسان نیست.

من از دست ما سخت کار کردن روزانه برای انجام کارهای بهتر از روز قبل و تماشای کودکان و نوجوانان ما را که فلسفه و پس از آن. تماشای تیم ما تبدیل به یک تیم و به طور موثر دنبال طرح ما به عنوان یک واحد.

من از دست ما 5:30 a. m. شیوه ها و کشیدن به پارکینگ و غرور احساس کردم که من متوجه شدم کل تیم ما تا به حال ضرب و شتم من به وزن اتاق. من دست در عرشه و بوی کلر و دیدن غبار بالاتر از سطح آب در یک روز سرد. من از دست مربیگری در هر روز است.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: تعهد خود را به برنامه های ما و به هر یک از دیگر هرگز منحرف. حتی با تمام است که در جریان است برای اکثر آنها هنوز هم در وظیفه مراقبت جسمی و روحی خود را به خوبی بودن و از همه مهمتر مراقبت از یکدیگر.

چک کردن در به عنوان یک کل گروه و زیر گروه مطمئن شوید همه مراقبت گرفته شده است. بشریت آنها باعث می شود ما همه می خواهم به مردم بهتر است.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: احتمالا روز منطقه ما تعطیل در مارس 13. این روز ما واقعیت جدید شروع به تنظیم.

همه مربیان و برنامه ریزان از طبیعت; من حدس می زنم متخصصین کنترل ممکن است بهتر قیاس. تلاش برای ایجاد برنامه های با آینده نامشخص بود که تغییر روز کمی دلهره آور است. اما به زودی متوجه می شوند که ما نمی خواهد از این در هر زمان به زودی شروع ما عزادار روند.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: درک است که وضعیت ما شده بود درست مانند هر دیگر مانع یا دیوار است که می ایستد در راه اهداف ما است. ما هنوز هم نیاز به انتخاب آن و یا پیدا کردن درب و راه رفتن را از طریق آن. ما هنوز هم نیاز به مربی و تیم ما هنوز هم نیاز به راهنمایی برای پردازش و یاد بگیرند که چگونه برای رقابت در هر روز است. آن را فقط به نظر می رسد کمی متفاوت و خوب است. هنوز هم داشتن یک شغل به انجام روشنگر.

س: اگر شما می توانید شنا در دیدار فردا چه خواهد بود ؟

یک: ما عشق را به ما قهرمانی لیگ فقط به هم برای دیدار با تمام مربیگری ما همتایان خود و تیم خود را. همواره زمان زیادی نه فقط توان رقابتی بلکه دست زدن به پایه های ایده ها و به طور کلی رفاقت. وجود دارد هیچ چیز مانند لیگ.

س: شما چه می خواهند ورزشکاران خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: که زندگی هرگز نباید برای اعطا گرفته شود. که هر کس باید نقش فعال تر در لذت بردن از هر روز و هر کس در اطراف آنها. که راه شما نگاه کنید یک مانع است که چگونه شما می توانید غلبه بر آن. انعطاف پذیری و تفکر انتقادی دوستان شما هستند.

س: برای سرگرم کننده است که ورزشکار(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: ما دو سالمندان متئو P. و برنت E. هر دو این شخصیت شده اند با همه ما چهار سال است. من همیشه به یاد داشته باشید هر دو از آنها برای روشن کردن خلق و خوی و همه ما را به خنده. به خصوص در زمانی که همه ما خودمان را کمی بیش از حد جدی است.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه showdown? می شود آن را یک مسابقه شیرجه و یا شاید یک رقص در استخر عرشه?

یک: من می خواهم برای به چالش کشیدن برایس D. به 50 رایگان. او با من بوده است مدت زمان طولانی و من می خواهم به نشان می دهد او همیشه در مورد سرعت خالص. اما شاید من هنوز هم یک زن و شوهر از “پیرمرد” حقه ما را به پایان بسیار نزدیک ;-).

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de