Revanth خواسته سانتی متر KCR به بررسی تصمیم گیری در قدرت اتهامات

حیدرآباد: کنگره حزب MP A. Revanth ردی امروز ادعا کرد که دولت ایالتی بود که با ایجاد یک سوراخ در جیب فقرا و طبقه متوسط مردم دولت را غلط ارزیابی و levying مقدار زیادی از برق اتهامات آنها است. او نوشت: نامه ای سرگشاده به سانتی متر بر روی این موضوع است.

در نامه خود گفت که محاسبات سه ماه اتهامات در یک زمان در حال تغییر بود موجود اسلب و تحمیل بار که به مقدار سه برابر نرمال اتهامات مصرف کنندگان از دولت است. او گفت که مصرف کنندگان بودند که کمتر از 100 واحد دال در حال حاضر شده بود تحت فشار قرار دادند به 300 واحد دال به دلیل ارزیابی غلط. او گفت که این بیانیه از دولت ایالتی است که مصرف کنندگان را مجبور به پرداخت 1.5 درصد بهره اگر آنها ترجیح می دهند به پرداخت اقساط به عنوان بی رحمانه در طبیعت است.

او از مقامات این شرکت قدرت اگر آنها خواهد پرداخت بهره به کسانی که خود را پرداخت برق هزینه در پیشبرد. او هشدار داد دولت است که آنها نمی خواهد سکوت در مورد این مسئله اگر فقیر مردم از دولت بود بر دوش با مقدار زیادی از برق اتهامات عنوان شده علیه.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de