رم معبد کار برای شروع از شنبه

ایودیا: این کار در حد انتظار Ram معبد در ایودیا آغاز خواهد شد از روز شنبه پس از استادانه درست شده ‘Rudra Abhishek’ مراسم است. این مراسم خواهد بود با حضور تعداد محدودی از افراد و برگزار خواهد شد در Kuber Tila معبد.

از نظر تاج بحران در نظر دارد برای برگزاری یک گرند “bhumi pujan” مراسم قرار داده شده است در حال حاضر.

سنت خداوند راما

Mahant کمال Nayan داس سخنگوی Mahant Nritya گوپال داس جمهور از Shri Ram Janambhoomi Teerth Kshetra اعتماد گفت که در معبد کار ساخت و ساز آغاز خواهد شد و پس از ‘Rudra Abhishek’ در 10 ژوئن.

“ما خواهد بود پس سنت خداوند راما با ارائه نماز اول به لرد شیوا,” او گفت:.

Triloki Nath Pandey, ‘بهترین دوست’ از Ram لالة گفت که وجود یک معبد باستانی از لرد شیوا در Kuber Tila. نماز برگزار خواهد شد در همان معبد در ساعت 8 صبح در 10 ژوئن.

او گفت که نماز ویژه ای خواهد بود انجام شده توسط Mahant کمال Nayan دس همراه با کشیش دیگر به نمایندگی از Ram Mandir اعتماد رئیس جمهور است. این مراسم خواهد گذشته حدود دو ساعت او اضافه شده است.

اجتماعی فاصله

در ضمن جانبازان در نهایت قادر خواهد بود در نماز به خداوند Ram به عنوان موقت معبد در رم Janmabhoomi باز خواهد شد در روز دوشنبه پس از یک فاصله 77 روز.

معبد باز خواهد شد برای هشت ساعت از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر و سپس از 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر

جانبازان را مجبور به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. تنها پنج نفر خواهد بود اجازه ورود به محل در یک زمان و Covid-19 پروتکل دنبال خواهد شد.

Acharya Satyendra دس رئیس کشیش از Ram Janmabhoomi معبد گفت: “دولت محلی اجازه داده است باز از معابد از جمله Ram Janmabhoomi در ایودیا برای جانبازان از دوشنبه.

“جانبازان می توانید دارشان رم لالة از فاصله 15 متر است. هیچ پراساد مجاز است بنابراین نه می تواند به جانبازان ارائه پراساد به الوهیت و نه آنها داده خواهد شد و هر پراساد توسط کشیش,” او اضافه شده است.

منبع: آژانس ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de