مکه مسجد بسته باقی می ماند برای

حیدرآباد: مکه مسجد را همچنان بسته باقی می ماند تا دولت مسائل روشن شدن در تعدادی از نمازگزاران را در مسجد.

این تصمیم گرفته شد با در نظر گرفتن تعدادی از نمازگزاران که معمولا می آید به مسجد به ارائه پنج شنبه و به طور منظم نماز.

سرپرست مکه مسجد, Abdul Khadeer صدیقی گفت که هزاران نفر از نمازگزاران ارائه نماز جمعه در مسجد در حالی که چند صد ارائه منظم نماز.

ظرفیت مکه مسجد

او گفت که این مسجد دارای ظرفیت به جای 10000 نمازگزاران. روز جمعه 3000-5000 افراد ارائه می دهد نماز و در مناسبت ویژه تعداد عبور از حداکثر ظرفیت این مسجد.

به مسجد بسته شد برای نزدیک به سه ماه تعدادی از نمازگزاران که می خواستم به ارائه نماز در مسجد ممکن است افزایش یابد. در چنین شرایطی آن دشوار خواهد بود برای متوقف کردن مردم از ورود به مسجد.

به منظور انجام تمام اندازه گیری احتیاطی و جلوگیری از هر گونه گسترش coronavirus او به دنبال شفافیت در تعدادی از نمازگزاران که می توان مجاز به خواندن نماز در مسجد است.

مسجد شاهی

پس قدم به قدم از مکه مسجد شاهی مسجد Bagh-e-Aam مسجد مقامات نیز تصمیم خود را اجازه می دهد تا عموم مردم از ارائه نماز در مسجد محل.

در ضمن بعد از دولت اجازه اماکن مذهبی برای بازگشایی عمومی مدیریت کمیته ها و مراقبان از مساجد ترتیبات ساخته شده برای دیدار با الزامات جدید از جسمی فاصله به بررسی گسترش COVID-19.

اقدامات پیشگیرانه

به عنوان یک اقدام احتیاطی مساجد را حفظ خواهد کرد به توالت و وضو اتاق بسته است. به مردم گفته شده به آماده از خانه های خود.

جامع Nizamia مشهور اسلامی دانشگاه حیدرآباد صادر کرده است دو جداگانه فتواها اجازه اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک در هنگام نماز.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de