HC بیان خشم در دولت برای انجام Covid 19 آزمون

حیدرآباد: این Telangana دادگاه عالی امروز ابراز خشم خود را در دولت برای زیر سفارشات خود را به انجام تعداد بیشتری از Covid 19 تشخیص آزمون در دولت است. آن هشدار داد دولت است که آن را در نظر شکست دولت به عنوان تحقیر دادگاه و اقدام علیه مقامات وزارت بهداشت از دولت است. آن را گفت که آن را اصلی از سلامت وزارت امور خارجه و مدیر بهداشت عمومی از دولت به عنوان مسئول شکست دولت برای انجام سریع آزمایشات است.

یک بخش از نیمکت HC همچنین ابراز خشم است که سفارشات خود را به نگه داشتن Covid 19 آزمون در بدن مرده از دولت بودند نیز در حال اجرا در دولت است. در پاسخ به این عصبانی اظهارات HC , مدافع کلی دولت گفت: HC که آنها در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر در برابر دستور HC در دادگاه عالی هند است. این امر موجب HC به دولت است که سفارشات خود را باید اجرا شود تا زمانی که تصمیم دادگاه راس دولت است. همچنین گفت که دولت نمی شد برگزاری آزمون های تصادفی از مردم از دولت است.

آن را بیشتر گفت که عدم عرضه از PPE کیت باعث شده بود Covid 19 عفونت به پزشکان دولت است. همچنین هشدار دولت که آن را شروع به اهانت به دادگاه در برابر دولت اگر آن را به حال صادر شده نادرست رسانه ها شنیدم. این خواسته دولت به ارائه گزارش قبل از ژوئن 17 این ماه.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de