دولت باید در تغییر سیاست های خود شامل COVID-19 : فرماندار

حیدرآباد: فرماندار دولت Tamilisai Soundararajan امروز روشن ساخته است که دولت باید در تغییر سیاست های خود به طور موثر شامل گسترش Covid 19 ویروس در دولت است. او گفت که اگر چه دولت در حال انجام آزمایشات طبق ICMR هنجارهای او گفت که وجود دارد نیاز به افزایش آنها در دولت است.

فرماندار گفت که او مطمئن است که دولت به دنبال پیشنهادات خود را و افزایش تعداد تست ها در دولت است. او این اظهارات پس از بازدید از NIMS بیمارستان در دولت است. او مشاهده زیرساخت های موجود در بیمارستان و تعامل با کارکنان بیمارستان در طول سفر . او همچنین یک جلسه با آنها بعد. صحبت در این مناسبت او گفت که او تا به حال در بازدید از این بیمارستان به من هنوز اعتماد به نفس در میان پزشکان و پارا پزشکی کارکنان درگیر در درمان Covid 19 بيمار و مظنون.

او از مردم خواست از دولت به نگرانی در مورد ویروس و افزود که دولت با مردم از دولت است. در مجموع چهار اساتید 8 مقیم پزشکان و 8 para کادر پزشکی بیمارستان آزمایش مثبت به این ویروس مرگبار است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de