گاندی تعیین شده Covid-19 بیمارستان می رسد ظرفیت کامل

حیدرآباد: پرتکاپو با تاج مثبت بیماران بیمارستان گاندی بود که تعیین شده به عنوان Covid-19 بیمارستان رسیده است ظرفیت کامل خود را.

به عنوان عفونت موارد در افزایش Telangana, 100 بيمار بستری شده در روز جمعه و 200 در روز شنبه. پزشکان بیمارستان مشغول به کار هستند بیش از زمان درمان بیماران.

این بیمارستان در حال حاضر دارای 1,160 ظرفیت تخت. این تصمیم گرفته شده است به تخصیص دادن 350 تخت اضافی. بنابراین کل ظرفیت تخت برسد به 1,510.

به عنوان در مارس 26, گاندی, بیمارستان درمان 659 Covid-19 موارد است. این تعداد رسیده است 1,455 با 805 جدید Covid-19 موارد بستری در بیمارستان فقط در 10 روز.

Telugu360 نقل کرده گاندی سرپرست بیمارستان استاد رجا رائو عنوان کرد و گفت: “کارکنان ما در حال کار خستگی ناپذیر. ما رسیدن به خانه در نیمه شب پس از نظارت روزانه از چگونه بسیاری از بیماران بستری مرخص شده و تحت درمان است.”

کارشناسان بر این باورند وجود دارد می تواند یک جهش در تاج موارد به عنوان هند برداشته کامل آن مستند در غیر مهار مناطق از ژوئن 8.

در نظر داشتن وضعیت Telangana دولت می خواهد به اطمینان حاصل شود تنها اولویت بیماران در حال رفتن به اتاق اورژانس. آن را خواسته است بیمارانی که نمی نیاز فوری به بستری شدن در بیمارستان به ماندن در خانه.

صدور دستورالعمل وزیر بهداشت Eatela Rajender روز یکشنبه خواسته بیماران بسیار خفیف و قبل از علامت Covid-19 موارد به ماندن در خانه. این بیماران توصیه به خود منزوی کردن خود را به طور کامل و در تماس با دیگر اعضای خانواده.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de