قیمت سوخت افزایش در 2 روز متوالی

دهلی نو: نفت شرکت های بازاریابی در روز دوشنبه افزایش قیمت بنزین و دیزل در 60 paise هر لیتر دوم چنین پی در پی افزایش پوشش برای افزایش جهانی قیمت محصول.

افزایش ساخته شده تحت پویا سیستم قیمت گذاری به صورت روزانه تجدید نظر در قیمت سوخت که OMCs از سر گرفته پس از بیش از 80 روز استراحت در طول مستند دوره است.

در سرمایه های ملی به قیمت خرده فروشی از هر دو بنزین و دیزل حال افزایش 60 paise به تومان 72.46 و Rs 70.59 در هر لیتر بود. در دیگر شهرهای این افزایش می تواند متفاوت باشد بسته به ساختار مالیاتی بر روی محصولات.

سرپرستان قبلا نوشته بود که روزانه در قیمت تجدید نظر ممکن است شروع در ماه ژوئن و با قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل می تواند به Rs 5 لیتر در مراحل. در دو روز آن را در حال حاضر بالا رفته توسط Rs 1.20 در هر لیتر.

قیمت حمل و نقل سوخت شد آخرین تجدید نظر تحت سیاست های قیمت گذاری پویا در مارس 16 و وجود چند نمونه از افزایش قیمت تنها زمانی که دولت مربوطه دولت پیاده مالیات بر ارزش افزوده و یا فرایند.

در یک پیشنهاد برای افزایش درآمد در سراسر کشور مستند چند دولت افزایش مالیات تحمیل شده بر حمل و نقل سوخت.

در حال حاضر شکاف بین هزینه و قیمت فروش بنزین و دیزل برای OMCs رسیده حدود 4-5 تومان در هر لیتر. اگر این پوشش بیش از یک دوره از زمان داده شده وجود ندارد و بیشتر افزایش جهانی قیمت سوخت خودرو قیمت ممکن است افزایش 40-60 paise هر روز برای چند هفته برای پوشش ضرر و زیان است.

افزایش قیمت خرده فروشی تحت روزانه قیمت تجدید نظر خواهد تا حد زیادی بستگی دارد در غالب قیمت نفت در بازار جهانی و بازار نفت در آن زمان برای تعیین قیمت خرده فروشی. رفتن با روند کنونی قیمت های نفت خام در حال راه بالاتر از سطح قیمت در ماه آوریل زمانی که حتی معیار قیمت نفت خام برنت در حال سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه رسید. نفت برنت در حال حاضر معاملات در بیش از $42 در هر بشکه رسید.

این مستند همچنین منحنی تقاضا برای سوخت خودرو. این می تواند به حفظ برخی از بررسی قیمت.

افزایش قیمت های خرده فروشی مهم شد برای OMCs در حال حاضر به عنوان های اخیر شیب دار وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش بدون حاصل از افزایش بنزین و مالی قیمت تا به حال قابل ملاحظه ای پایین آورده بازاریابی خود حاشیه از یک رکورد در سطح بالا از Rs 12-18 در هر لیتر.

اگر آن را قادر به جمع آوری زمانی که قیمت جهانی نفت در حال افزایش است این امر شروع به تحمیل ضرر و زیان است که تندتر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de