Coronavirus موارد در حال افزایش است در هند. در حال حاضر اماکن مقدس در حال بازگشایی درهای خود را.

Raminder Pal Singh سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کارگران پاکسازی منطقه اطراف معبد طلایی جنش از سیک, سایت های, در شمال هند در شهر امریتسار. در قبل از همه گیر بار معبد می رسم 150,000 جانبازان در روز است.

دهلی نو — برای بیش از یک هزار سال جانبازان باید پرستش خدای هندو Venkateshwara در تپه معبد در جنوب هند از طریق زمان خشکسالی قحطی و فتح.

اما هیچ جا در تاریخ ثبت شده است که یک دوره مانند یکی از آن فقط با تجربه — اجباری shutdown ماندگار 80 روز طی آن حرم بسته است. در زمان عادی آن را دریافت 60 ، 000 بازدید کننده در روز است.

هنگامی که آن را بازگشایی دوشنبه, بسیار متفاوت بود. جانبازان با نزدیک شدن به معبد توسط صدها نفر در هر ساعت به جای هزاران نفر. حرم کارکنان عینک کامل بدن, دنده محافظ. آداب خاصی ممنوع شد — بدون لمس مقدس بل بدون نوشیدن آب مقدس.

مراقب افتتاح تیروپاتی معبد بخشی از یک حرکت گسترده تر توسط هند دولت برای خروج از محدودیت های است که ساخته شده تا بزرگترین مستند — حتی به عنوان موارد جدید در این کشور افزایش. در مواجهه با یک اقتصاد ویرانه های دولت آرام محدودیت در پروازهای فروشگاه های خرده فروشی و حمل و نقل عمومی در هفته های اخیر. در روز دوشنبه آن را مجاز مراکز و هتل ها و رستوران ها و مکان های عبادت برای باز کردن.

هند است که خانه را به برخی از بزرگترین و متمایز ترین اماکن مذهبی به نمایندگی از تقریبا هر عمده ایمان است. آنها عبارتند از معابد و مساجد و کلیساها و زیارتگاه ashrams و کنیسه. همه دستور داده شد تا در اواخر ماه مارس است. در حال حاضر هر یک تطبیق در راه خود را به همه گیر — اپیدمیولوژیک و آداب خاصی نیاز مردم به پوشیدن ماسک, محدود کردن تعداد بازدید کنندگان و فراوان استفاده از ضد عفونی کننده.

بازگشایی عبادتگاه آمد و به عنوان هند گزارش داد که یکی از بزرگترین روز پرش در موارد جدید. این کشور در حال حاضر با اضافه کردن حدود 10,000 تازه موارد در روز سوم بالاترین در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

هند ثبت کرده است بیش از 250 ، 000 موارد از 100,000 در اواسط ماه مه زور زدن توانایی آن سیستم پزشکی برای مقابله است. مقامات بهداشتی نقطه به هند نسبتا پایین مرگ و میر — 7,200 که مردم اینجا از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به آمار دولت — به عنوان نشانه ای است که این کشور می تواند رسیدگی به افزایش تعداد عفونت.

در حال حاضر هند در نظر گرفتن خطر از بازگشایی بیشتر نقاط که در آن جمع مردم از جمله مکان های عبادت با این امید که اضافه شده احتیاطی جلوگیری از عفونت. اما برخی از کارشناسان تردید دارند.

حتی با مراحل را برای کاهش تعداد افراد و حفظ فاصله فیزیکی با نگرانی چیزی است که می تواند اتفاق می افتد اگر نمازگزاران دست انداختن دستورالعمل گفت: Anant Bhan سلامت-سیاست و اخلاق زیستی محقق. “بهتر است مراقب باشید در حال حاضر,” او گفت:. اوایل در هند شیوع یک گردهمایی از, اسلامی, missionary گروه در ارتباط بود به صدها نفر از coronavirus موارد است.

Jugal Kishore رئیس جامعه پزشکی در دهلی Safdarjung بیمارستان و یک عضو از یک دولت که کمیته ارزیابی و آماده سازی برای این بیماری همه گیر به نام حرکت به بازگشایی اماکن عبادت زودرس. باز کردن نهادهای مذهبی “می توانید صبر کنید,” او گفت:. “خدا است که به کمک ما در این مورد است.”

جانبازان که گله به تیروپاتی معبد در شهر تیروملا ممکن است اختلاف نظر دارند. حرم دریافت تا 100,000 جانبازان یک روز مهم جشنواره است. این سوابق دقیق از حضور روزانه رفتن به 1843.

معبد بسته شد یک بار در سال 1892 اما فقط برای دو روز به دلیل اختلاف بین مقامات مذهبی گفت: Anil Kumar Singhal اجرایی افسر سازمان که نظارت حرم. این معبد درآمد سالانه بیش از 400 میلیون دلار و در آن در نظر گرفته شده است ثروتمندترین نهاد مذهبی در کشور است.

میلیون ها نفر از جانبازان “در سراسر جهان هستند و همه مشتاقانه در انتظار این روز” Singhal گفت. “هیچ کس را تجسم کرده در رویاهای خود” که معبد می تواند بسته به این طولانی.

تعداد محدودی از افرادی که وارد معبد این هفته هنوز هم می تواند با شرکت در برخی مراسم گرامی. آنها قادر خواهند بود برای دریافت سر خود را تراشیده مانند میلیون ها نفر قبل از آنها, اما آرایشگران در حال حاضر پوشیدن تجهیزات حفاظتی. (برش مو در حرم علائم تحقق نذر.) آنها همچنین می توانید خرید معبد را تقدیس شیرینی, البته فقط از یک شمارنده در یک زمان اجازه می دهد تا به طور منظم ضد عفونی.

برخی از بازدید کنندگان خواسته خواهد شد که به انجام داوطلبانه coronavirus آزمون Singhal گفت. رویکرد به معبد نیز تغییر داده شده است برای به اجرا درآوردن جسمی فاصله. قبل از همه گیر وجود دارد “بسیاری از jostling و هل دادن و کشیدن در میان زائران,” او گفت:. امروز جانبازان را “بسیار مسالمت آمیز را تجربه کنند.”

برخی از هندی ها می گویند که آنها در حال ولع بازگشت به خود را به طور منظم معنوی زندگی پس از ماه بسته در داخل و یا دعا در خصوصی. در دهلی مسجد جاما با شکوه ماسه سنگ قرمز مسجد ساخته شده در قرن 17 توسط همان حاکم ساخته تاج محل جمع نمازگزاران جمعه برای اولین بار از ماه مارس است. آنها خود را به ارمغان آورد نماز تشک و زانو در نقاط تعیین شده با برچسب زرد بر روی سنگ مرمر سفید طبقه.

Anushree Fadnavis

ایسنا

مسلمانان با نماز خود را تشک در داخل مسجد جاما در دهلی نو در روز دوشنبه.

“من خوشحال هستم, اما من می ترسم همچنین گفت:” شعبان بخاری که نایب امام مسجد. “ما نیاز به اقدامات احتیاطی.” او گفت: این مسجد تا به حال به دادگاه تجدید نظر به افراد مسن تر از 60 سال و کمتر از 15 به دعا در خانه. مسجد بسته شد و تنها یک بار قبل از او گفت: در 1970s اما فقط برای چند روز.

در مرکز دهلی نو یک معبد اختصاص داده شده به هندو خدا هانومان مشخص شده روز دوشنبه بازگشایی با یک جفت از جشن طبل و فرد-اندازه غرفه که اسپری همه بازدید کنندگان با جت از ضد عفونی کننده. در میان آنها بود Pavan Sharma 52 ساله سازنده با پوشیدن یک تی شرت, کلاه, شورت و بیان عمیق قناعت.

شارما زندگی فقط در پشت معبد و آمد وجود دارد و هر روز صبح برای بیش از سه دهه تا مستند. با پیوست دست او متمایل قبل از هر یک از این مجسمه در معبد. “آن احساس می کند مانند زندگی من است که در مسیر بازگشت,” او گفت:.

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک مرد در لباس هانومان رقص در یک معبد در دهلی نو پس از عبادتگاه ها اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه.

نه همه مکان های عبادت در هند بازگشایی شد شنبه. برخی از کشورهای هند تصمیم گرفت از آن خیلی زود از جمله ماهاراشترا دولت است که به بیشترین تعداد از موارد در هند. دیگر نهادهای مذهبی در جای دیگر ساخته شده خود را انتخاب برای ماندن بسته در حال حاضر.

در کرالا دولت بزرگ آشرام تاسیس یک گورو به سادگی به نام “اما” و یا مادر که مشهور است به عنوان هند “بغل کردن سنت” گفت که آن باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان است. وجود دارد بیش از 3000 مردم زندگی در آشرام برخی از آنها افراد مسن و یا بیمار گفت: سوامی Amritaswarupananda معاون رئیس Amma مذهبی سازمان است.

“هنگامی که شما ترکیب است که با این واقعیت است که Amma سنت است به آغوش هر کسی که می آید به او آشرام ممکن است نیاز به برخی از زمان قبل از آن را بی خطر است برای آن را به روی عموم باز است.”

هند شمال شهر امریتسار خانه را به معبد طلایی طلاکاری حرم در مجموعه استخر و احاطه شده توسط اثیری سنگ مرمر سفید است که جنش سایت در سیک. در حال حاضر بازدید کنندگان ملزم به پوشیدن ماسک و تحت درجه حرارت چک به عنوان آنها كه حرم.

بسیار محبوب temple بود که صحنه خونین یک فصل در تاریخ هند در سال 1984 حرم نیست کاملا نزدیک به طول مستند.

“ما دین و سنت ما اجازه نمی دهد تا به معبد برای کسی مهم نیست که چه” گفت: Gobind Singh Longowal رئیس کمیته است که مدیریت معابد سیک یا معروف در هند است. اما آنها را متوقف داوطلبان از آینده و تعدادی از جانبازان بازدید از معبد طلایی کاهش یافته و از 150000 نفر در روز به 3000.

“ما هیجان زده است که دولت در حال باز کردن مکان های مذهبی” Longowal گفت. نماز را “تقویت روحیه و اعتماد به نفس از جانبازان به مبارزه با این بیماری — اما ما در حال رفتن به مراقب باشید.”

Tania Dutta و Niha Masih کمک به این گزارش.

بزرگترین مستند در جهان است ، هند نیروبخش برای چه می آید بعدی.

در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین مبارزه با کروناویروس است تبدیل به یک مبارزه برای زنده ماندن

یک پادشاه و یک یک یک سفر 8000 مایلی: یک آمریکایی coronavirus نجات از بوتان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net