CII-IGBC دستورالعمل برای مبارزه با COVID-19 در ساختمان های سبز

حیدرآباد: کنفدراسیون صنعت هند هند سبز ساختمان شورای (CII-IGBC) با صدور دستورالعمل جدید برای پست-مستند بازگشایی ساختمان. تازه دستورالعمل های ارائه شده به عنوان “IGBC دستورالعمل برای مبارزه با COVID-19 در ساختمان های سبز” آمده در پرتو مستند 5.0 و باز 1.0 با رشد انتظارات از بهبود اقتصادی در نیمه دوم سال 2020 است.

آن را فراهم می کند جامع پست مستند استراتژی برای مدیریت افراد و محل های کار است. CII IGBC هند برتر برای ساختمان های سبز و تسهیل بیش از 5,890 به پروژه سبز بالغ بر to7.16Billionsq ft سبز ساخته شده و فضا از سال 2001. COVID-19 در حال تغییر است راه سازمان های تابع و چگونه دفاتر اداره نگهداری و اداره می شود.

در این غیر معمول بار سبز و سالم ساختمان را به عنوان بخشی از راه حل برای ایجاد یک امن تر و کارآمد تر ساخته شده محیط زیست است. سبز و سالم ساختمان تبدیل شده اند نیاز به ساعت برای تامین امنیت تداوم کسب و کار و بهداشت, بهداشت, ایمنی و مستاجر رفاه در سازمان.

CII IGBC در حال کار برای حمایت از صنعت و تمام سهامداران آن برای ایجاد کوتاه مدت و راه حل های دراز مدت و در آماده سازی کسب و کار جدیدی عادی در میان توصیه های دیگر.

دستورالعمل جای تاکید زیادی بر روش حفظ sanitisation و بهداشت در کل ساختمان پرداختن به جنبه های مرتبط از داخل سالن هوا کیفیت برای پاک کردن فضا با توجه به نقش تجهیزات و فن آوری برای ایجاد فضای داخلی امن تر و دقیق پروتکل برای ساکنین و بازدید کنندگان برای ورود به محل و با استفاده از ساختمان های اولویت بندی کنترل آلودگی و کاهش داخل سالن و انتشار و ایجاد SOP برای حمل و نقل مدیریت & دفاع از بهترین شیوه های مربوط به شرب و آب آشامیدنی با کیفیت و روش برای دست زدن به اورژانس های پزشکی مربوط به Covid-19.

آقای V Suresh ملی رئیس IGBC صحبت در مورد اهمیت دستورالعمل جدید گفت: “با بیش از دو دهه تجربه و رهبری در سبز ساختمان CII IGBC است نشان دادن راه رو به جلو برای کمک به این کشور بازگشت به کار در یک مرحله ای امن تر و سبزتر شیوه ای. بسیاری از این شرکت ها در حال حاضر آغاز شده است عامل از دفاتر خود را با کاهش کارکنان در حالی که دیگران را با توسل به تنها بحرانی توابع عامل از محل های کار است.

آن را در واقع یک موضوع حساس و مگر اینکه شرکت قادر به کاستن نگرانی برای سلامت, بهداشت و ایمنی کارکنان خود را آوردن آنها-به-کار را باید به یک انجام می شود تلوتلو خوران با اجرای IGBC دستورالعمل های شرکت ها را قادر می سازد تا عملیات خود را به تابع با ایمنی مناسب و بهبود سلامت و رفاه را برای نیروی کار خود را.

که با مراقبت های گرفته شده از این شرکت تمرکز بر روی اقدامات لازم برای حرکت به سمت یک بیشتر مایع, شبکه محیط زیست است که سبب هر کارگر برای ارتباط با مردم و منابع آنها نیاز به ارائه ارزش های جدید و تجربیات متصل.

Ratna Chotrani می


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de