در امتداد ساحل


وست آپارتمان یک پل به مسکن برای بی خانمان ها

توجه داشته باشید از مارتین…

بله coronavirus همه گیر است پرتاب کردن تقریبا همه چیز, همراه اورنج کانتی coast تقریبا هر کسب و کار – از جمله املاک و مستغلات – به شدت نهفته است. اما به عنوان یک دیرین مقاله نویس برای اورنج کانتی برتر, شیوه زندگی, انتشار, من می دانم که این بیش از حد خواهد شد. در حالی که خیلی از توسعه املاک و مستغلات است که در انتظار وجود دارد با این وجود هنوز هم ساختمان برنامه ریزی برای آینده و این ستون اختصاص داده شده به نگه داشتن شما مطلع است.

زمین شکسته شده است برای وستمینستر عبور ازیک سه طبقه مجتمع آپارتمانی در شهر وست مینستر با 20 واحد به این سایت متعلق به “افراد دچار درجات مختلف از بی خانمانی.”

توسعه دهنده متا مسکنلس آنجلس خریداری 2.3 هکتار سایت در سال 2019 برای 7.2 میلیون دلار. یک 45,480 فوت مربع خرده فروشی ساختمان که اشغال این سایت شده است با خاک یکسان در آماده سازی برای پروژه های جدید است. توسعه خواهد بود و همکاری با غیر انتفاعی غربی جامعه مسکن, Costa Mesa. مجموعه جدید را $42 میلیون قیمت خواهد بود تامین شده توسط متا با بودجه هفت سازمان های دولتی و خصوصی به ارائه مقرون به صرفه واحد است.

طراحی شده توسط Y&M, معماران, Los Angeles, 142,000 فوت مربع وستمینستر عبور را از ویژگی های یک استودیوی هنری, تربیت بدنی و, هوای آزاد, مناطق تفریحی طراحی شده توسط MJS چشم انداز معماری, نیوپورت بیچ. باز کردن برنامه ریزی شده است برای سقوط 2021.

SJC برای دیدن جدید تالار شهر و مسکن

جدید تالار شهر به شهر سان جوان کاپیسترانو و 40 واحد مسکن مقرون به صرفه در حال انتظار برای نتیجه از توافق در حال کار کردن بین شهرستان و غیر انتفاعی خوشی مسکن شرکت ایروین.

جدید تالار شهر به شهر سان جوان کاپیسترانو و 40 واحد مسکن مقرون به صرفه در حال انتظار برای نتیجه از توافق در حال کار کردن بین شهرستان و غیر انتفاعی خوشی مسکن شرکت ایروین.

سان جوان کاپیسترانو را در سال 1970 تالار شهر نیاز به تعمیرات گسترده اما زمین برای تالار شهر گران است. بنابراین در سال 2016 شهر rezoned آن زمان 5.7 هکتار سایت تا 61 واحد مسکن مقرون به صرفه.

همراه با سان جوان کاپیسترانو-مجمع مسکن مشارکت. خوشی مسکن اجاره 5.7 هکتار سایت از شهر و توسعه جدید داستان دو شهر هال در مقابل اموال و توسعه 40 واحد مسکونی مقرون به صرفه در عقب. واحد خواهد بود برای کسانی که از “بسیار کم درآمد و بی خانمان و یا در معرض خطر برای بی خانمان بودن.” خوشی مسکن و شهرستان ارائه خواهد شد فنی و حرفه ای آموزش و مشاوره برای ساکنان. خصوصی و تامین مالی خواهد شد به دنبال برای 23 میلیون دلار در پروژه قبل از کار می تواند آغاز خواهد شد.

ساختمان های اداری جدید به جای قدیمی در ارواین

ارواین توسعه: برنامه ای برای توسعه دو کم افزایش ساختمان های اداری در 5 هکتار در سایت در نزدیکی تقاطع بررنکا پارک وی و Von Karman خیابان.

برنامه های در حال انجام برای توسعه دو کم افزایش ساختمان های اداری در 5 هکتار در سایت در ارواین در نزدیکی تقاطع بررنکا پارک وی و Von Karman خیابان. توسعه دهنده Gemdale USA Corp., چین, خریداری سایت در سال 2017 برای $16.9 میلیون. در حال حاضر در سایت است که 45 سال از 70 ، 000 فوت مربع ساختمان اداری است که تخریب خواهد شد.

جدید FIREHOUSE می شود ‘لیدو نگاه’

یک “لیدو نگاه” برای ایستگاه های آتش نشانی در نیوپورت بیچ در نزدیکی جزیره لیدو انتخاب شده توسط ساحل نیوپورت شورای شهر. آتش نشانی ایستگاه شماره 2 یکی از هشت در شهر جایگزین خواهد شد منسوخ تسهیلات. در یک و نیم هکتار در محل سابق یک مک دونالد به دست آورد که در این شهر برای 4 میلیون دلار جدید ایستگاه های آتش نشانی در نیوپورت خیابان برنامه ریزی شده است برای شروع ساخت و ساز در سال 2021 با باز شدن در ماه مه سال 2022. طراحی شده توسط WLA معماران این ساختمان دو طبقه را در حال حاضر خاکستری-باب روز جانبداری سقف شیروانی گرد گوشه و یک فانوس دریایی از ویژگی های. هزینه در علاوه بر این به زمین ثابت است در $9.6 میلیون.

HB با هدف پوشش مسکن کسری

هانتینگتون بیچ مسکن مقرون به صرفه باقی می ماند یک بحث ثابت. در سال 2015 هانتینگتون بیچ ساکنان رای به حد آپارتمان ساخت و ساز در شهر معمولی عمل توسط ساکنان یک شهر تحت سلطه خانه های تک خانواده.

به حل و فصل یک دعوی در دادگاه آورده شده توسط ایالت کالیفرنیا در برابر شهر هانتینگتون بیچ در سال 2019 به این دلیل که شهر طرح کلی را ارائه نمی دهد به اندازه کافی برای مسکن مقرون به صرفه (419 واحد های کوتاه به دقیق) شهر خود تجدید نظر زمین با استفاده از طرح, با طرح جدید در حال حاضر تایید شده توسط دولت است. نه مطیع دولت مورد نیاز شهر ایستاده بود به از دست دادن مقدار قابل توجهی از بودجه دولت است.

وجود خواهد داشت هیچ جلسات عمومی در طرح جدید که خواستار اجازه ى 413 مقرون به صرفه واحد مسکونی (به اندازه کافی نزدیک به 419-واحد کمبود) در شمال شرقی منطقه از شهرستان. در سال 2015 هانتینگتون بیچ ساکنان رای به حد آپارتمان ساخت و ساز در شهر معمولی عمل توسط ساکنان یک شهر تحت سلطه خانه های تک خانواده.

شهر جدید برنامه اجازه می دهد تا برای چگالی بالا توسعه مسکونی به عنوان طولانی به عنوان 20 درصد از واحدهای در حال محفوظ است و کم درآمد ساکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de