Yami Gautam: من خیلی دوست دارم برای حفظ رگه هایی از تعجب

دهلی نو: این یک هشت-سال-مدت سفر برای Yami Gautam در صنعت فیلم هندی تا کنون و بازیگر گرسنه است به کاوش بیشتر داستان ها و ژانرهای. او می گوید: او می خواهد به نگه داشتن رگه هایی از تعجب خواهید با بازی متنوع نقش.

Yami ساخته شده او بالیوود اولین بار در سال 2012 با فیلم “Vicky Donor”. او بعدا به ویژه در فیلم هایی مانند “Badlapur”, “Sanam Re”, “Kaabil”, “سرکار 3”, “Uri: جراحی اعتصاب” و “بالا”.

در طول سال Yami احساس سفر او ساخته شده دشوار است.

“اگر من در مجموع سفر من در صنعت من می گویند که من یک مقدار زیادی از قدرشناسی نه فقط برای فیلمسازان و یا برای افراد خاصی که در باور من و با استعداد اما همچنین برای فاز زمانی که همه چیز روشن نیست که راه من برنامه ریزی شده است. من بسیار سپاسگزار برای این فاز بیش از حد به دلیل آن ساخته شده من بیشتر انعطاف پذیر و قوی تر” Yami گفت: سرپرستان.

او آموخته است از او یو پی اس و فراز زندگی.

“این به من کمک کرد نگه دارید در خود صبور باشید. آن را به من کمک کرد استقامت و اعتقاد در من استعداد. یک غذای آماده شده است که اگر شما استعداد و پتانسیل و قدرت همه چیز را از تابه خارج راه شما احساس می کنید شما سزاوار. چرا که بسیاری از قدردانی برای آنچه من” اضافه شده این بازیگر که متولد هیماچال پرادش است.

او می خواهد به تعجب طرفداران خود را با هزاران نقش بر روی صفحه نمایش.

“سفر است و بسیاری وجود دارد و من هنوز به کشف به عنوان یک بازیگر. وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان ها و ژانرهای من هنوز به کاوش. وجود دارد بسیاری از فیلمسازان و نویسندگان, من می خواهم به کار با. وجود دارد بنابراین بسیاری از نقش های من می خواهم برای ثبت نام; نقش ها که شما را شگفت زده — مثلا ‘بالا’ جای تعجب بود برای بینندگان” او گفت:.

Yami با اشاره به این که مخاطبان انتظار نیست طنز زمان از او و یا او را از مقاله است که مرتب کردن بر اساس یک شخصیت به عنوان او در “بالا”.

“من دوست دارم برای حفظ رگه هایی از تعجب. من سعی کنید برای حفظ آن را تا آنجا که من می توانم” او گفت:.

در میان مستند, Yami است که در بمبئی توسط خودش. “من از دست رفته من خانواده بیشتر است. ذاتا من یک خروجی فرد دیگه ای برای مبارزه که بسیار. البته آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما شده اند قفل شده,” او گفت:.

31-در سال بازیگر باقی می ماند مشغول فعالیت در خانه در طول مستند.

“من موفق به حفظ صبر و عقل با نگه داشتن مشغول فعالیت از قبیل یوگا, پخت و پز, مطالعه, طراحی, تماشای چیزی و صحبت کردن با خانواده در تماس های ویدئویی. من از دست که اطراف آنها را” او گفت:.

Yami افزود: “به عنوان به زودی به عنوان سفر مجاز است و زمانی که آن را بی خطر من دوست دارم به پرواز بازگشت به خانه و با آنها می شود.”

(دورگا Chakravarty را می توان در تماس [email protected])

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de