دانش آموزان حیدرآباد توسعه sanitising ارز یادداشت دستگاه

حیدرآباد: دانش آموزان اعیان موسسه فنی و مهندسی & تکنولوژی توسعه ارز توجه داشته باشید مطابق با اصول بهداشتی جعبه همراه با دیگر محصولات نوآورانه خود را به نگه دارید پردیس امن از coronavirus.

صحبت در مورد sanitising دستگاه یک دانش آموز inf0rmed که “پول درمان” است تجهیزات است که سترون و كشتن ارز یادداشت ها و سکه های در گردش در اقتصاد و گذشت بسیاری از دست. دستگاه دور با استفاده از اشعه ماوراء بنفش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ضد عفونی کننده و همچنین انسان دوستانه است. دور اشعه ماوراء بنفش به طور کلی استفاده شده است و برای ضد عفونی کردن زخم ها برای بیماران. اولین سطح از تست موفق بوده است و نسخه اولیه این محصول در دسترس خواهد بود در عرض چند روز.

مدیریت اصلی ویژه رئیس بخش مهندسی مکانیک همراه با کارکنان وزارت قدردانی کرده اند این کشف و دانش آموزان تبریک گفت. آنها همچنین تشویق و ابراز خود بهترین آرزوها برای آینده خود تلاش.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de