معترضان در اروپا فشار برای حساب خود را از کشورهای نژادپرستی

http://www.washingtonpost.com/video/world/british-protesters-topple-edward-colston-statue/2020/06/07/36b5cb4b-ae0e-4c2a-8bdd-0f8d6ee5a01f_video.html

رم — جورج فلوید کشته شد و هزاران مایل دورتر اما تظاهرکنندگان بسته بندی فضاهای عمومی در سراسر جهان بیش از آخر هفته به امید راه اندازی یک جدید حساب بیش از مسابقه در کشورهای خود را دارند.

در لندن معترضان با تجمع در مقابل ساختمان سفارت آمریکا در روز یکشنبه دومین روز از تظاهرات. در آلمان “تظاهرات سکوت” روز شنبه درو 150,000 مردم; شرکت کنندگان در برلین شعار “نازی ها است.” و در رم معترضان با اشاره به دور-حق علیه مهاجران و صنایع است که آنها می گویند آنها بهره برداری در خارج از کتاب شغل.

“ایتالیا است و نه گناه” جزئیات ثبت نام برگزار شده توسط سارا Mattei یک 22 ساله و دانشجو است.

فلوید مرگ الهام گرفته از تظاهرات از استرالیا به برزیل به مکزیک به کانادا. اما آن را تا زده وتر خاص در اروپا که در آن رهبران باید تلاش برای ادغام موجی از مهاجران و پناهندگان از آفریقا و خاورمیانه بیش از هفت سال گذشته. یک سوم از مردم آفریقایی تبار در اروپا گزارش رو به نژادی و آزار و اذیت.

[از اسلحه به گردن داری: چگونه پلیس تاکتیک های متفاوت در سراسر جهان]

“ما آموخته که در مستند آنچه مهم است در زندگی ما” گفت: شیلا کینزی, 73 فرانسیسکن راهبه از ویتون, Ill., که زندگی در رم به مدت 10 سال. “و آن را موجب به ما می گویند:” در اینجا چیز دیگری است که یک بیماری همه گیر.'”

تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اگر چه تعداد انگشت شماری از تظاهر کنندگان با پلیس درگیر شدند. پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز در بروکسل یکشنبه عمدتا پراکنده که برخی از آنان باقی مانده شکست ویندوز و غارت در نزدیکی خیابان خرید. پلیس با استفاده از یک توپ آب برای شکستن غارتگران; یک تند خو سوختن بوی پیچید به صورت مایل است. چهارده افسران در لندن مجروح شدند شنبه پلیس وجود دارد گفت: آنها شامل یک افسر که سقوط کردن اسب او را پس از او ضربه نور ترافیک.

دیلان مارتینز

ایسنا

تظاهرکنندگان نگه علائم و عود در لندن میدان پارلمان در روز یکشنبه در یک زندگی موضوع اعتراض پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

تظاهرات bucked دستورالعمل در برابر حوادث بزرگ به عنوان در بریتانیا که در آن از دولت خواسته است که تجمعات محدود شود به بیش از شش. سازمان در رم یادآوری ماسک-پوشیدن معترضان به نگه داشتن فاصله خود اما با توجه به اندازه جمعیت چندین هزار — آن را غیر ممکن بود به پیروی.

بسیاری در لندن تظاهرات گفت: آنها نگران استارک آمار و ارقام نشان می دهد که اقلیت های قومی هستند که آمار بسیار سخت coronavirus. داده های دولت در ماه گذشته نشان داد که انگلیسی ها شد و چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از covid-19 به عنوان سفید پوستان است.

[تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید افغانستان به لندن و برلین و تورنتو]

“من اینجا هستم برای حمایت از کسانی که در ایالات متحده بلکه برای من و اعتراض به کروناویروس گفت:” دنیس Lewis, 60, یک ماما برای بریتانیا خدمات بهداشت ملی. “چگونه می توانید یک ویروس تشخیص? ما نیاز به پاسخ.”

روبرتو Monaldo

AP

خواستار عدالت در رم Piazza del Popolo مربع است.

این تظاهرات باعث شد که مجدد بحث در مورد نابرابری ساختاری و نژادپرستی در بریتانیا.

“ما باید مشکلات خود را در اینجا” حزب کارگر مجلس دیوید Lammy بی بی سی گفت. او اشاره کرد که انگلیسی ها نه بار بیشتر احتمال دارد به متوقف شود و جستجو توسط پلیس.

در بریستول معترضان در روز یکشنبه به پایین کشیده یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston.

[در آمریکا خیابان پژواک از پیش تظاهرات در خاک های خارجی]

تظاهرات در بروکسل را محکوم کرد نژادپرستی در ایالات متحده و بلژیک که در آن شهروندان آفریقایی و خاورمیانه تبار می گویند که آنها به طور معمول با تبعیض مواجه هستند. پلیس تخمین زده می شود که 10 ، 000 نفر که اکثر آنها در ماسک های بسته بندی مرکزی بروکسل. آنها شلوغ در مقابل کاخ دادگستری — نماد هر دو حکومت قانون و بی عدالتی به دلیل ساخت و ساز مجاز در قرن 19 پادشاه لئوپولد دوم به تسلط بروکسل افق در حالی که او ریاست یک حکومت در جمهوری کنگو که به عنوان بسیاری از 10 میلیون نفر کشته شدند.

ایو هرمان

ایسنا

یک نشان دهنده فرار از گاز اشک آور در بروکسل.

معترضان خواستار عمیق تر حساب با بلژیک گذشته استعماری از جمله پاره کردن مجسمه از لئوپولد که هنوز ایستاده در بسیاری از شهرستانها بلژیک.

“آن را به عنوان اگر آنها هنوز هم تا به حال مجسمه هیتلر در آلمان گفت:” جنی دا کوستا, 35, که در حال مطالعه برای تبدیل شدن به یک عامل املاک و مستغلات. “من حتی نمی توانم درک چرا این مجسمه هنوز هم اینجا. او یک قاتل است.”

[در بریتانیا تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید احیای خاطرات دیگران کشته شده توسط پلیس]

برخی از انجام نشانه هایی است که خواندن “عدالت برای عادل” در حافظه از 19 سال در به شدت مهاجر بروکسل منطقه آندرلخت که زده بود و کشته شدن توسط یک ون پلیس در ماه آوریل پس از او گریخت و به یک پاسگاه پلیس در طول coronavirus مستند. مرگ مردی که نام خانوادگی نشده است ساخته شده توسط مقامات کشیده شده اتهام خشونت پلیس و بی دقتی.

در برلین 39 ساله Abdoulie Jarju گفت: آلمان ها تمایل به اخراج نژادپرستی به عنوان یک مشکل که حل شد و زمانی که نازی ها شکست خورده بودند.

“مردم در حال نادیده گرفتن حقیقت,” او گفت:.

Fabrizio Bensch

ایسنا

پلیس گارد محافظت در مقابل تظاهرکنندگان در برلین در روز شنبه.

آلمان دیده است اتهامات از لحاظ نژادی با انگیزه خشونت پلیس. در سال 2005 Oury Jalloh یک پناهجو از سیرالئون سوخته بود به مرگ یک پلیس همراه است. پلیس ادعا کرد او آتش خود را به روشنایی خود را تشک — حتی اگر دست و پای گره خورده بودند به آن. آتش گزارش رقابت که نسخه ای از وقایع است. تنها یک افسر جریمه شد.

طاهر دلا یک فعال سیاسی با ابتکار عمل برای مردم سیاه در آلمان گفت: با نژاد با انگیزه حملات نوشته شده به عنوان یکی از حوادث و وجود بی میلی به رسیدگی به مشکلات سیستمیک.

“اغلب مردم بحث در مورد سوء رفتار توسط فردی مقامات و حتی زمانی که آن را می شود روشن است که فراگیر در سراسر کشور مشکل در موسسات در سازمان های تحقیقاتی,” او گفت:.

[در پاریس هزاران نفر سرپیچی از پلیس سفارشات در اعتراض به مرگ جورج فلوید]

ضد قوانین تبعیض معرفی شده در برلین در هفته گذشته به خود جلب کرد یک واکنش قوی.

“آلمان است و نه ایالات متحده آمریکا گفت:” توماس Blenke وزیر کشور برای ایالت بادن-وورتمبرگ. “ما هیچ مشکل نژادپرستی در پلیس اینجا.”

اما فلوید را کشته و باعث شده بحث جدید در آلمان است. سوال در مورد نمایندگی و تبعیض را پر کرده اند روزنامه ستون و تحت سلطه دولت, اخبار کنفرانس ها.

آلمانی بازیکنان فوتبال در زمان زانو قبل از مسابقات آخر هفته.

Lars Baron

AP

بازیکنان فوتبال زانو زدن در اطراف مرکز دایره در حمایت از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس قبل از بوندسلیگا آلمان بازی روز شنبه بین بوروسیا دورتموند و Hertha BSC برلین در دورتموند.

دلا گفت که او دریافت کرده است به عنوان بسیاری از رسانه ها پاسخ به سوالات در چند روز گذشته بیش از هر زمان در گذشته 33 سال است و هرگز خواندن کلمات “نژادپرستی سیستماتیک” در آلمانی مطبوعات بنابراین اغلب به عنوان در هفته گذشته.

“من کنجکاو هستم برای چه مدت از آن خواهد شد آخرین,,” او گفت:.

Jarju گفت: او در حال حاضر متوجه تفاوت در راه همکارانش او را تحت درمان در محل کار. او با احتیاط امیدوار.

[Coronavirus عفونت نیست مشخصی از اروپا سست مستندات. وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد به همین دلیل است.]

“هنگامی که شما نگاه کنید به چیزی است که اتفاق می افتد در امریکا و هزاران نفر از مردم در خیابان های برلین, مبارزه برای عدالت,” او گفت: “این احساس می کند مانند چیزی تغییر خواهد کرد.”

در مادرید چند هزار نفر با تجمع در مقابل سفارت آمریکا قبل از راهپیمایی مسالمت آمیز به پوئرتا دل سول در مرکز شهرستان.

“این است که در برابر نژادپرستی. و آن را در برابر تهمت و گفت:” 22 ساله خورخه مارتینز.

خوان مدینه

ایسنا

تظاهرات توسط Puerta de Alcala در مادرید.

شرکت کنندگان شامل ساموئل Spadaccini 24 ساله آمریکایی که می آموزد که زبان انگلیسی در مادرید.

“من احساس گناه می کنم من نمی تواند معترض در کشور خود من,” او گفت:.

این تظاهرات در رم Piazza del Popolo بود و آرام احساس می کنید. اگر وجود دارد یک سری از سخنرانان آنها سخت به شنیدن به ویژه هنگامی که ناقوس کلیسا زنگ شدند. پیازا آشنا نقطه برای تظاهرات از جمله برگزاری راست لیگ حزب در دسامبر سال 2018 است.

[آلمان استقراض از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که می خواهد به اروپا قوی ‘دوباره’]

Saikou Sanneh, 22 آمد به ایتالیا از اتحادیه اروپا در سال 2016 و در حال حاضر وضعیت حقوقی و کار در مک دونالد. او گفت که او می خواهم تجربه برخی از تبعیض در اینجا.

“نژادپرستی یک بیماری است که هرگز به طور کامل درمان” Sanneh گفت. “اما نه همه نژادپرست است — فقط به اطراف نگاه کن.”

موریس گزارش از برلین. Birnbaum گزارش از بروکسل. Karla آدم در لندن, Quentin Ariès در بروکسل, Luisa بک در برلین و پاملا Rolfe در مادرید کمک به این گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دستور داد گارد ملی برای آغاز برداشت از واشنگتن

بر دفاع تهاجمی پاکسازی جمعیت در مقابل کاخ سفید

شهروند گشت سازماندهی در سراسر مینیاپولیس به عنوان اعتماد به نفس در نیروی انتظامی کاهش مییابد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de