معترضان علیه خشونت پلیس بازگشت به هانتینگتون بیچ یکشنبه

یک گروه متنوع از حدود 75 معترضان بسیج در خارج از هانتینگتون بیچ اداره پلیس در یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس صبح روز یکشنبه. یکی دیگر از تجمع در بازگشت به این شهر اسکله برای دومین روز در یک ردیف.

یک تعداد انگشت شماری از افسران پلیس ایستاده بود در سایه در مرکز مدنی به عنوان تظاهر کنندگان شعار می دادند “Black lives matter” و دست تکان دادند و آیات پس از آن خوانده شود نام آمریکایی های آفریقایی تبار کشته در برخورد پلیس در سراسر کشور است.

در میان کسانی که صحبت های روز یکشنبه بود و در کنگره ایالات متحده هارلی Rouda.

روز شنبه معترضان و ضد معترضان ملاقات برای بار دوم در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله اما بر خلاف قبلی آخر هفته هیچ فلفل توپ از کار اخراج شدند در تظاهرات و این رویداد تا حد زیادی صلح آمیز است.

حدود 300 معترض صحبت کردن در برابر خشونت پلیس جمع شده بودند عمدتا در تقاطع بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و در خیابان اصلی شهر شنبه شد اما به سرعت توسط ضد معترضان که ایستاده در خیابان اصلی در نزدیکی مغازه ها و رستوران ها.

یک خط از افسران پلیس ایستاده بود بین هر دو گروه در تقاطع.

 • تام شلاق شعارهای “من شما را دوست دارم” برای مقابله با معترضان در هانتینگتون بیچ در شنبه 6 ژوئن 2020. او گفت که او یک پزشکیار نیروی دریایی و دریایی. “من مبارزه را برای همه ما. وجود دارد هیچ طرف” او گفت:. صدها نفر گرد هم آمدند تا اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که در بازداشت پلیس درگذشت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دنیس بنت و سگ و زن سبک و جلف سعی کنید به گسترش تشویق خوب در میان معترضان نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس ضد معترضان و پلیس در هانتینگتون بیچ در شنبه 6 ژوئن 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • جاشوا Whitaker شیوه های خود ریکی و مدیتیشن در شنبه 6 ژوئن 2020 در هانتینگتون بیچ او به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدها نفر با تجمع در هانتینگتون بیچ در شنبه 6 ژوئن 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. نیز وجود دارد صدها نفر از تروریست های داعش است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدها نفر از معترضان آمد و با هم در هانتینگتون بیچ شنبه, ژوئن 6, 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دو تن از طرف های مختلف گرد هم می آیند و با در آغوش گرفتن زمانی که آنها متوجه شوند که هر دو مشروطه خواهان و حمایت از این لایحه حقوق” میک Sobczak راست گفت. صدها نفر با تجمع در هانتینگتون بیچ شنبه, ژوئن 6, 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. نیز وجود دارد صدها نفر از تروریست های داعش است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک انسان گرفته شده است به بازداشت و پس از یک مبارزه شکست بین گروهی نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس و مقابله با معترضان. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک انسان گرفته شده است به بازداشت و پس از یک مبارزه شکست بین مقابله با معترضان و گروه دیگری نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نصب شده و ماموران پلیس به نام در به هانتینگتون بیچ پس از تظاهرکنندگان خشمگین بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس و مقابله با معترضان برخورد در شنبه 6 ژوئن 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک مرد با پوشیدن یک تی شرت و گفت “هانتینگتون بیچ سگ انجمن” دارای یک دوبرمن با یقه گفت: “آیا حیوان خانگی.” او با یک گروه مقابله با اعتراض مخالفان بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • جاستین Frazier معلول دریایی که می گوید او دچار PTSD صحبت می کند به معترضان که آمد با هم در هانتینگتون بیچ شنبه, ژوئن 6, 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • تام شلاق, راست, شعارهای “من شما را دوست دارم” برای مقابله با معترضان در هانتینگتون بیچ در شنبه 6 ژوئن 2020. او گفت که او یک پزشکیار نیروی دریایی و دریایی. “من مبارزه را برای همه ما. وجود دارد هیچ طرف” او گفت:. صدها نفر گرد هم آمدند تا اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که در بازداشت پلیس درگذشت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدها نفر از معترضان آمد و با هم در هانتینگتون بیچ شنبه, ژوئن 6, 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • معترضان رقص به عنوان آنها می آیند با هم در هانتینگتون بیچ شنبه, ژوئن 6, 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدها نفر از معترضان آمد و با هم در هانتینگتون بیچ شنبه, ژوئن 6, 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدها نفر از معترضان ضد, پلیس گرد هم می آیند در هانتینگتون بیچ شنبه, ژوئن 6, 2020 برای نشان دادن مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا بازداشت پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • چهار شنبه, ژوئن 6 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مقابله با تظاهر کنندگان به سمت چپ و یک معترض برخورد در هانتینگتون بیچ در شنبه 6 ژوئن 2020 که در آن صدها نفر گرد هم آمدند تا اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که در بازداشت پلیس درگذشت. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

جاستین Frazier پرتقال یکی از برگزارکنندگان گفت: او را برداشت هانتینگتون بیچ زیرا این تنها منطقه در شهرستان بود که در دیدار با مقاومت.

“در شهرهای دیگر ما صلح است. برای برخی از دلیل هنگامی که ما به هانتینگتون بیچ (می گویند) که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع این ملاقات توسط نیروی” گفت: Frazier, 25. “ما نمی خواهیم به یک بن بست با آنها. ما می خواهیم آنها را به درک که در آن ما آمده است.”

گذشته از یک درگیری کوچک در طول نزدیک به هشت ساعت تظاهرات – که از 8:15 p. m. – همه صلح آمیز بود هر چند تنش در زمان بين دو گروه. پلیس نه مردم و منسوب به طور کلی صلح آمیز تظاهرات به شناسایی سریع از برخی از “بد بازیگران” در میان جمعیت هانتینگتون بیچ سخنگوی پلیس افسر آنجلا بنت گفت.

این تظاهرات که یکی از حدود ده که در اورنج کانتی شنبه به مردم ادامه داد: به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 مینیاپولیس پس از مهار توسط یک افسر برگزار شد که زانو خود را در Floyd گردن به او gasped برای تهویه و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم.

در هانتینگتون بیچ تظاهرات تنها کسی که به نظر می رسید که گروه دوم به چالش کشیدن معترضان.

برخی از ضد معترضان گفت آنها وجود دارد برای نشان دادن در برابر خشونت است که تا به حال صورت گرفته در دیگر نقاط جنوب کالیفرنیا در آخر هفته گذشته. گفت: برخی از آنها می خواستند برای محافظت از کسب و کار از هر گونه پتانسیل غارت. چند انجام پرچم تحمل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de