Pooja Bhatt طول می کشد یک حفاری در تولید-شرکت کنندگان اختلاف

بمبئی: تولید کنندگان و شرکت کنندگان دیده شده است قفل شاخ با یکدیگر پس از چند فیلم از نقل مکان به OTT سیستم عامل با توجه به خاموش کردن تئاتر در میان COVID-19 مستند. دیدن مداوم ردیف بازیگر-فیلمساز Pooja Bhatt ابراز دیدگاه های خود را بر این موضوع در یک دمدمی راه است.

“مبارزه بین تولید کنندگان و شرکت کنندگان در این زمان است که مانند دو مردان طاس مبارزه با بیش از یک شانه. که در آن است که مخاطب ؟ #realitybites” او هنوز توییتی.

Pooja را صدای جیر جیر چپ شهروندان در انشعابات.

یک کاربر نظر: “هاهاها بنابراین درست است.”

یکی دیگر پاسخ داد: “نمی فهمم شاهد مبارزه این مردم در حالی که آنها همچنین می دانیم که برخی از بینندگان در حال نشستن در خانه و برخی در حال قدم زدن در راه رسیدن به خانه و در عین حال هر دو آنها در حال مبارزه است.”

اختلاف آغاز شده و بعد از سازندگان از آمیتا باچان و, Ayushmann, – starrer آینده فیلم “Gulabo sitabo” تصمیم به انتشار این فیلم در آمازون نخست تصویری به جای تئاتر. روش Multiplex INOX ظاهرا ابراز “نارضایتی شدید و ناامیدی” در طول حرکت می کند.

به زودی بسیاری از فیلم های دیگر از جمله Vidya Balan-starrer “Shakuntala Devi” حل و فصل برای انتشار بر روی سیستم عامل های دیجیتال.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de