Kejriwal علنا توهین لنگر Rahul Kanwal توییتر واکنش نشان می دهد

دهلی: دهلی وزیر Arvind Kejriwal در شنبه علنا از تناقض امروز هند لنگر Rahul Kanwal گفت که او “هرگز” به تماشای تلویزیون خود را نشان می دهد.

او در آخرین توییت های دهلی سانتی متر که به صورت کاملا فعال در رسانه های اجتماعی به سرعت پاسخ به Kanwal میزبان نخست-زمان نشان می دهد Newstrack.

“خوشحالم که دهلی نو سانتی متر, Arvind Kejriwal, تماشا هند امروز Newstrack پوشش در بیمارستان ها و برنامه بررسی واقعیت خیلی نزدیک است. او پرسید برای چند روز زمان برای aligh چه برنامه می گوید با آنچه که بیمارستان ها می گویند که وضعیت واقعی در این بخش. گریه می کند از بستگان بيماران هولناک” گفت: Kanwal.

به این Kejriwal بی درنگ پاسخ داد: “متاسفم Rahul من هرگز تو برنامه.”

Kejriwal, واکنش وادار Twitterati به منفجر با جوک ها و الگوهای رفتاری.

در اینجا به برخی از واکنش ها:

پیشتر در ماه مارس 2014, Aam Aadmi Party supremo تا به حال به طور مشابه توبیخ روزنامه نگار با این ادعا که او نمی دیده بان خود را نشان می دهد.

“اگر شما فکر می کنم من به تماشای برنامه های خود را و سپس شما در اشتباه هستند. من نمی دیده بان آنها را به خاطر آنها جالب نیست” Kejriwal گفت: در یک کنفرانس برگزار شده توسط هند امروز.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de