در نیویورک اجتماعی فاصله اجرای وخیم بود. حتی قبل از تظاهرات

Demetrius فریمن برای واشنگتن پست

یک مرد yells در NYPD ماموران پس از بازداشت شده بود طی یک گردهمایی در بروکلین.

نیویورک — یک تماس و آمد بیش از برای اعزام یک داد و بیداد کن در یک بلوک دو طبقه خانه در براونزویل بیشتر ضعیف بخش از بروکلین با دردناک تاریخچه نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز و تلخ بی اعتمادی به پلیس. “این گردهمایی گفت: یکی از NYPD افسران مسیر به صحنه است. “آنها نمی باید ماسک.”

سه شکایت شده بود به 311 شهر را غیر اضطراری خط و سه به 911. وقتی ماموران وارد در خیابان کاج آنها روبرو شدند با این jeers. مردم رسیده برای گوشی خود به ضبط تعامل است.

“ما بازی می کردند برای فشار یو پی اس” یک مرد توضیح داد: به عنوان افسران بررسی مدارک و شواهد از قمار. بوی کبابی گوشت آویزان در هوا. مرد دیگری که به نظر می رسد مست ranted با صدای بلند به عنوان دوستان او را تشویق به آرامش میشود.

اداره پلیس نیویورک آمریکا, بزرگترین, دارای سابقه ده ها تن از جمله تماس هر روز از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور این شهر را به یک بی سابقه ای خاموش. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو اجتماعی فاصله منظور منع اجتماعات بزرگ است اعتبار توسط کارشناسان پزشکی با کمک به درایو کردن میزان عفونت و نجات نیویورک از بیمارستان به طور کامل تاخت و تاز اما اجرای ثابت شده و تنش در برخی موارد فرار.

[در میان reopenings و تظاهرات خیابانی ، coronavirus انتقال باقی مانده است در بسیاری از ایالات متحده]

مقامات در اینجا وحشت زده این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 200 ، 000 در سراسر شهر نیویورک و در سمت چپ بیش از 20 ، 000 در اینجا مرده خواهد آمد خروشان به عنوان ساکنان ظهور از خانه های خود را با شروع تابستان آب و هوا. چنین نگرانی شده اند با شروع گسترده در سراسر شهر بود تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که مجبور مقامات پلیس اجتماعی قرار داده و فاصله در اجرای مکث. فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت مارس 25 در مینیاپولیس در حالی که بازداشت شده توسط پلیس. شهردار بیل د Blasio (D) بیان کرده است زنگ در فقدان اجتماعی فاصله در طول تظاهرات در اینجا و نشانه جمعه “ما رو به عقب بر گردیم به آن درک روشنی.” یک NYPD سخنگوی Devora کی گفت که پس از تظاهرات افول پلیس را راه اندازی مجدد خود را از بازدیدکننده داشته است روزانه به کسب و کار پارک ها و مکان های تجمع.

اما با خصومت نسبت به پلیس رسیده ارتفاعات جدید اجرای ممکن است حتی بیشتر به چالش کشیدن. واشنگتن پست اجازه داده شد برای قراردادن با افسران گشت قصبه بروکلین شمالی روز فلوید مرگ به عنوان آنها در پاسخ به تماس به صورت مشکوک اجتماعی فاصله نقض. رویکرد خود را تشویق انطباق در حالی که مشرف به هر جزئی غیر قانونی آنها مشاهده — چیزهایی مانند باز کردن-ظرف نقض یا تاس بازی.

“آنها در حال سرد با آن اساسا’

Demetrius فریمن برای واشنگتن پست

جمع دوستان و خانواده در محله بروکلین از براونزویل به جشن زندگی فلیکس Guerrero که در ماه آوریل است.

جمع آوری و در خیابان کاج شد یک خوراک. فلیکس Guerrero سن 36 مرده بود در آوریل 26 از جدی بیماری تنفسی ربطی به covid-19 خود را پدرخوانده روبرتو ریورا گفت: پست. گرررو به خاک سپرده شده بود پیش از آن در روز.

ریورا گفت: کسانی که جمع آوری بسیاری از پوشیدن صفحه-چاپ تی شرت-پیراهن تحمل Guerrero عکس مجموعه برابر تصویر ابرها بودند tightknit گروه از خانواده و دوستان است. با وجود خطر بهداشت عمومی گفت: هر کس مراقب بودن در کل.

“همه ما می دانیم هر یک از دیگر” ریورا گفت. “هر کس در اینجا ، به همین دلیل ما از ترس” به اینجا با هم.

افسران گفت: آنها می دانستند که هدف آنها این بود که به موضوع احضار و یا بازداشت. کارآگاه Kaz Daughtry گفت: این گروه که همسایه ها شکایت کرده بود که دو اتومبیل پارک شده بودند باعث ایجاد مشکلات برای دیگران زندگی می کنند که در بلوک. Daughtry و تیم خود را پس از آن ایستاده بود به مردم بسته بندی شده. “ما همه گفتن این زمان برای رفتن و آنها سرد با آن اساسا” او گفت: بعد از تماس با نتیجه یک “متوسط مبارک.”

افسران نقل مکان کرد.

[Virus گسترش آزادانه در معرض نیویورک یک چالش عمده به عنوان اعتراض خود را به بازگشایی این شهر]

انجمن ظهور آشکار به مراتب کمتر دوستانه برخورد در برخی از شهرستان اقلیت محله. یکی نشان دادن یک افسر در منهتن در شرق روستای مصرف پایین اطرافیان به یک اجتماعی فاصله دستگیری منجر به افسر وظیفه اصلاح.

انتقاد بیشتر دارای عقاید هنگامی که NYPD به تازگی فاش کرد که بیش از 80 درصد از احضاریه کتبی از اواسط ماه مارس تا اوایل آوریل برای نقض همه گیر مربوط به روش اورژانس رفت به سیاه و سفید و یا هیسپانیک افراد است. مقامات اصرار دارند که بدون درز تعاملات مانند یک در خیابان کاج — هنجار نه استثنا و این که بسیاری از عادي هستند. در طول سوار-امتداد در این پست شاهد چندین برخورد که در آن ماموران به سادگی دست از ماسک و بررسی در با مجموعه ای از دوستان با بهره گیری از یک گرم و آفتابی بعد از ظهر.

Demetrius فریمن برای واشنگتن پست

NYPD افسران دست از ماسک در دومینو پارک در ویلیامزبرگ در محله بروکلین.

“هدف در اینجا بود که هرگز به صدور احضاریه برای مردم زمانی که مردم در حال از دست دادن جان خود و مردم خود را نگران حقوق” NYPD کمیسر درموت شیا در مصاحبه ای گفت:. افسران گفت: برای رزرو احضار برای اجرای “شرایط” و “تنها به عنوان آخرین چاره,” او اضافه شده است. “. . . ما تا به حال هزاران و هزاران و هزاران نفر از تعاملات هر روز که در آن هیچ احضاریه که در آن هرگز منجر به دستگیری که در آن مردم فقط از طریق تلاش برای رسیدن به این.”

که رویکرد طول می کشد را به حساب تروما نیویورک مواجه شده است و در ماه های اخیر شیا توضیح داد. این گروه همچنین می داند که درد: نزدیک به 6000 نفر از اعضای NYPD باید قرارداد این ویروس است که باعث covid-19 و بیش از 40 نفر از این بیماری است. در گشت قصبه بروکلین شمالی حدود یک سوم از این فرمان بود که مبتلا به این ویروس افسر فرمانده ارشد جفری Maddrey گفت. به عنوان با دیگر واحدهای Maddrey افسران غرق شده اند در اعتراض به وظیفه او گفت: اما آنها انتظار راهنمایی در مورد از سرگیری coronavirus تلاش های پیشگیری است.

پلیس در اینجا به عنوان تابستان رو هنوز هم یکی دیگر از چالش و انتظار می رود سالانه افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در میان باندهای. اگر چه جرم و جنایت در سراسر شهر پایین بود کلی به عنوان ویروس به اوج خود رسید و در مارس و آوریل تیراندازی و قتل افزایش یافت. در بروکلین شمال همه گیر نیست جلوگیری از خشونت های خیابانی — وجود دارد بیشتر قتل و تیراندازی در طول سه ماهه دوم سال (از مارس 12 تا 26 ماه مه) بیش از وجود دارد در سه ماهه اول. Maddrey گفته شد نیز وجود دارد که بیشتر اسلحه بازداشت. در 28 روز قبل از روز یادبود وجود دارد 116 تقریبا از دو برابر مدت مشابه سال قبل است.

‘خیلی بهتر از مزاحمت ناخواسته’

Demetrius فریمن برای واشنگتن پست

پلیس شکستن یک گردهمایی در براونزویل.

این زمینه ارائه اجتماعی فاصله ماموریت همه بیشتر پر برای پلیس و هم برای کسانی که ای اداره. در کیپرس خانه یک مجتمع مسکونی در این محله از شرق نیویورک یک گروه کوچک در حیاط یخ زد وقتی بروکلین شمال واحد گشت وارد در پاسخ به جمع آوری شکایت. سپس ماموران دست از فولاد ماسک.

“خانواده آمد و من را بترساند گفت:” یک مرد در چهار پوزخند زیر لبه اش خاکستری نیویورک یانکیز کلاه. “Yo” با تشکر از شما. این خیلی بهتر از مزاحمت ناخواسته.”

در بدفورد-Stuyvesant محله در مقابل پلیس بازداشت یک مرد پس از درخواست او برای جلوگیری از یک بازی قمار و او خودداری کرد. پس از آن مرد دوستان فریاد زد در لباس افسران که به سادگی پشت در ایستاده بود و گوش. یک پیرمرد hobbled بیش از در سراسر خیابان و با نزدیک شدن به آنها را. “شما بچه ها باید بیا اینجا کمی بیشتر” او آنها را اندرز.

در طول روز Daughtry و تیم خود را مورد بحث و نگرانی های خاص برای پلیس در براونزویل: باشگاه Garvey یک بلوک آمد که با هم حدود یک هفته قبل در Marcus Garvey آپارتمان. در مجموعه ای از فیلم های گرفته شده از این تجمع, یکی از لقب “قرنطینه زندگی” به نظر می رسد هیچ کس با پوشیدن ماسک.

یک NYPD “سطح یک بسیجی” — نشان می دهد تعداد زیادی از منابع — فرستاده شد به شکستن آن, اما در عرض دو روز رسانه های اجتماعی آگهی در حال حاضر در گردش برای این حزب احیای. پلیس برنامه ریزی پیشگیرانه و مداخله نشان دادن ساعت در پیشبرد برای جلوگیری از حتی شروع.

[در نیویورک, acrimony و انگشت اشاره به عنوان NYPD در تلاش برای جلوگیری از غارت و خشونت]

نه همه تجمعات آمده با پیشرفت توجه کنید. Daughtry و ضبط افسر در مسافر صندلی eying ترافیک و به جهت سابقه تماس برای یک “گروه بزرگ” حدود ساعت 2 بعد از ظهر یک گروه بزرگی از کودکان از جنوب ویلیامزبرگ فوق العاده ارتدوکس جامعه کشیده شد به یک خط از جداول ضیافت که در آن دستگاه نوتبوک کارناوال موضوعات مانند برف مخروط آب نبات پنبه و ذرت بو داده. کابل فرمت snaked از طریق یک روکش پلاستیکی در مقابل 15 لینچ سنت و به ساختمان که در آن یک آپارتمان در طبقه اول ارائه شده آب برای این رویداد.

Demetrius فریمن برای واشنگتن پست

کارآگاه Kaz Daughtry به دنبال شفافیت در که مورد تایید یک گردهمایی در جنوب ویلیامزبرگ فوق العاده ارتدوکس جامعه است. NYPD افسران با صدور احضاریه به مردی که گفت که او اجازه پسر نوجوان خود را به سازماندهی آن است.

افسران تکان داد سر خود را در ناباوری. ارسال شده در سراسر شدند ده ها تن از آگهی های نوشته شده به زبان عبری حروف تبلیغات این رویداد است. در این جامعه چند با مشخصات بالا خاخام اند و از covid-19 به جیب اسراییل و محله در داخل و اطراف شهر شده بود به ضربه بسیار سخت با این بیماری است. کودکان به عنوان جوان به عنوان 3 یا 4 نمی توانست سازماندهی رویداد خود را. اما آنها می دانستند آنچه در آن به معنای هنگامی که پلیس رسید.

“تمام وقت” یک افسر گفت: کودکان آهسته مهاجرت به دور از جداول در هر دو جهت. جمعیت در این جامعه پراکنده “را به عنوان به زودی به عنوان آنها به ما مراجعه کنید.”

حوادث مختلف در جامعه کشیده شده اند موشکافی به عنوان به طور بالقوه خطرناک است نمونه هایی از ازدحام. در یکی از ده ها تن از کودکان و نوجوانان بودند مخفیانه حضور یشیوا بدون ماسک. محبوب خاخام های مراسم تشییع جنازه در بروکلین به خود جلب کرد صدها نفر از شرکت کنندگان; عکس های هوایی نشان می دهد جمعیت بسیار متراکم آن دشوار خواهد بود به راه رفتن را از طریق.

رهبر جامعه موسی وایزر ایالت وارد در کودکان و نوجوانان’ ، Weiser صاحب فروشگاه یک تماس مکرر بین پلیس و منزوی جامعه یهودی در ویلیامزبرگ.

“پدر و مادر باید چیزی برای انجام با این” Weiser اصرار به Daughtry.

Daughtry نا امیدی در چهره اش گفت: Weiser برای پیدا کردن که شد مسئول است.

“آنها نمی خواهند به همکاری در حال حاضر” Daughtry توضیح داد: پس از برگزاری با Weiser. “بنابراین در حال حاضر ما باید به پلیس است.”

آن را به مبارزه طلبیده حس مشترک است که پدر و مادر هیچ نقش افسران گفت. “آنها هنوز هم نیاز به برخی از نظارت بزرگسالان,” افسر Jonadel Dorrejo اشاره کرد. “این نیست ‘Little Rascals.’ “

در نهایت یک مرد پدید آمده و گفت: او اجازه داد 13-year-old son برای قرار دادن در ، پلیس صادر شده او را احضار نقض اقدامات اضطراری. او در دادگاه تاریخ برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

“ما نمی توانیم این را داشته باشد. ارسال پیام است که این نمی تواند اتفاق می افتد” Daughtry گفت: Weiser.

“بچه ها خسته هستند. . . . هیچ yeshivas. هیچ مدرسه” Weiser گفت: پرتاب کردن دست خود را. او به رسمیت می شناسد خطر آنها اما گفت که مردم نمی دانند چه چیزی را باور کنم. “شما کردم سالمندان که دریافت [ویروس] و آنها درست است. شما رو خود بچه ها که عبور دور. بنابراین آن را سخت بدانید که چه چیزی درست است.”

او گمان وجود دارد یک دلیل واضح چنین تجمعات ادامه با وجود خطرات بهداشت عمومی. “جهل” او گفت:.

Demetrius فریمن برای واشنگتن پست

افسران دست از ماسک در براونزویل.