عمران خان رد گزینه دیگری تحمیل مستند

اسلام آباد: نخست وزیر پاکستان عمران خان را رد کرده است یک گزینه از اعمال دیگر مستند در کشور است که تا کنون گزارش شده 91,891 COVID-19 موارد با 1,905 مرگ و میر.

کشور نمی تواند استطاعت برای رفتن به مستند: عمران خان

در سخنرانی خود در یک کنفرانس رسانه های روز جمعه گفت این کشور نمی تواند استطاعت برای رفتن به مستند و خواست مردم به دنبال دولت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای مهار گسترش مرگبار coronavirus گزارش طلوع نیوز.

خان گفت: دولت آماده شد بودجه برای سال مالی 2020-21 در یک راه برای تولید درآمد بیشتر و کاهش هزینه ها به عنوان یک کمبود 800 میلیارد PKR در مجموع جمع آوری مالیات در حال حاضر شاهد با توجه به همه گیر.

حمایت خود را از تصمیم به اعمال دیگر مستند خان گفت که این کشور هنوز هم شاهد افزایش تعداد COVID-19 موارد مجبور به بلند کردن مستندات.

“آنچه در این کشورها به دست آورده بودند از سخت مستند? مردم خود را از دست شغل و فقر افزایش یافته است در حالی که موارد coronavirus در ادامه به افزایش وجود دارد,” او اضافه شده است.

هوشمند مستند

اما او گفت که دولت تحمیل خواهد بود هوشمند مستند در هر کجا که مورد نیاز است و برای آن تاج امداد ببر زور می تواند مورد استفاده برای ارائه کمک به مردم است.

“این مهم است را برای شما (ببر نیروی داوطلب) به اطمینان حاصل شود که مردم به دنبال دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از آنجا که ما نمی تواند به عقب برویم به یکی دیگر از مستند به عنوان کشور نمی توانیم آن را” طلوع نیوز به نقل از خان عنوان کرد و گفت:, و اضافه کرد که اگر ویروس منحنی بود آهسته با پیروی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد آن را کاهش می دهد فشار در بیمارستان.

نخست وزیر گفت که دولت تا به حال بازگشایی صنایع برای ارائه شغل و کار فرصت های روزانه دستمزد حقوق بگیران.

“هدف از بازگشایی صنایع بود برای کمک به افراد آسیب پذیر است. یک مستند برای (ممتاز) یک مشکل نیست اما این یک مشکل برای طبقه کارگر” او اضافه شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de