چگونه اورنج کانتی رهبران می تواند حل و فصل مواج بحث بیش از coronavirus ماسک استفاده

اورنج کانتی سرپرست همین واگنر شلیک تردید سوال در مورد کوروناویروس و ماسک در شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع در جلسه اخیر می تواند یک عالم صغیر از تغییر ماهیت دانش ما در مورد ویروس و سیاسی که عدم قطعیت است.

کسانی که فکر می کنم ماسک ارزش پوشیدن اگر آنها حتی یک کمی برای جلوگیری از گسترش ویروس قاب کرده اند این موضوع به عنوان یکی از مدنی تفکر و تبادل نظر در برای محافظت از آسیب پذیر است. اما دیگران که استدلال علمی برای حمایت از ماسک شل و ول است و یا نادرست را بازیگران آن را به عنوان یک سوال از حس مشترک و آزادی شخصی.

  • رهبر حزب دست Nigel Farage سمت چپ به شمار محلی رمسگت راننده تاکسی کریس Bissett طول آن در رفراندوم تور اتوبوس در فنلاند, Kent, انگلستان به دوشنبه. نظرسنجی ها نشان می دهد در ماه ژوئن 23 رای گیری در مورد اینکه آیا به ترک 28-ملت بلوک می تواند در هر راه بروید.

  • Albert Pujols’ 5-اتاق خواب و مستغلات در سایه دره عمیق و باریک است که در بازار برای $7.75 میلیون.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

“من فکر می کنم آن را بسیار پلاریزه” گفت: Wil دی که صاحب پناهگاه صنایع دستی آشپزخانه + نوار است و در هیئت مدیره نارنجی اتاق بازرگانی است.

“وقتی که می آید به ماسک دارد مشکل این است که وجود دارد آنقدر اطلاعات غلط” به علاوه فقدان مطابق دستورالعمل و توضیحات روشن در مورد اینکه چرا شهرستان است که نیاز به ماسک, دی گفت.

او نه تنها خود را در نا امیدی. ده ها تن از ساکنان آمده اند به سرپرستان’ جلسات در هفته های اخیر اصرار هیئت مدیره برای لغو ماسک قوانین در حالی که دیگران را امضا کرده اند یک درخواست برای حفظ قوانین در محل.

در مارس سریع صادر سلامت که مورد نیاز پوشش صورت برای کارگران در فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر چنین دولتی در خدمت کسب و کار, اما صرفا توصیه می شود آنها را برای هر کس دیگری.

در 22 مه به عنوان افراد آماده برای لذت بردن از آخر هفته روز یادبود گردش و دولت آماده شد به تصویب این شهرستان درخواست برای بازگشایی کسب و کار بیشتر و سریع به روز سفارش به دستور ماسک برای همه زمانی که آنها در مکان و قادر به نگه داشتن یک فاصله از دیگران است.

رقابت views

از نه شهرستان کالیفرنیا با جمعیت حداقل 1 میلیون – از جمله لس آنجلس و اورنج و سن دیگو شهرستان – همه به جز دو نفر از آنها نیاز به ماسک برای همه در شرایط خاص اگر چه به طور گسترده آنها اعمال می شود متفاوت است. در اوایل ماه مه, رودخانه و سن برناردینو کانتی مقامات تماس گرفته شده پشت چهره خود را پوشش قوانین به طوری که آنها فقط پیشنهاد برای عموم مردم.

اگر چه Orange County Sheriff همین بارنز علنا گفت که گروه او نمی خواهد اجرای, ماسک, منظور برخی از ساکنان در ادامه به ساییدگی در حکومت امام گفتن سرپرستان ماسک مضر هستند برای کسانی که بیمار و تجاوز خود به آزادی است.

واگنر که فشرده و سریع برای توجیه ماسک حکومت در سه شنبه, ژوئن 2, جلسه گفت: بعد از آن که چگونه موثر ماسک ها نیست کاملا روشن است و او فکر نمی کند که مقامات بهداشت شهرستان انجام داده اند به اندازه کافی برای توضیح استدلال خود را به مردم است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تصمیم در اواخر ماه آوریل به نزدیک تنها اورنج کانتی سواحل و اخیرا برای محدود کردن خدمات کلیسا و بزرگ و حوادث به بیش از 100 نفر به نظر می رسد همین طور خودسرانه به واگنر و او فکر می کند جامعه موافق است.

“در برخی از نقطه های عمومی می گوید به اندازه کافی از خود قوانین احمقانه و من قصد ندارم برای انجام هر یک از این است که وضعیت بد” او گفت:. “شما نیاز به توضیح دهد که چرا شما باید این قوانین و ماسک شده اند توضیح داده شده است.”

یک county health سخنگوی آژانس گفت سریع در دسترس نیست برای مصاحبه.

در پاسخ به واگنر بسیار با اشاره سوالات در روز سه شنبه نشست و سریع گفت که در حالی که برخی از coronavirus موارد رخ داده در خانه های سالمندان و دیگر گروه زندگی موقعیت های مراقبت های بهداشتی آژانس استراتژی به آدرس که, اما آنها هنوز هم از دیدن “جامعه قابل توجهی گسترش” در میان عموم مردم.

همانطور که بیشتر مردم از بازگشت به کار و از سرگیری تعاملات اجتماعی از پوشش صورت دستور – همراه با اجتماعی فاصله دست شستن و مردم ماندن در خانه زمانی که آنها بد “یکی دیگر از اقدام پیشگیرانه است که می تواند کمک به ما برای جلوگیری از گسترش COVID در جامعه ما است.”

در حالی که برخی از مهمترین آوازی ساکنان مخالف ماسک آنها به هیچ وجه نماینده کل شهرستان است. کوستا مسا ساکن Roujean صبوری ارسال یک درخواست پشتیبانی به صورت پوشش قانون که کردم 1,100 امضا در کمتر از یک هفته و او قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن نتایج با شهرستان سرپرستان.

“هدف من در این دادخواست این است که صدا برای افرادی که در حمایت از این ماسک قیمومیت. آنها در حال رفتن به جلسات هیئت مدیره” او گفت:. “پوشیدن ماسک اساسی ترین تلاش را می توانید برای محافظت از خود و جامعه است.”

کسانی که در خطوط نبرد را ترک کرده اند صاحبان کسب و کار مانند Dee گیر در میانه تلاش برای پیروی از قوانین و محافظت از کارگران خود را, اما مایل نیست در برخورد با مشتریانی که حاضر به پوشیدن ماسک.

“وجود دارد هیچ کتابچه راهنمای در مورد چگونه به انجام این کار – همه ما ساخت بهترین حدس می زنم که ما می توانیم” او گفت:.

در حال تحول علم

متخصصان پزشکی نمی استدلال می کنند که پوشش صورت به تنهایی جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار است. آنها به طور معمول ساخته شده از پارچه متخلخل و به اندازه کافی کوچک که ذرات ویروسی می تواند در داخل یا خارج – اما آن را ممکن است برای افرادی که نمی دانم آنها بیمار هستید و یا هنوز نمی باید علائم به گسترش ویروس ها و ماسک کمک به محدود کردن ویروس مملو از قطرات گردند و به هوا به عنوان مردم صحبت کردن یا عطسه.

و مسدود کردن بیشتر ویروس-سنگین قطره از همسایه خود عطسه می تواند به معنای اگر شما استنشاق چه می شود از طریق یک ماسک آلوده دوز ممکن است پایین تر دادن سیستم ایمنی بدن شما شانس بهتری برای مبارزه با به عقب قبل از آن می شود تاخت و تاز کردن, UCI بهداشت عمومی پروفسور اندرو Noymer گفت.

خوب وجود دارد نشان داده مراقبت های بهداشتی کارگران که لباس پزشکی-درجه ماسک و شستن دست های خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت های تنفسی UCLA اپیدمیولوژی پروفسور تیموتی Brewer گفت.

اما مطالعات انجام شده از موثر پوشش صورت هستند و به صورت عمومی هنوز در مراحل اولیه هستند و تا حد زیادی بر اساس مدل های ریاضی و یا مشاهدات از مکان های که در آن ماسک بودند یا نبودند به طور گسترده ای فرسوده است که برای اصلاح دیگر عوامل است که می تواند تاثیر نتیجه Brewer گفت.

او اشاره کرد هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد پوشیدن صورت پوشش است که به دور از مهر و موم شده “در هر راه شما را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت و یا هیپوکسی (محرومیت از اکسیژن) و یا تنفس دی اکسید کربن.”

Brewer گفت: این احتمال وجود دارد ماسک توصیه از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان های تغییر کرده در طول دوره این بیماری همه گیر به دلیل عدم قطعی داده ها در خارج از مراقبت های بهداشتی تنظیمات و از آنجا که در اوایل مقامات می خواستم برای جلوگیری از کمبود پزشکی-ماسک با کیفیت مورد نیاز سلامت کارگران است.

همچنین آنها نمی در ابتدا بدانید که آیا افرادی که هنوز نمی را نشانه می ریختن ویروس به طور بالقوه آلوده کسانی که در اطراف آنها است.

در حالی که با پوشیدن و یا اجتناب ماسک به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک پروکسی سیاسی و فرهنگی اختلاف نظر نامربوط به این بیماری همه گیر وجود دارد چند راه مقامات می تواند کمک به صاف کردن یک موضوع پیچیده است.

Brewer گفت: این مهم برای ارسال یک روشن و قابل فهم پیام.

“دانشمندان – از جمله خود من – و بهداشت عمومی مردم لزوما سرمایه گذاری زمان و یا تلاش برای به مردم توضیح دهد که چرا به اعتقاد ما آنچه که ما باور داریم و هنگامی که ما انجام آن را توضیح دهید ما لزوما توضیح آن را در راه است که قابل فهم” به او گفت.

دی و صبوری هر دو گفت: مقامات منتخب و مشاوران سلامت نیاز به در همان صفحه و سازگار باشد.

نیاز به ماسک در منافع عمومی بهداشت و درمان, اما, گفته, قوانین نمی تواند اجرا است “مانند گفت: ما فکر می کنیم یک زلزله در راه است – اما به باور ما نیست, نیست آماده,” دی گفت.

“بیشتر مردم در حال رفتن به آن ايمان اگر شما می آیند و با یک پیام قوی تر,” او گفت:.

Noymer گفت: استفاده از بهترین قضاوت خود را – اگر شما در حال بیرون رفتن با هیچ کس در نزدیکی شما می توانید اجازه دهید صورت خود را نفس رایگان.

“من نمی گویم مردم نیاز به ترک خانه در دنده غواصی,” او گفت:. “هنگامی که ما در اطراف افراد دیگر و به ویژه هنگامی که ما در داخل خانه (ماسک) به ارزش آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de