چگونه بسیاری از Gonds کشته در شلیک در Indervelli 39 سال پیش است ؟

داسو Kesava رائو

من Neelamraju Muralidhar از هند اکسپرس و Amarnath K. منون از هند امروزبا عجله به Indervelli صبح (April21, 1981) پس از شلیک قرار گرفته بود. ما از دست رفته هیچ زمان ملاقات با افراد موجود در شبح مانند شهر. مردم و دولت به طور یکسان به نظر می رسد خیره توسط این اتفاق می افتد.

ما مجموعه ای را که تاول مارس بعد از ظهر برای پیدا کردن برای خود. این به معنای تراورس از طریق جنگل های مرطوب و مذاکره تپه نادیده گرفتن غالبا خشک گلو. ما نمی تواند بر این باورند که در ما شور و شوق ما تا به حال مهاجرت چیزی کمتر از 15 کیلومتر برای رسیدن به Pittabongaram, peopled 500 Gonds. ما با استقبال سنگی سکوت توسط روستاییان که از دست داده و سه نفر از آنها در نزدیکی آنهایی که در شلیک. باور نکردنی اما واقعی دولت های منطقه نمی تواند شناسایی اجساد و یا امن اطلاعات از نزدیک ترین خویشاوندان و تا به حال آنها را با عجله دور انداخته شوند.

زنان بیوه از Mandadi Jangu, Madavi Ramu و Kotnaka Gagru خیره مستقیما در ما چشمان خود را خالی از اشک. روستای سالمند Ganpathi رائو گفت: آنها از ترس حتی به گریه با صدای بلند. آن را از طریق ما که این دولت آمد به می دانم که از نام.

Jangu رفته بود به Indervelli به صورت هفتگی shandy غافل که prohibitory سفارشات در نیروی. همسران خود نشسته بودند برای صرف شام وقتی خبر بد آمد. آنها با عجله یک سبد خرید به Indervelli را انتخاب کنید تا بدن اما خیلی دیر شده بود. همین سرنوشت در انتظار Gagru که به همسرش گفت او وجود دارد ‘،’ سوگوار قوم و خویش بودند نه فرصتی برای نگاه گذشته مرده است.

اکثر قبایل و زنان دانست و در مورد این جلسه به نام Rythu Cooli Sangham که بعد اما نمی شد آگاه از ممنوعیت دستورات اعمال شده در کوتاه مدت متوجه. آنها ناگهان زمانی که پلیس به ضرب و شتم آنها را سیاه و سفید و آبی. افرادی که از اتوبوس در Indervelli نیز مورد ضرب و شتم ،

آنچه که نگران کننده در ذهن من اچ طولانی شد تصویر Isru بای زنجیر به تخت او در بیمارستان دولتی در اورد. او گفت: به عده پاسبان تفنگ خود را برداشت و butted او. به شدت مجروح و زنجیر او نگاه کرد ترس – چشمان قرمز و شعله ور. من می ترسم به نگاه او در چشم حتی از یک فاصله امن.

رسمی شکل مرده – 13 Gonds و پاسبان بود یکنواخت مورد مناقشه با ادعای شصت یا حتی 100 نفر کشته در شلیک. من تا به حال به نقل از یک صاحب مغازه که ادعا کرد که او تا به حال دیده می شود یک کامیون از بدن تخلیه به خوبی. این گزارش لرزاند پلیس تحریک SP برای استفاده و بسیار قابل اعتراض بیان به انتقاد از من.
PS: این پست بر اساس یک محو شدن حافظه کمک یک موزن من سالم از من حرفه ای زباله. لطفا درک روح و نه نامه ای در اینجا.

داسو Kesava رائو یک چاشنی روزنامه نگار است که در میان چند روزنامه با هندو و خدمت خود را به عنوان رئیس دفتر در حیدرآباد.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net