اد فایل های تازه chargesheet در Manesar کلاهبرداری زمین PMLA مورد

دهلی نو: اجرای مدیریت (ED) در روز یکشنبه گفت: این پرونده تازه chargesheet در پول شویی مورد مرتبط با “غیر قانونی” خرید زمین در هاریانا را Manesar با چشم پوشی ادعا ارشد کارمندان دولت و کارمندان است.

این دومین تکمیلی پیگرد قانونی شکایت و یا chargesheet در این مورد و این شامل جزئیات پیوست دارایی متهم تومان ارزش 108.79 کرور و به اتهام ارتکاب پول شویی را گفت.

این chargesheet ثبت شده است قبل از اینکه یک دادگاه ویژه مجموعه تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) در Panchkula نزدیکی Chandigarh و نام 13 افراد و اشخاص.

اد در بیانیه ای گفت: آن را به نام خصوصی سازندگان و اشخاص مانند Atul Bansal از ABW زیرساخت های محدود شرکت ABW مادون محدود (ABWIL), Bansals همسر, سونا, Bansal, Mahamaya صادرات خصوصی محدود Shashikant Chaurasia, دیلیپ Lalwani, Varinder Uppal ویجی Uppal, Viney Uppal Ravinder Taneja TDI زیرساخت های محدود حکمت ملکی خصوصی محدود و AB Rephcons زیرساخت های خصوصی محدود است.

چندین کشاورزان و صاحبان زمین اتهام که آنها فریب خورده بودند به میزان حدود 1,500 تومان کرور روپیه در این سرزمین-خرید مورد که در آن کنگره و رهبر سابق هاریانا وزیر Bhupinder Singh Hooda یک متهم کرده است.

این سازمان در حال ثبت یک PMLA در مورد اتهام معامله زمین کلاهبرداری در ماه سپتامبر 2016 بر اساس یک هاریانا پلیس شاه.

مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) بیش از حد است که کاوش در این مورد.

اد گفت: پروب آن یافت می شود که “سازندگان/خصوصی اشخاص مصادره زمین از کشاورزان و زمین دارندگان ناچیز نرخ برگزاری نمایشگاه ترس از اکتساب”.

“کشاورزان و زمین دارندگان تحت ترس به فروش زمین های خود را به چنین اشخاص خصوصی که در نهایت به فروش می رسد همان به سازندگان مختلف که به دست آمده گواهینامه به دست آورد و به سود خوش تیپ در یک کلاهبرداری به شیوه” این ادعا.

این کاوشگر همچنین نشان داد که بسیاری از زمین های خریداری شده توسط ABWIL است که “تحت کنترل” توسط Atul Bansal و پس از اخذ مجوز این شرکت به فروش می رسد دارای مجوز و سازمان ملل متحد مجوز زمین و مجوز برای توسعه دهندگان خصوصی و ساخته شده سود.

این مورد مربوط به این اتهام که کشاورزان و صاحبان زمین از روستاها در Manesar, Naurangpur و Lakhnaula (همچنین به عنوان شناخته شده Nakhrola) تا به حال زمین اجدادی اندازه گیری در حدود 688 هکتار و “بودند مجبور به فروش حدود 400 هکتار” از آن “به افراد خصوصی در throwaway قیمت با خطر اکتساب توسط دولت بین اوت 27, 2004 و اوت 24, 2007”, اد کرده بود گفت.

از آن شده است ادعا شده که در ابتدا هاریانا دولت صادر شده اطلاع رسانی در زیر زمین عمل برای به دست آوردن زمین اندازه گیری در حدود 912 هکتار برای راه اندازی یک مدل صنعتی در شهرستان.

بعد از این همه توطئه ها گفته می شود برداشت از صاحبان خصوصی سازندگان ناچیز در نرخ.

همچنین ادعا شده است که منظور شد و سپس به تصویب مرجع صالح — مدیر صنایع — در اوت 24, 2007, انتشار این سرزمین از مراحل اکتساب در تخلف از سیاست های دولت و در حمایت از سازندگان و شرکت های خود را و عوامل به جای اصلی صاحبان زمین.

کاوشگر سازمان یافت که در این شیوه اندازه گیری زمین حدود 400 هکتار به ارزش بازار که در آن زمان بالاتر تومان 4 کرور روپیه در هر هکتار بود و گفته خریداری شده توسط بخش خصوصی و سازندگان و دیگران از صاحبان زمین تنها حدود 100 تومان کرور.

اد گفت: پروب آن در این مورد در حال انجام است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de