دریاچه دال است که در خدمت به عنوان اصلی سبزی بازار برای سرینگر

سرینگر: این شهرستان در میان COVID-19 مستند و مکرر اختلال در بزرگراه ملی تنها یک راه نجات برای سبزیجات تازه است که در فضای داخلی از دریاچه دال. سبزی فروشندگان از نقاط مختلف دریاچه دال شروع روز خود را در سپیده دم. حدود 60-70 قایق های جمع آوری در یک نقطه در Dal-دریاچه محلی شناخته شده به عنوان “Gudder” و شروع تجارت و سبزیجات در سراسر شهرستان.

قبل از سحر سبزی بازار باز می ماند تنها برای چند ساعت به عنوان ده ها تن از قایق آمده لادن با سبزیجات تازه از باغ دریاچه دال و فروش آن به بازارهای عمده فروشی و همچنین در سیستم داد و ستد کالا. تحت سیستم داد و ستد کالا بسیاری از تجار دیگر آمده eatables مانند سیب زمینی و پیاز خشک جیره و به جای پول به همراه این سبزیجات تازه.

سبزی فروشندگان پارو زدن خود را مملو از سبزیجات تازه از طریق آبهای دریاچه دال

شناور سبزی بازار هرگز متوقف نمی شود, خدمت به مردم حتی در دوران سخت مانند مستند و coronavirus. بازار به عنوان راه نجات برای مردم شهرستان سرینگر.

تجار از سراسر سرینگر رسیدن به داخل آب دریاچه دال از طریق داخلی محل Rainawari نگه داشتن زنجیره تامین از سبزی باز است. همه آنها سعی می کنید برای رسیدن به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به عنوان پلیس و نیروهای شبه نظامی به مردم اجازه می دهد به بهانه شیر و نان و سبزیجات فقط برای چند ساعت. برای بقیه روز تمام مغازه ها بسته باقی می ماند.

در صبح زود فروشندگان محلی از سراسر سرینگر رسیدن به سبزی بازار یا با پای پیاده یا با قایق با توجه به مستند. بسیاری از فروشندگان مجبور به سفر به عقب در پا خود را به محل مربوطه که در آن آنها را به مشتریان در حال انتظار برای آنها را به خود را جمع آوری سبزیجات
“ما بیشتر فروش آنچه ما را کشت” می گوید: Abdul Majid.

شناور سبزی بازار بسیار قدیمی سیستم در داخل دریاچه دال. فروش طول می کشد محل بین 5 صبح تا 7 صبح هر روز.

حدود 1250 هکتار زمین در امتداد دریاچه دال در حال استفاده برای کشت سبزیجات است.

Muzamil Bhat


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de