Coronavirus وارد KCR را Pragati بهون

حیدرآباد: سنبله در coronavirus موارد مثبت در GHMC محدودیت در حال حاضر وارد شده در Pragati Bhawan اقامت رسمی دولت وزیر K چاندرا Sekhar رائو.

Covid-19 موارد در دولت شده اند در حال افزایش است پس این تسهیلات در این مستند در ماه گذشته. مقامات گفت: افزایش رفت و آمد مردم به دنبال آرامش در مستند هنجارهای منجر به افزایش است.

با توجه به گزارش یکی از کارکنان که در حال کار در Pragati بهون تست مثبت برای coronavirus پس از آن خفیف تنش غالب در KCR رسمی اقامت.

همه وزیران و مقامات دستور به در خانه برای چند روز.

با توجه به منابع کارمند مترو راه آهن بهون که مشغول به کار در Roa رسمی اقامت را نشان می دهد علائم و نشانه های این ویروس است. بعد از آن او می شود تست شده برای coronavirus یافت و مثبت است.

اعتقاد بر این است که پسر خود را به یک سفر تاریخچه ماهاراشترا و او ممکن است این ویروس از طریق پسر خود.

به عنوان یک اقدام احتیاطی دولت وزیر کارگردانی کرده است برای جلوگیری از هر گونه ملاقات با وزرا و مقامات.

30 نمونه از کارکنان Pragati بهون فرستاده شده به قفسه سینه در بیمارستان برای آزمایش است.

به نقل از گاردین “در حالی که از شدت بیماری را افزایش می دهد و از سن 40 سال, کسانی که در سن بالاتر از 60 سال و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی از جمله, اما نه محدود به, دیابت, بیماری های قلبی و عروقی مزمن بیماری های تنفسی و سرطان ها در بالاترین خطر است.”

به عنوان سانتی متر سن عبور 60 بیشتر اقدامات پیشگیرانه مصرف شامل گسترش یافته است. این اولین مورد در دولت که در آن ویروس وارد شده در محل اقامت وزیر.

افزایش coronavirus موارد مثبت ادامه داد: در Telangana با مقامات گزارش 154 جدید Covid-19 مورد و 14 مرگ و میر در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 3650 و مرگ و میر به 137.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de