جنگ جهانی دوم بمب افکن تبدیل می شود 100 روز قبل از 76th سالگرد D-Day

آلبرت Driggers یک ستوان با نیروی هوایی ارتش در یک B-17 بالا بیش برلین در ماه مه سال 1944 با هدف شناسایی زمانی که او متوجه 500 پوند بمب رو گذاشت.

Driggers بود که نشسته در هواپیما و بینی و می دانست که او تا به حال برای رفتن به عقب و آنها را آزاد کند. او پس از صعود در باریک 18 اینچ باریک و گربه بدون چتر نجات و بازدارنده برداشته بمب شل از غل و با یک پیچ گوشتی. در حالی که همه او خدمه و هواپیما تحت سنگین 88 mm ضد هوایی توپخانه ضد هوایی آتش از آلمانی ها.

 • یک روزنامه مقاله از اواسط دهه 1940 مورد آلبرت Driggers از سانتا آنا که پرواز به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم. Driggers تبدیل 100 سال در جمعه 5 ژوئن 2020, مذاکرات در مورد پرواز ماموریت های برلین و تبدیل 100 در 4 ژوئن سال 2020 است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آلبرت Driggers از سانتا آنا که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم از جمله ماموریت های برلین می ایستد در پاسیو خانه خود در 4 ژوئن سال 2020 است. Driggers جشن تولد 100 خود در جمعه 5 ژوئن 2020. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • جوایز مختلف و دکوراسیون آلبرت Driggers از سانتا آنا که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد و به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم. Driggers تبدیل 100 سال در جمعه 5 ژوئن 2020, مذاکرات در مورد پرواز ماموریت های برلین و تبدیل 100 در 4 ژوئن سال 2020 است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آلبرت Driggers از سانتا آنا که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم از جمله ماموریت های برلین, مذاکرات در مورد خدمات خود را و زندگی در پاسیو خانه خود در 4 ژوئن سال 2020 است. Driggers جشن تولد 100 خود در جمعه 5 ژوئن 2020. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نظامی ها سگ آلبرت Driggers از سانتا آنا که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد و به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم. Driggers تبدیل 100 سال در جمعه 5 ژوئن 2020, مذاکرات در مورد پرواز ماموریت های برلین و تبدیل 100 در 4 ژوئن سال 2020 است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آلبرت Driggers از سانتا آنا که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم از جمله ماموریت های برلین, مذاکرات در مورد خدمات خود را و زندگی در پاسیو خانه خود در 4 ژوئن سال 2020 است. Driggers جشن تولد 100 خود در جمعه 5 ژوئن 2020. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آلبرت Driggers از سانتا آنا که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم از جمله ماموریت های برلین نشسته است در ایوان خانه اش در 4 ژوئن سال 2020 است. Driggers جشن تولد 100 خود در جمعه 5 ژوئن 2020. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آلبرت Driggers از سانتا آنا چپ بود که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم از جمله ماموریت های برلین, گفتگو با کودکان محله به عنوان او می ایستد با نوه اش, Jonathan مارگراف خارج از خانه خود در 4 ژوئن سال 2020 است. Driggers جشن تولد 100 خود در جمعه 5 ژوئن 2020. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آلبرت Driggers از سانتا آنا که یک عضو از نیروهای هوایی ایالات متحده پرواز کرد به عنوان یک بمب افکن در یک B-17 Flying Fortress بمب افکن در جنگ جهانی دوم از جمله ماموریت های برلین, مذاکرات در مورد خدمات خود را و زندگی در پاسیو خانه خود در 4 ژوئن سال 2020 است. Driggers جشن تولد 100 خود در جمعه 5 ژوئن 2020. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“شما نشسته وجود دارد با هیچ چیز در اطراف شما اما پلکسی گلاس,” Driggers به یاد می آورد به خاطر سپردن آنچه در پایتخت آلمان شبیه زیر آتش آمریکایی ها. “شما می توانید ببینید همه ما بمب رفتن. ما برای راه آهن عبور و امکانات تولیدی که تولید هر چیزی است که کمک به آلمانی ماشین جنگی.”

Driggers شد آمار در پا توسط توپخانه ضد هوایی که او را به دست آورده بنفش قلب یکی از چندین تقدیرنامه او را برای خدمت سربازی خود را در طول جنگ جهانی دوم است. او همچنین موفق به دریافت متمایز پرواز صلیب.

سانتا آنا مرد خدمت نیروی هوایی ارتش’ 95 بمب گروه بود که بر اساس Horham در Suffolk, انگلستان از سال 1943 تا پایان جنگ جهانی دوم است. این گروه برای اولین بار به بمب گذاری در پایتخت آلمان در روز روشن. این گروه اهدا شد ریاست جمهوری استنادی سه بار بیشتر از هر بمب گذاری گروه در طول جنگ جهانی دوم است.

برای او خدمات خود را خارج از غرفه به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای زندگی.

“آن را به من آموخت مهم درس زندگی و ارزش بودن یک آمریکایی,” او گفت:. “بسیاری از پرداخت قیمت نهایی. من خدا را شکر من نیست اما من حاضر به این فداکاری.”

به جای Driggers جشن تولد 100 خود در ژوئن 5, یک روز قبل از 76th سالگرد D-روز 6 ژوئن روز هنگامی که سربازان متفقین حمله نرماندی سواحل و تبدیل دوره جنگ جهانی دوم است. مورخان تماس با تهاجم یکی از قابل توجه ترین شاهکارهای تاریخ نظامی.

Driggers انتظار می رود خود را به علامت نقطه عطف feat نه به سادگی. او تنها تولد آرزو بود که یک قورمه و او صرف زمان با خانواده و سه نوه نوه.

در حال رشد در جنوب کالیفرنیا

Driggers متولد شد و در تاریخ 5 ژوئن 1920 در لس آنجلس.

“چیزهای بد بودند در طول افسردگی,” او گفت:. “پدر من یک خط لوله پیمانکار و ما می هاپ در اطراف با او.”

بخشی از وقت خود را با خانواده زندگی می کردند در یک مزرعه در منطقه جنوب دروازه در نزدیکی بزرگراه شاهنشاهی و ریو گراند.

خانواده رشد انواع محصولات کشاورزی از جمله سیب زمینی شیرین و ذرت و فلفل فلفل قرمز. آنها تا به حال دو گاو برای شیر و سه اسب و دو نفر بودند شخم اسب بود و دیگری جوان کلت. 10000 گالن مخزن آب ارائه شده تمام آب برای کشاورزی و استفاده داخلی.

“من دوست داشتم که مزرعه من واقعا” او گفت:.

او با حضور پیر رودخانه خیابان مدرسه و به خاطر آن است که آن را همیشه کار از قویترین پسر بچه به جلو بل گفتن دانش آموزان به آمده به عقب در داخل. که کار کاهش یافت و به یکی از دوستان خود را.

“پدر او را به حال یک مزرعه های لبنی و او کن او گفت:” از دوستان خود را که زنگ زد زنگ. “او می خواهم که به فشار هر قطره شیر از گاو سرشيشه سايز.”

هر روز Driggers خواهد راه رفتن به مدرسه برای بیش از دو مایل است. در طول راه او در دیدار با شکوفه های خود را برای اولین بار ،

“من دوست داشتم که دختر او می دانست که زبان انگلیسی و چینی,” او گفت:. “پدر او همیشه به من می گفت برای دور ماندن اما من نه.”

بعد از آن خانواده دوباره نقل مکان کرد و Driggers فارغ التحصیل از دروازه جنوبی, دبیرستان, کلاس, از سال 1939.

پس از فارغ التحصیلی دبیرستان Driggers نیاز به پول و کار مشاغل کوچک در اطراف جنوب دروازه. بعد او فرود آمد و با تثبیت هواپیما در سان دیگو زمانی که سواحل شرق شرکت منتقل غرب. تثبیت ساخته شده B-52 ازاد بمب افکن.

Driggers مشغول به کار برای این شرکت در قرارداد نمایند. هواپیما حمل می شد فقط به عنوان آنها آمد کردن خط مونتاژ, او به یاد می آورد.

“کار من این بود که برای پیدا کردن گم شده و آنها را حمل به جایی که آنها تا به حال برای رفتن” او گفت:. “این ممکن است چیزی به عنوان کوچک به عنوان یک hubcap.”

تبدیل شدن به یک بمب افکن

Driggers فقط مانند دیگر مردان در سن 18 تا 45 بعد از سپتامبر. 16, سال 1940 برای امضا پیش نویس است. او نمی دانست که در آن و زمانی که او را خدمت می کنند اما امیدوار بود این امر می تواند به عنوان یک خلبان در نیروی هوایی ایالات متحده.

در سال 1942 Driggers کردم توجه کنید در ایمیل و رفت به مدرسه خلبان در شهرستان تولار.

“شما به حرکت در اطراف که در آن شما به بهترین وجه مناسب,” Driggers گفت آنها متوجه خود توجه زیادی به جزئیات.

هنگامی که با توجه به کار بمب افکن, Driggers تمرین هدف قرار دادن اهداف.

“آنها ما را در پرواز و ساخته شده است این خانه زهوار در رفته است که شما تا به حال برای پیدا کردن در شب,” او گفت:. “آنها مدرج شما را در مورد چگونه آنها را به شما ضربه. من هرگز از دست رفته است.”

Driggers اختصاص داده بود که 412th واحد و یکپارچه به 95 بمب گروهی از نیروی هوایی ارتش بود که در جنگ هوایی خدمات بخشی از ارتش ایالات متحده بین سال 1926 و در سال 1941. گروه خود را برای اولین بار به رسیدن به انگلستان است.

“من وجود دارد و من دقت رفت با من,” او گفت:.

“هر آنچه که شما به یک bombsite شما تغییر جهت هواپیما” Driggers گفت: جزئیات آنچه در آن بود تا در طول یک حمله. “شما (بمب افکن) سر می برد و همه چیز را شما انجام دهید این هواپیما می کند. دیگر هواپیماهای خود را در اسکادران دنبال شما و بمب همان هدف است. همانطور که شما به نوبه خود همه دیگران در اسکادران خود را به نوبه خود.”

Driggers هنوز هم به یاد می آورد آنچه آن را مانند به زیر آتش. بودند, سیاه, پاف از دود و سپس بوی پودر و سپس قرمز می ترکد و به دنبال آن اثرات کوچک گلوله.

“آلمانی ها خواهد بار و همه جهنم می شکند سست با تمام .88s و 105s تیراندازی در جعبه,” او گفت:.

“جعبه” بود که نقطه دقیق که در آن آلمان ها محاسبه خواهد که آمریکا هواپیماهای خواهد خط خود را پیشنهاد اهداف. مانند بسیاری از Driggers هرگز شک ضد هواپیما آتش از آلمان ها خواهد بود دقیق وجود دارد.

Driggers هنوز هم به یاد می آورد ماموریت خود را روی آبی “در رایش.” هواپیما گفت: نامگذاری شد پس از یک آهنگ محبوب از زمان به نام “آبی در شب است.”

“آنها ارسال خواهد تمام خود را به شلیک توپ به آتش سوزی در جعبه” Driggers گفت. “اگر شما در آن وجود دارد, شما در حال رفتن به گرفتن برخی از آسیب. شما می توانید نگاه کنید و ببینید همه پاف از دود سیاه. ما آمار بسیاری از بار.”

با پایان جنگ Driggers پرواز کرده بود 34 ماموریت رسما هر چند او گفت که او شمارش 37.

در D-روز 6 ژوئن 1944 به عنوان مثال او به یاد می آورد پرواز دو ماموریت اما آنها ثبت شد به عنوان تنها یکی است.

در دومین ماموریت آن روز او به خاطر دیدن دو Messerschmitt هواپیما شد و در هیبت چگونه آرامی آنها هماهنگ است.

“من فکر می کردم برای مطمئن شوید که آنها می آیند و پس از ما, اما آنها رهبری را به هدف های مختلف,” او گفت:.

به دنبال بازگشت Driggers گفت که او چیزهای زیادی یاد گرفتم از بودن در خدمات.

برای کسانی که پیوستن او ارائه این مشاوره: “با توجه به پرداخت یادگیری برای انجام یک تکلیف است.”

در حالی که تبدیل 100 یک معامله بزرگ نیست به Driggers کتاب مقدس و قانون اساسی هستند ،

“بزرگترین چیزی که تا کنون تصور است مقدس و قانون اساسی ایالات متحده که خدا هدیه ای برای جهان است,” او گفت:. “مردم به اینجا می آیند و فکر می کنم آنها می آیند به خیابان از طلا اما این خیابان فرصت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de