که در آن UCLA می ایستد در خط دفاعی ورود 2020 فصل

این یک راز نیست UCLA دفاع نیاز به برخی از بهبود عمده. در سال 2019 برونز رتبه شماره 117 از 130 دفاع در FBS اجازه می دهد مخالفان به طور متوسط نزدیک به 35 امتیاز در هر بازی.

هر چند نه ستارگان و اعداد و خط دفاعی می تواند اعتبار برای محدود کردن آن عجله کارگاههای مجاز از 4.7 متری در سال 2018 به 4.2 متری در فصل گذشته.

از بازگشت تیم هسته آن خط دفاعی واحد اما با یک موقعیت جدید مربی. جانی Nansen را ببینید فصل اول خود را با برنامه و امید منجر به بهبود فوری.

در اینجا شکست از دانشگاه UCLA دفاعی linemen گروه به عنوان تابستان:

در فهرست

کلید قطعه از بازگشت به برونز’ گروه اشتباه ارشد Osa Odighizuwa. در سال 2019 او رهبری تیم را با سه کارفرمایی بازدید و برای بسیاری پردازد برای از دست دادن 10. استارت در سمت چپ دفاعی پایان تمام 12 بازی فصل گذشته Odighizuwa در حال رفتن به نیاز به نشان می دهد بهبود در سازگار بودن با زمینه آگاهی است.

Odua Isibor به احتمال زیاد انتخاب کنید تا شروع کار در پایان دفاعی نیز هست. پس از بازی linebacker در سال 2018 به اشتباه junior روشن به داخل کشور در فصل گذشته و ثبت 10 پردازد با 2.5 کیسه.

بدون بینی مقابله با Atonio مافی که تغییر به خط حمله برونز به احتمال زیاد خواهد شد نگاه به تاریخ Otito Ogbonnia. بازی در تمام 12 بازی با پنج شروع می شود در فصل گذشته Ogbonnia ثبت 12 مجموع پردازد و یک گونی و یکی مجبور اشتباه کردن.

ذخایر شامل تایلر Manoa Datona جکسون و استیون میسون. ارشد مارتین Andrus جونیور که با بازی در سه بازی آخر فصل قبل از درد و رنج پایان فصل آسیب نیز به احتمال زیاد به پرش در مقابله با توجه به سلامت خود را.

کردن فهرست

مشخصات فنی مافی است که هنوز هم در فهرست اما حرکت خود را به خط حمله یکی از بزرگترین تغییرات این گروه است. این کاربر از سررا بالا آغاز شده و در بینی مقابله با پنج بار در فصل گذشته اما به اندازه او – 6-پا-2, 363 پوند خواهد بود تا حد زیادی مورد استفاده در امتداد خط حمله.

دیگر قابل تغییر است و از دست دادن الیاس در اب راه رفتن. پایان دفاعی از لاس وگاس بازی چهار بازی با سه شروع می شود در فصل گذشته قبل از درد و رنج نامعلومی پایان فصل آسیب است. در اب راه رفتن می تواند یک اشتباه دوم بر اساس بازی از دست رفته در فصل گذشته خواهد بود و باید تیمی با Odighizuwa به عنوان یک توانمند جفت شدن اما تصمیم به eave برنامه است. سابق چهار ستاره recuir باقی مانده در UCLA به عنوان یک دانشجو و یک بخشی از مدرسه دانشجو در مقطع کارشناسی شورای انجمن.

در راه

برونز استخدام Nansen سابق USC دفاعی بازی اجرا هماهنگ کننده در ماه مارس برای نظارت بر دفاعی خود را linemen. Nansen صرف شش سال گذشته با تروجان ها, برگزاری موقعیت های مختلف از جمله دستیار سر مربی از 2016-2018. در سال 2017, او به نام Pac-12 کارگزینی از سال توسط 247Sports و کمک USC رتبه چهارم در سراسر کشور در منطقه دفاع (.712) و پنجم در کیسه (3.3).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de