زمانی که سیاه و سفید زندگی مهم برای همه: یک نسل جدید آگهی تماس برای تغییر برانگیخته و با کشتن جورج فلوید

امریکا است که با داشتن یک لحظه.

و جوان مردم از همه نژادها — خشم و غمگین مرگ یک مرد سیاه و سفید دو هفته پیش در زیر زانو از یک افسر پلیس سفید — تصرف آن است.

که به عنوان واقعی در اورنج کانتی به عنوان آن را در سراسر کشور است.

این هفته به تنهایی جوانان در سنین نوجوانی و 20s سازمان یافته بسیاری از, اگر نه بیشتر از بیش از یک دوجین تظاهرات که در جوامع محلی به نمایندگی از جورج Floyd, the ex-لی لی که فوت مارس 25 در یک خیابان در مینیاپولیس, یک افسر پلیس زانو در گردن او برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در حالی که سه نفر دیگر به کمک دو نفر از آنها را نیز نگه داشتن او را.

هر چهار نفر از افسران اخراج شده است و اکنون به اتهام جنایت. خود بازداشت و محاکمه ممکن است منجر به برخی از عدالت برای Floyd, 46 و خانواده اش. اما افراد جوان گالوانیزه با مرگ او و دیگر بی عدالتی است که نمونه نژادی و بی عدالتی می گویند آنها می خواهند چیزی بیشتر — تغییر پایدار است.

 • دیلن شارون, 24, از رانچو سانتا مارگاریتا, شروع یک اعتراض در زادگاه خود در ژوئن 1 که رشد به روزانه یک گردهمایی که جذب بیشتر و بیشتر مردم است. چند صد آمد در نهایت به اذعان بی عدالتی انجام می شود به جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله سیاه و سفید خود را همسایه ها که احساس امن به اندازه کافی برای صحبت کردن ، (حسن نیت ارائه میدهد از دیلن شارون)

 • این دست نشانه توصیف ماموریت دیلن شارون, 24, از رانچو سانتا مارگاریتا که آغاز شده و یک اعتراض در زادگاه خود در تاریخ 1 ژوئن. جمع آوری رشد روزانه و در نهایت جذب چند صد نفر که به شنیدن در مورد و اذعان به بی عدالتی انجام می شود به جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله slights و تعصبات شرح داده شده توسط مردم در جوامع خود. (حسن نیت ارائه میدهد از دیلن شارون)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Daniela ایزابل والدز, 17, مرکز سازماندهی یک اعتراض در نیوپورت بیچ برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و به دنبال عدالت از طرف جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. والدز گفت: او از دست برخی از دوستان از دبیرستان خصوصی که مخالف با آنچه که او انجام شده بود. (حسن نیت ارائه میدهد از والدز خانواده)

 • Alesia رابینسون در لباس سفید و صحبت از مرکز جمعیت سازمان یافته یکی از چهار تظاهرات در نیوپورت بیچ برگزار شد یکشنبه, ژوئن 3. رابینسون 23 بخشی از یک گروه غیر رسمی و از فعالان محلی در اورنج کانتی بسیاری از آنها جوان آمریکایی های آفریقایی تبار برای کمک به سازماندهی و ترویج محلی تظاهرات در پی مرگ جورج فلوید. (عکس توسط Alicia رابینسون اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • آماندا Quinonez 18, لا هبرا زمان خارج از کلاس های آنلاین به عنوان یک دانشجو در دانشگاه سن دیگو به سازماندهی یک اعتراض در زادگاه او در ژوئن 3. او به تنهایی به جلو جمع که جذب حدود 150 نفر به یک پارک محلی. (حسن نیت ارائه میدهد از فرشته وارلا)

 • Khamrynn ساندرز راست و Meilani Barcinas-دیکسون همکلاسی ها در لوس آلامیتوس بالا, سازماندهی یک اعتراض مارس در لوس آلامیتوس در ژوئن 3. ساندرز, 16, از باغ بیشه و Barcinas-Dixon, 15, از لوس آلامیتوس هر دو از نژاد مخلوط با میراث میان انبوهی از فعالان جوان در سنین نوجوانی و 20s که رهبری یک جنبش برای تغییر برانگیخته توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید به دست پلیس در ایالت مینه سوتا. (حسن نیت ارائه میدهد از Khamrynn ساندرز)

 • این پوستر که Khamrynn ساندرز و Meilani Barcinas-دیکسون همکلاسی ها در لوس آلامیتوس بالا قرار داده و در خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای ترویج یک راهپیمایی اعتراض آنها سازمان یافته در لوس آلامیتوس در ژوئن 3. یک دوست که همچنین یک نوجوان ایجاد پوستر. ساندرز, 16, از باغ بیشه و Barcinas-Dixon, 15, از لوس آلامیتوس در میان انبوهی از فعالان جوان در سنین نوجوانی و 20s که رهبری یک جنبش برای تغییر برانگیخته توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید به دست پلیس در ایالت مینه سوتا. (حسن نیت ارائه میدهد از Khamrynn ساندرز)

 • Khamrynn ساندرز, 16, عبور Katella خیابان در لوس آلامیتوس در جریان اعتراض های او و همکلاسی از لوس آلامیتوس بالا Meilani Barcinas-Dixon, 15 سازماندهی شده در چهار شنبه, ژوئن 3 سال 2020 است. نوجوانان و بزرگسالان جوان در 20s خود را در صف مقدم جنبش اعتراضی بیش از جورج فلوید مرگ است. (عکس از مایکل Goulding کمک عکاس)

آنها به شمارش در هر کسی اما خود را به ارائه آن است. با رسانه های اجتماعی خود را به عنوان بلند گو حرف زدن به آنها تماس بگیرید به دیگران برای پیوستن به آنها را.

در اینجا این است که نگاهی به آنچه که برخی از آنها تا کنون انجام داده اند و برنامه ریزی برای انجام.

فیزیک تغییر

حتی در فقط 23, Alesia رابینسون چهره او یکی از قدیمی ترین اعضای گروه عمدتا آفریقایی فعالان در اورنج کانتی که برنامه ریزی شده است و ترویج جورج فلوید راهپیمایی و تظاهرات در جوامع محلی.

این گروه مایل به ناشناس باقی می ماند, او گفت:, اما آنها در گذشته تظاهرات, انجمن ها و دیگر حوادث و تصمیم به شبکه در پشت صحنه. علاوه بر سازماندهی برخی از تظاهرات آنها نیز مستقیم افراد همفکر به رویدادهای دیگر. کسانی که آنها می گویند آنها دامپزشک برای اطمینان از این سازمان هستند که در آنها ادعا می شود و صادقانه در پیام خود را.

رابینسون که آمریکایی آفریقایی تبار بزرگ شده در تمکولا و در حال حاضر زندگی در کوستا مسا, که در آن او همچنین با استفاده از همسایه برنامه برای رسیدن به همسایگان خود است.

او فعالیت آغاز شد در حالی که حضور در دانشگاه آریزونا به عنوان یک فیزیک عمده. او انگیزه این انتخابات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و موجب بر مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر سیاست مانند سال 2017 تصمیم برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه ای است که اثرات کودکان لاتینی و مهاجران آسیایی.

در کردند از کار خود را به عنوان یک هتل منشی رابینسون استفاده از وقت آزاد خود را به شیرجه رفتن عمیق به آنچه که او و دیگر مردم سن او را به عنوان لحظه ای سرنوشت ساز در این کشور ،

رابینسون سازمان یافته و صحبت در یکی از چهار تظاهرات که در ساحل نیوپورت در یکشنبه, ژوئن 3. گروه های مختلف در نهایت با هم ادغام شدند به یک تظاهرات در نیوپورت بیچ اسکله.

به رابینسون انرژی متفاوت است و از چهار سال پیش هنگام ورود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باعث شد میلیون ها نفر از مردم به راهپیمایی در خیابان ها.

“به نظر می رسد جوانان در خط مقدم این جنبش گفت:” رابینسون که با نامزدش, بالا بردن 20-ماه-پیر پسر حتی به عنوان او در ادامه تحصیلات خود را.

“آنها همیشه می گویند که افراد جوان هستند که در حال رفتن به تغییر. این واقعیت که آنها در حال رهبری این تظاهرات تقریبا تضمین می کند که تغییر در چشم من.”

حتی قوی تر: افراد جوان در زمینه های مختلف قومیت و نژادها با متحدان آفریقایی خود همتایان آمریکایی.

بسیاری از اعتراضات او درگیر شد قبلا حضور داشتند عمدتا با LatinX و راهپیمایان. این زمان وجود دارد این است که حضور قوی سفید حومه جوانان است.

او افزود که افراد مسن نیز علاقه مند به این موضوع از نژادی عدالت از جمله برخی از کشورهای همسایه که در پاسخ به او در همسایه.

“من واقعا شگفت زده کرد. من فکر نمی کنم هر کسی که می خواستم به گوش دادن ،

“آنها از من می پرسی چه امتیاز سفید چیست؟”

نوجوان جنبش Ninjas

همکلاسی ها و دوستان خوب — Khamrynn ساندرز 16 و Meilani Barcinas-دیکسون 15 — شد ایستاده در سازمان از ماه ژوئن 3, اعتراض در لوس آلامیتوس. آنها تا به حال به مرحله چون دوست دیگری در سن رو فقط تا آنجا که به ایجاد یک حال پرواز به ترویج جمع آوری قبل از او تا به حال به رها کردن. فقط در چند روز ساندرز و Barcinas-دیکسون خواهد شد که هر دو بود juniors در لوس آلامیتوس بالا کشیده روحیه اما تظاهرات مسالمت آمیز.

چه آغاز شده به عنوان یک جمعیت 50 رشد به حدود 130 بیش از نزدیک به چهار ساعت. دو دختر هر دو از مخلوط نژاد و قومیت بودند با شور و ریشه در تجربه شخصی و مسئولیت اجتماعی است.

Barcinas-دیکسون است که آمریکایی آفریقایی تبار LatinX و جزایر اقیانوس آرام گفت: یکی از اعضای خانواده به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک افسر پلیس چند سال پیش در شمال کالیفرنیا. او خیلی جوان بود که در آن زمان به دانستن بیشتر در مورد جزئیات پشت آن مرگ است. اما آنچه اتفاق افتاد به Floyd — و در بسیاری دیگر از حوادث شایع در سال های اخیر تنها تقویت حس خود را که تغییر مورد نیاز است.

“گفتم وای این نباید اتفاق می افتد در سال 2020′,” او گفت: از آنچه که او احساس کردند که او برای اولین بار دیدم تصویری از فلوید مرگ است. هر دو او و ساندرز است که پورتوریکو و آفریقایی آموخته شده در مورد مرگ او در Instagram.

“این چیزی است که ما می خواهیم و ما نمی خواهیم آن را برای فرزندان ما و نسل های آینده. ما نه نادان. ما می دانیم چه خبر است.”

او پرسید: ساندرز به او کمک کند با این تجمع است. “من می دانستم که من تا به حال به گام” ساندرز گفت. “نوجوانان نیاز به صحبت کردن در گسترش آگاهی و به دنبال عدالت است.”

پوستر آنها ساخته شده برای تبلیغ این گردهمایی تاکید کرد وجود داره. “Black Lives Matter تظاهرات مسالمت آمیز” آن خوانده شده با کلمه “صلح آمیز” تاکید کرد. آن را با هدف همسالان خود با این کلمات اضافی: “این رویداد است که به معنای برای نوجوانان به شانس و صحبت کردن برای آنچه که آنها فکر می کنم درست است و اشتباه در این کشور!”

جمعیت شامل مردم از هر رنگ آنها گفت.

“من آن را دوست داشتم” ساندرز گفت. “حتی رئیس پلیس تشکر کرد به ما و گفت: او فکر کرد که آنچه ما انجام شد عالی بود.”

آماندا Quinonez, 18, تا به حال نوشته شده افکار در مورد اختلاف نژادی در رسانه های اجتماعی, و او می خواهم به امضا رسید دادخواست به دنبال عدالت اما هیچ یک از این احساس او انجام شده بود به اندازه کافی. UC San Diego دانشجوی سال اول حضور در کلاس های آنلاین از لا هبرا صفحه اصلی گوگل “چگونه به سازماندهی یک اعتراض.” او همچنین به مطالعه یک ACLU know-your-راهنمای حقوق صحبت به او مردد-اما-حمایت پدر و مادر تماس تالار شهر و پس از آن صحبت می کرد به پلیس.

در روز سه شنبه, ژوئن 2, او کردم OK و به سرعت شروع به نوشتن در مورد یک گردهمایی برای روز بعد. در پایان حدود 200 یا بیشتر تبدیل شده تا در ال سنترو پارک شیرها در لا هبرا — به مراتب بیشتر از او انتظار می رود — و راهپیمایی به La Bonita پارک.

“وجود دارد بزرگسالان وجود دارد به گوش دادن به من,” او گفت: با برخی از شگفتی.

یکی از چیزهایی که مورد تأکید Quinonez که مکزیکی امریکایی بود که مردم ایستاده تا برای زندگی موضوع صحبت شد به عنوان یک جامعه: “ما همه خسته از دیدن بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند از دست داد هر روز در امریکا است. ما می تواند تفاوت ایجاد کند.”

نه همه افراد جوان در حال خرید به که چشم انداز همبستگی.

سازماندهی یک تظاهرات در ساحل نیوپورت در ژوئن 3 به نظر می رسد که هزینه Daniela ایزابل والدز برخی از دوستی های میان همکلاسی خود در JSerra کاتولیک بالا در سان جوان کاپیسترانو.

“چیزی شبیه به این انجام شد به طوری عجیب و غریب به آنها گفت:” والدز است که 17 و زندگی در آلیسو ویجو. در حالی که دوستانی که مخالفت با او معتقد است آنچه که اتفاق افتاده است به Floyd بد بود آنها قرار داده شد و با فرصتی که چیزی خشونت آمیز مانند آنچه رخ داده است در تاریخ 30 مه در سانتا آنا می تواند اتفاق می افتد در ماه مارس است.

نمی تواند بیش از حد نزدیک به مد جزیره, آنها به او گفت که ما در مرکز.

“بود که خیلی عجیب و غریب به من” والدز گفت. “مانند از همه چیز که اتفاق افتاده است که نبرد شما در حال رفتن برای مبارزه با؟”

اما او سیاه و سفید به دوستان می خواستم به ایستادن برای آنها.

“من آن را انجام می دهند برای آنها و هر آنچه را که مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن و یا می گویند.”

والدز به حضور زنان در راهپیمایی با مادر او. او همچنین به گردهمایی های دیگر از جمله یک رویداد با هدف جلوگیری از خشونت اسلحه. در حالی که او در حال جوانه زدن فعال اجتماعی بسیاری از دوستان او در حال محافظه کار گفت: والدز که پدر از مکزیک است. مادر او را متولد و بزرگ در ایالات متحده است که از ایتالیایی و نروژی تبار.

او تصمیم به نگه داشتن او اعتراض در گوشه ای از ساحل اقیانوس آرام بزرگراه و مک آرتور بلوار در نیوپورت بیچ یک منطقه بسیار قابل رویت در نزدیکی جایی که او پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کنند. هر دو پدر و مادر و پدربزرگ خود نشان داد تا همراه با برآورد 300 نفر دیگر.

والدز به طور خاص امیدوار به رسیدن به مردم در یک ثروتمند سفید enclave.

“من نگه داشته در حال انتظار برای یک اعتراض در یک عمدتا سفید منطقه یک منطقه است. همه آنها در Santa Ana, Costa Mesa, آناهایم.”

دوستان خود را’ ترس معلوم می شود بی اساس است. راهپیمایی مسالمت آمیز باقی ماند و تنها با چند hecklers.

اما هنگامی که والدز و معترضان که بسیج در اطراف او پیوست تا با مردمی از Alesia رابینسون تجمع و تظاهرات وجود دارد یک زن و شوهر از حوادث نگران کننده. در یک نقطه و یک مرد سوار ماشین خود را از طریق تظاهرات دقت از دست رفته برخی از معترضان. همچنین یکی دیگر از مرد خود یک تفنگ. پلیس بازداشت شده بعد از آن در هر دو حوادث.

“بسیاری از دوستان من را درک نمی کنند و سیاست و اهمیتی به” والدز گفت. “حتی اگر من تنها یک فرد آگاه از آنچه اتفاق افتاده است (به Floyd) و آنها اذعان دارند آن است که فوق العاده است.”

قدرت یک

سفر به لاو گذشته یکشنبه شب برای خرید چوب برای یک پروژه موجب دیلن شارون به فکر می کنم که او نیاز به انجام کاری در پاسخ به جارو وقایع در تلویزیون و رسانه های اجتماعی. مردم برگزاری علائم و راهپیمایی در جوامع دیگر اما نه در خود.

شارون, 24, زندگی در خانه پدر و مادر در رانچو سانتا مارگاریتا جنوبی اورنج کانتی شهر است که نزدیک به 80 درصد سفید و متوسط درآمد خانوار از حدود 107,000. (افشای کامل: پدر خود می نویسد: برای اورنج کانتی ثبت نام کنید.)

“ما بسیار سفید ممتاز در اینجا” شارون گفت. اما او زندگی می کردند در لس آنجلس بسیار متنوع تر منطقه است.

شارون خواست مردم در جامعه خود را به باز کردن چشم خود را به این واقعیت است که دیگران نمی به عنوان ممتاز. او ساخته شده یک نشانه و صبح دوشنبه زمان آن را به شهر خود مدنی مرکز. خود نشانه ای بود دعوت, خواندن, در بخش:

“من نباید تنها فرد معترض در این شهر است. باید وجود داشته باشد صدها نفر از مردم ایستاده در کنار من که عصبانی و دلخور است که مردم بی گناه را نگه دارید در حال مرگ است.”

حدود 90 دقیقه شارون نشسته به تنهایی نادیده می گیرند توسط رهگذران ، اتومبیل زحمت نیست به صدای خوک یا گراز.

“هیچ کس حتی به من نگاه کرد” گفت: شارون که نگاه معمولی در یک کلاه داجرز تی شرت و کفش های تنیس. او همچنین عینک ماسک صورت را به دنبال COVID-19 دستورالعمل. “یک مرد راه می رفت به عنوان خوانده شده ثبت نام و سپس رفت.”

پس دوستان و چهار جوان دیگر مردم — رایلی Sorenson کارا Monoghan و الیزابت Haffner همه رانچو سانتا مارگاریتا, و خواهر و برادر Kayvon و Kianna رضایی, ارواین — وارد یک گروه به او بپیوندند. مانند شارون همه آنها در اوایل 20s.

مردم شروع به خیره; صدای بوق سوال ارائه نظرات.

کسی که در زمان یک عکس و ارسال آن را در رانچو سانتا مارگاریتا جامعه صفحه را در Facebook. که تولید شده چه شارون به عنوان توصیف “یک تن از دیدگاه” از جمله “بسیاری از نفرت است.” اما نه هر کس شد hater. این عکس رو 800 تا شست.

شارون یک پیشخدمت و بازیگر مشتاق است که از کار به دلیل بیماری همه گیر رفت و برگشت روز بعد از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر همان روز قبل از. او انتظار نشستن-در شاید 40 نفر. به جای 150 آمد — ترکیبی از middle-aged ساکنان و افراد جوان منتشر شده توسط رسانه های اجتماعی. خیلی بیشتر اتومبیل honked از خیابان. تقریبا هیچ hecklers.

“شاید یک نفر سوار و بدبختانه ما است.”

شتاب ساخته شده در طول هفته. مردم که شامل آفریقایی آمریکایی است که برای اولین بار به اشتراک گذاشته و علنا با سفید, همسایه ها, تجربیات شخصی نژادی و بی عدالتی در حالی که در مدرسه و یا در جامعه. شارون در حال تهیه یک سیستم آدرس عمومی در اواسط این هفته برای تقویت آن صداها.

“من می خواستم مردم رنگ به یک مکان امن در همه-سفید — جامعه صلح آمیز … به صحبت در مورد چگونه آنها احساس کرده اند و اکثریت سفید اعتراض (مخاطبان) شنیدن آنچه که آنها می گویند.”

توسط شنبه, نیمی از جمعیت 200 نفر آفریقایی-آمریکایی کشیده شده از رانچو سانتا مارگاریتا و شهرهای مجاور در جنوب شهرستان. آنها برگزار شد و شب زنده داری در آن روز با لحظه سکوت برای Floyd. در روز پنج شنبه, فعالیت, موضوع, با رای دهندگان ثبت نام غرفه و کدهای QR برای تسهیل کمک های مالی به سازمان های خیریه است که حمایت از قربانیان خشونت پلیس و زندانی که نمی توانیم به قید وثیقه.

شارون برنامه ریزی برای قرار دادن این اعتراض تا جمعه. اما در آینده نزدیک او امیدوار است تا خود را به آدرس شورای شهر. او همچنین قصد دارد برای کمک به سازماندهی فعالیت های اجتماعی در جوامع دیگر و کمک گرفتن از رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر.

“ما قطعا احساس می کنید شتاب” او گفت: افراد جوان که مانند او پله تا.

“بسیاری از ما در حال سوخت در یک راه مثبت برای رفتن به ایجاد یک تفاوت.

“من نمی خواهم برای متوقف کردن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de