پیشخدمت برگزار شد در پونا برای دو قتل در میرا جاده رستوران

تانه: پلیس ادعا کرد که ترک خورده اند این پرونده دو قتل در میرا جاده در ماهاراشترا تانه منطقه با بازداشت یک زن 35 ساله پیشخدمت از پونا.

متهم Kallu Yadav دستگیر شد روز جمعه به جرم او که گفته شده است در مارس 30, یک مقام پلیس گفت:.

به گفته پلیس این قتل بود خرید اینترنتی از اختلاف بین متهم و قربانیان بیش از مواد غذایی است.

اجساد قربانیان Harish Shetty (42) و Naresh پاندیت (53) بازیابی شده از مخزن آب از صبری رستوران-تقدیر-نوار در میرا جاده در ساعات اندکی از روز جمعه این مقام گفت.

در حالی که شتی مشغول به کار به عنوان یک مدیر در رستوران پاندیت بود پاک کن. متهم مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت در رستوران او اضافه شده است.

“چند آسیب مارکس بودند بر روی اجساد قربانیان. در طول پروب پلیس آمد به می دانم که Yadav است شروع به کار در یک رستوران در پونا پس از ارتکاب جرم” این مقام گفت.

یک تیم از پلیس با عجله به پونا و دستگیر Yadav از پارواتی منطقه در روز جمعه.

“در طول بازجویی Yadav اعتراف کرد که او تا به حال به قتل اواز یا موسیقی دو نفری. او گفت: مدیر استفاده می شود برای دریافت غذای خوشمزه برای خودش اما ارائه وعده غذایی مطلوب برای او. او گفت که او اذیت بیش از آن و تصمیم به از بین بردن شتی و پاندیت” این مقام گفت.

“بر این اساس او حمله کردند و آنها را با یک بیل در حالی که آنها خواب بودند. او سپس بدن خود را کشیده و رها کردن آنها در یک مخزن آب در رستوران” بازرس Venkat Andhale جرم شعبه تانه روستایی, پلیس گفت:.

او گفت که طبق تحقیقات مقدماتی از متهم نیز درگیر یک مورد قتل در کلکته در سال 2013 بوده و در پشت میله های زندان است که ارتباط در گذشته است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de